Jump to content
GIGN Forum

Es Uz Sava Pc Veelos Uztureet Serveri, Bet...


arvist
 Share

Recommended Posts

Es uz sava PC veelos uztureet Serveri, bet vinjam raadaas mana ruutera(taa ir taada ieriice, kas sadala interneta piesleegumu uz vairaakiem PC) Ip atdrese...

liidzar to neviens nevar manam serverim piekonecteeties.sad.gif vei kaads nevaraatu man paliidzeet atrisinaat sho probleemu? wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es uz sava PC veelos uztureet Serveri, bet vinjam raadaas mana ruutera(taa ir taada ieriice, kas sadala interneta piesleegumu uz vairaakiem PC) Ip atdrese...

liidzar to neviens nevar manam serverim piekonecteeties.sad.gif vei kaads nevaraatu man paliidzeet atrisinaat sho probleemu? wink.gif

pameklē člīt GIGNā,te pat pamācība ir,kā uzlikt lai viss strādaa

Link to comment
Share on other sites

es itkaa atradu man shkjiet ne to ko man vajag, bet ar to laikam bija jaasaak... biggrin.gif

atradu Kā Zem Windowsa Uztaisīt Savu Serveri ... bet es netikeu yaalaak par sho vietu.. biggrin.gif

- laižam vēlreiz hldsupdatetool, šoreiz sekojošā veidā:

hldsupdatetool.exe -command update -game cstrike -dir . -retry

aizejam mierīgi paēst & paskatīties televizoru, šis process būs ILGS

nju es itkaa atveru atkal to start->run->un ieraxtu cmd.. atveras taa konsule un man jau tur ir raxtiits shaadi :

DZEESTS

kaa man tagad jaaraxta tas hldsupdatetool.exe -command update -game cstrike -dir . -retry

es tur raxti taa :

DZEESTS

un man nekas nesanaak.. sad.gif varbuut kaads pateiks, kaa man buutu jaaraxta?? smile.gif

Edited by arvist
Link to comment
Share on other sites

un kaa ar shito dalju?

# ja ieinstālētais hldsupdatetool atrodas uz cita diska, tad ierakstām cd X: (kur X ir diska burts)

# ierakstām tur cd C:\mansserveris (aizvietojam ar mūsu instalācijas direktoriju)

# ierakstām:

hldsupdatetool.exe blah

blah vietā var ierakstīt jebko, jo pirmajā lietošanas reizē hldsupdatetool tikai atjaunos sevi no steampowered saites.

Par to ruuteri - meklee port forwarding!

Link to comment
Share on other sites

un kaa ar shito dalju?

# ja ieinstālētais hldsupdatetool atrodas uz cita diska, tad ierakstām cd X: (kur X ir diska burts)

# ierakstām tur cd C:\mansserveris (aizvietojam ar mūsu instalācijas direktoriju)

# ierakstām:

hldsupdatetool.exe blah

blah vietā var ierakstīt jebko, jo pirmajā lietošanas reizē hldsupdatetool tikai atjaunos sevi no steampowered saites.

Par to ruuteri - meklee port forwarding!

to jau es izdariiju man vajag zinaat, kaa pareizi tagad jaaraxta

Link to comment
Share on other sites

bet vinjam raadaas mana ruutera(taa ir taada ieriice, kas sadala interneta piesleegumu uz vairaakiem PC) Ip atdrese...

UUUHAHAHAH oi turiet mani...es šodien atstiepšu kājas...UUUHAHAHAHAHA

Link to comment
Share on other sites

TnX.. biggrin.gif

sleedzu sho sadalju... jebkursh naakamais posts buus spams.. biggrin.gifsmile.gif!

Edited by arvist
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...