Jump to content
GIGN Forum

Veelos sanjemt tiesiibas.


DZU
 Share

Recommended Posts

Sveiki. taa kaa vakaros un no riitiem nav neviena kas vareetu ienaakt serverii un kauko uzraudziit , es vareetu to dariit. celjos es agri uz kaadiem 7:00 no riita un eju guleet apmeeram uz 11:30 vareetu ienaakt serverii gan no riita , gan pa dienu , gan pa vakariem.

vienreiz bija taa : skatos no www.gign.lv kas notiek cs.gign.lv un redzu nav neviena admina jab kaads kas kauko tur uzrauga. redzat nu atkal ir taa plkst 11:06 no riita serverii nav neviena admina.

redzat :

Karte: de_prodigy

Timeleft: 27:58/30:00

c4timer: 35 sec

freezetime: 5 sec

roundtime: 3 min

friendlyfire: on

Limpy's (0)

ggg[TEST] (0)

Jester (0)

HHH (0)

[Dark_Angel].. (5)

KJ|AHO3U|7AM (1)

example (1)

3anax nucu (5)

KalaShist (0)

DaviDOV[NASA] (1)

Criminal. Ro.. (0)

Yui (0)

asd (0)

ALUS RULZZZZZ (0)

nik (0)

- connecting - (x)

- connecting - (x)

kaadu redzat ?? es nee tapeec veelos tiesiibas lai serverii butu kaut viens kas uzrauga.

Link to comment
Share on other sites

Ne nu tam es nepiekriitu, ka nav adminu ! Piemeeram, es speeleju peedejaa laikaa ljotiz biezhi un vienmeer (labi gandriiz vienmeer) ir kaads admins. Vakaros ta tiesham ir adminu, no riitiem nezinu, jo nespeeleju, labaak izguljos, lai vareetu ilgaak vakaraa cs paspeeleet smile.gif Nee, ne jau man buus lemt vai tev iedos tiesiibas, bet es domaaju, ka nevjag. Labaak paaugstinaat cita tiesiibas (velninsh)

smiliez.de_2523.gif Kautkaads stulbums nevaru uzlikt nevienu smailiju un pop-up msg's man arii vallaa neveras, bet nekaads blokjeetaajs man nav sad.gif

Edited by Champions!
Link to comment
Share on other sites

Nee ,nesaku ka adminu nav. vienkaarshi no riitiem serverii iekshaa nav neviena admina ,saproti SERVERII IEKSHAA.

Link to comment
Share on other sites

Bet kapec ne macho ?? shis nav taads 'teikums' ar kuru var iet dirst. es sho pats izdomaaju un nodomaaju to realizeet.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

DZU tu nesaproti nu nedabuusi taas tiesiibas , es esmu pat redzeejis , ka norm. geki prasa un vinjiem neiedod taas tiesiibas , nu tu nebuusi tas uznjeemums kuram iedos... smile.gif .....

Link to comment
Share on other sites

Tu idiots esi ??? es uzreiz nespeleeju CS, es paeedu un daru viskauko citu CS saaku speleet ap 10 vai 11

Link to comment
Share on other sites

jaa un veel tu esi daunis kursh seezh visu dienu maajaas neiet stradat nemaacaas etc

sitais izklausaas peec ep1dem1c..... biggrin.gif

sorry epi , bet taa izskatas smile.gif

Nu klassiski , nedabon un jau saak citus apdirst....

Link to comment
Share on other sites

ko nedabon? tu padoma peec kaa izklausaas tas trulais tirlinjsh. pieceljaas 7 no rita paeed un spele visu dienu cs.. pff

IDINJ!!!!!!! es teicu ka CS saaku speleet 11 vai 12 smiliez.de_2469.gif tochna textu tu nevari palasiit. tocken tu saac visus apdirst!! smiliez.de_1591.gif

Link to comment
Share on other sites

eh nu taa jau ir.. vinjsh celjaas 7.. paeeed utt... 10 speelee cs... 2 stundas paspeelee.. tad ir 12... un iet uz skolu ... proti maacaas 3 klase.. un vinjam ir otraa mainja ... tas buutu labaakais gadiijums... vai arii vinjsh neiet ne uz skolu ne nestraadaa biggrin.gif bet tomeer vinjsh ir dzimis 89 gadaa.. vai arii drukas kljuuda? tongue.gif

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Dzu par shitie shitiem ko tu esi sarakstiijis , veeljo vairaak tiesiibas tu nedabuusi...

P.S.

Shitas topicks paliek pa galiigu spamu iesaku locked.gif citaadi apvainotais veel vairaak saaks aardiities...

Link to comment
Share on other sites

Anfisa tu si kaukaada bimlaadena sieva , jeb huseina breelis ??? shonedeelj ir briivlaiks. un darba dienaas kad IR jaaiet uz skolu es eju uz skolu tikos cikos vajag.

Link to comment
Share on other sites

celjos es agri uz kaadiem 7:00 no riita un eju guleet apmeeram uz 11:30 vareetu ienaakt serverii gan no riita , gan pa dienu , gan pa vakariem.

nekur nav teikts ka tu to dariitu tikai briivdienaas.. iipatnis eh ...

P.S eh pamaacies ciitiigaak... a to tik daudz kljuudas.. un vispaar tu nepareizi lieto JEB ... binladena sieva un huseina braalis nav viens un tas pats

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...