Jump to content
GIGN Forum

Diskusija: maksas lietotaji


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eee ko tu tur domaa ???? lol esi ?? amatieri uz prosta GIGN bet pro kaukur citur!!!! jaa es esmu amatieris bet negribu speleet ar botiem!!!!!

Link to comment
Share on other sites

esli est' vozmozhnost' sdelat' DVA servera- tak sdelaj gign1/pro i gign2/amateur

chtob igrat' na gign1, nado nabrat' points. ih mozhno nabrat' na gign2. points mozhno schitat' po raznym parametram, skazhim k/d ratio ne dolzhen byt men'she 1 i t.d.

I kak tolko chel pokazal luchuju igru, chem [DarkAngel] - milosti prosim na gign1, tam budut igrat' zavedomo pravil;nye parni

Speedy tas ir koks ar diviem galiem...

1) Ideja nav slikta, to es atbalstu

2) Tikai vai worms gribes taisiit otru servaku taapat BEZ MAKSAS, tas no GIGN viedoklja sux

1.1) Bet ja par maxu tad ideja jau saak suukaat (man principaa ir po vai visi speleetaji ir pro vai amatieri. Ja par vinju daliishanu ir jaamaxa tas nekam neder dry.gif )

Bet vispaar ideju par maxu es neatbalstu, runaajot par maxas lietotaajiem...

Link to comment
Share on other sites

Nu es domaaju ka serverim ir jaabuut pa briivu, bet tie kas grib taas ekstras ([email protected] , super aatrumu , maajas lapu) lai maksaa. Atbalstu to ka vares speeleet tikai registreeti lietotaaji. Tad neviens nemainiis nikus. Un tie kas piikko tiem ir jaabuut 1majiem kas tiek gign serverii un liidz ar to ja tu maksaa tad vajag objektiivus adminus nevis tos kas tagad te tik suudus taisa (protams ne jau visi ). Maksa vareetu buut ~10Ls gadaa un tie kas ir samaksaajushi, lai izvairiitos no domstarpiibaam par banoshanu, kikoshanu un tt, jaaiedod lapa, kur ir rakstiiti noteikumi par to kas draud par lamaashanos un citiem suudiem ko vinni taisa. Protams ka visi ir cilveeki un katram paspruuk kaads lamu vaards tapeec vareetu katram uzskaitiit kaukaadus soda punktus vai ko taadu un kad maksimaalais punktu skaits ir sasniegts tad saki bye2.gif gignam. Liidz ar to atkritiis probleema ka esi samaksaajis un jau pec nedeellas nobanots. Bet es neticu ka tie maksaat gribeetaaji buus daudz. Un kaa tad vinni nodos naudu jums? Un ja es maksaaju tad shim serverim ir jaatshkkiras no bezmaksas servakiem.

Nu taadas ir manas domas wacko.gif

Edited by WolfBlade
Link to comment
Share on other sites

hmmm, man ir jautaajums, kaa juus taisaties ievaakt samaxu ? nevar tak satikties visi un saakt maxaat wormam 1ls 2000 cilveeki +/- . Vieniigaa iespeeja paarskaitiijums. Bet ir jaabuut vienam ciuveekam, kursh seeezh un visu tur dara. Aarpraac, kaa juus to taisaties realizeet, nezinu. Nav ne jausmas, negribas pat domaat. Ja piedaavaajums buus normaals, man nebuutu nekas pretii shkjirties no 1ls meenesii.

Blee, vechi, juus braucat augshaa. 20.gif

Link to comment
Share on other sites

es nezinu kaa jums, bet man patiik taa ka ir tagad!!! pa dienu liidz 15.00 var speleet arii neregistreeti speleetaaji un no 15.00 liidz 22.00 tikai REG only man taa patiik.

nezinu kaa jums.

Link to comment
Share on other sites

Viss jau itkaa ir labi, bet kas notix, ja es, piemeeram, samaxaashu 1 ls bet paareejos meeneshus neko nemaxaashu? Man atnjems meilu etc? Progresiivaaka buutu ideja par ikgadeeju (vai pusgada) maxaajumu, jo ne viesiem ir stabili ienaakumi ( nu ok 1 ls nav iipashi leiala $$ summa...) un ne visi samaxaas par visiem meeneshiem... Ideja jau nav slikta, tikai veel taa ir jaapilneveido smile.gif Buutu arii labi, ja pastaaveetu taada iespeeja, kaa web hostings uz gign lapas (par nelielu papildus samaxu), jo tas mani tieshaam saistiija tongue.gif

P.S Ban visiem spameriem, kas, rupji runaajot, piedirsh visus topikus ar bezsakaru sad.gifsmiliez.de_1437.gif

Link to comment
Share on other sites

zaibisj Sarge ar saviem textiem vienkarshi smird smiliez.de_2477.gif dzimis halav4iks ja? kretinee... dziivee nekas labs nekriit no koka, gribi iegut forshu serveri, tad piedalies taa buuveshanaa, nevis smirdi ar saviem "worm ir taads un shitaads un maksashana smird" mad.gif

ja tev patik nahalavu dzivot, tad ej uz ielas un laizi sunjiem dirsu, tas tev buus nahalavu zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu, jocigus jus esat.

Mne pro takuju sistemu rasskazal Smoll, tipa ona primenjalas' kogda-to na Matrix serverah, tam tipa celyh 5 serverov tak bylo zavjazano, so vse vozrastajushim urovnem skilla.

Ja proshlym letom, kogda u menja steam CS stojal, radi interesa na 2 matrixa zashel, tak menja bez problem pustilo, hvz, mozhet eta sistema uzhe ne rabotala.

Po ljubomu, esli worm govorit o vozmozhnosti postavit' srazu i steam i nonsteam servaki, znachit, chto mozhno postavit' i 2 nonsteam servera s takoj sistemoj:DD

Link to comment
Share on other sites

nu vrodi 3 servaka nebudet smile.gif togda ludshe nosteam-1 i nosteam-2-pro (+ cw servak, no etot neshitaetsa kak polnocennii server)

[ostorozhno tak] OGO! kazhis' worm poddalsja na nash razvod - sdelat' dva servaka!

worm, ne perestaju tebe udivljatsja, otkuda u tebja stol'ko zhelanija i sil, chto by tratit' ih na kakie-to igrushki? biggrin.gif

strashno predstavit', chto budet, esli ty vdrug poidesh v deputaty biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif mda laugh.gif

nu mne nravitsa dvigatj bolshie dela 4.gif nado stelatj reputaciju, na vred nepoidot... mne na danni moment 2 servaka stojat svobodni, odin amd duron 1200mhz, drugoi p3 800mhz... esli nekto nezaho4it sebe eti ta4ki, togda vozmu sibe...

user posted image

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Nelasiiju visu teiktu, bet 10mb? times<->eclub , Lielaaks aatrums velkot, cik tad daudz velc. 4tus serverii pikjot par ienakshanu, ok. bet GIGN nav tas pats augstaakais liimenis lai pikjotu. + jasakaarto admini [ remove <->add ]. DAUDZ JAUNAS MAP [ tas laikam ir uz player izveli ]. Tas arii viss

ES SAKU -> Ne

p.s. tie kas kaut ko nesaprata, lai arii nesaprot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...