Jump to content
GIGN Forum

i know i am idiot


chuvax
 Share

Recommended Posts

nu taatad zinu ka izklausaas debiili bet es taa iipashi daudz cs nespeeleeju un vispaar bet es te forumaa kauko lasiiju par gatheriem --- plz kaads man pasaka kas tas ir un ko tur iisti dara ??

pilniigi nopietns jautajums luudzu bez LOL u.t.t. bet normaalu atbildi--luudzu es tieshaam gribu zinaat.

Link to comment
Share on other sites

4.giflaugh.gif gateris ir gateris !Lai dziivo gateris ! Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

tnx par info es laikam sapratu....tjipa taa ka seezh chupa ar cilveekiem tai MIRc kanaalaa utad izveelaas 10 un tad iet kaadaa servaa speeleet, nu tjipa teamplay treneet ?

Link to comment
Share on other sites

pilniigi nopietns jautajums luudzu bez LOL u.t.t. bet normaalu atbildi--luudzu es tieshaam gribu zinaat.

worm tu jau gan vareeji paskaidrot-esi tak iists admins un paskaidro newbie

Link to comment
Share on other sites

nu labi! gatheris ir liels , ljauns , melns (dazhreiz arii bruuns) zvers , kas dzivo mezha!vins ir ljoti bistams , tapec labak neieej kontaktoas ar vinju - nozhelosi!

smiliez.de_2523.gif

blja ko tu visiem dirs virsuu ? cilveeks(chuvax) luudza lai neraksta lol , utt. , shitais posts bija totaala smieshanaas par cilveeku , smiliez.de_1437.gif

Link to comment
Share on other sites

Hejaa!!! kur lai rauj visu CS ja es esmu to mapi izdzeesis!! visus taa mapes : gldrv , nu paareejas kas neietilpst v9 patchaa ??????????? kur lau to dabon ?????????

tikai nesakiet caur DC++ , tur baigi ilgi un leeni!!!

Link to comment
Share on other sites

Hejaa!!! kur lai rauj visu CS ja es esmu to mapi izdzeesis!! visus taa mapes : gldrv , nu paareejas kas neietilpst v9 patchaa ??????????? kur lau to dabon ?????????

tikai nesakiet caur DC++ , tur baigi ilgi un leeni!!!

DZu kaads tev OS ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...