Jump to content
GIGN Forum

Nemiiz!


AbSyEnE
 Share

Recommended Posts

Kr4 lieta taada baiga probleema:

1) Man kautkas nav kartiiba ar IP kr4 man nava ne rutera ne citu ... bet sakuma domaju kad problema NETA nomainiju netu ! Tjip kad ieeju www.kaktuss.lv (tur raadas kaads tef IP) man raadas pavisam cits IP neka (kad iet caur cmd, ipcinfig...) kaadreiz man bija OSTKOM : tad man caur to cmd radija: 192.168.0.11 bet caur www.kaktuss.lv : 206.81.169.12 <-- normals IP un servaks negaaja! Tad nomainiju NETu uz "City-line" un atkal tas pats tikkai ip (caur cmd) : 10.0.1.2 <--( kaukaads kropliigs) bet caur www.kaktuss.lv : Your Ip: 159.148.213.113 ??? Un neviens nevar piekonektoties! Kur ir probleemaa?? a? plzz HELP!

Link to comment
Share on other sites

tev vajag nopirkt rooter un uzlikt forwaded ip wink.gif Šinī forumā bija rakstīts par rooter

Da psc es nesaprotu no kurienes tu shita vareeji izstukot?? Nekaadu da blj*d, na*uj RUTERI nevajag!! tu saprotu rutera noziimi?? (tas savieno divus PC preciizaak lai nava jaapeerk divi NETI prieksh diviem datoriem!) Nu taa iisteniiba es jau uzinaaju probleemu - Izraadaas man vajag pasuutiit areejo IP jo man IP iet caur Netu kaa visiem 1ls meneesi psc, jaa aatraak buutu to aptveeris! biggrin.gif Tgd jaajiet uz neta bazi un jaado pa jebalu lai liek IP!! nemiiz! biggrin.gifsmiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

nu pagasts nebija jaaizprot taadaa noziimee, nu vnk taa ir, ka viens provaideris visiem saviem klientiem pieshjkjir vienu un to pashu reaalo ip, man bija iespeeja piemaksaat 1ls un dabuut personiigo! + par atklaatu uzbraucienu vaarna!

Link to comment
Share on other sites

nu pagasts nebija jaaizprot taadaa noziimee, nu vnk taa ir, ka viens provaideris visiem saviem klientiem pieshjkjir vienu un to pashu reaalo ip, man bija iespeeja piemaksaat 1ls un dabuut personiigo! + par atklaatu uzbraucienu vaarna!

Man ar 1ls bija japikjo! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...