Jump to content
GIGN Forum

Kapeec Taaa ?


respect!
 Share

Recommended Posts

ES nevaru saprask kur ir problema ka man CSaaaa rada BLAVI DZELTENAS asinis nevis SARKANAS ka jabut un ka man bija agrak .??(sarkanu kraasu man csa rada iznjemot asinis)

izmeginaju visko parinstaleju videokartei draiverus , velreiz ieinstaleju DirectX 9c , vairakkart parinstaleju cs nu ko veel nezinu ....

tas varbut ir serveriem uzlikts kaukads fignja ? un lidzarto tadiem ka man rada precizak nerada asinis taka vaig

sasodits

Link to comment
Share on other sites

njaa servakos vissadas probes un taadas huinjas gan jau ka var darit....

Edited by arvist
Link to comment
Share on other sites

šitāda problēma man bija, bija vēlvienam čalim, un abi mēs rakstijām šinī forumā!

options-->lock tu esi iekjekseejis, ja atceries passu, ko uzliki, tad noņem, ja nē, tad meklē te forumā manu postu vai arī gūglē raksti blood in cs, vai ko tamlīdzīgu.

Link to comment
Share on other sites

šitāda problēma man bija, bija vēlvienam čalim, un abi mēs rakstijām šinī forumā!

options-->lock tu esi iekjekseejis, ja atceries passu, ko uzliki, tad noņem, ja nē, tad meklē te forumā manu postu vai arī gūglē raksti blood in cs, vai ko tamlīdzīgu.

to es to4 nebiju iekjeksejis un paroli ari nezinaju meginaju kamer uz halavu uzmineju paroli beigas izradijas ka parole bija CONTER biggrin.gif

PALDIES ka palidzejat !

Link to comment
Share on other sites

šitāda problēma man bija, bija vēlvienam čalim, un abi mēs rakstijām šinī forumā!

options-->lock tu esi iekjekseejis, ja atceries passu, ko uzliki, tad noņem, ja nē, tad meklē te forumā manu postu vai arī gūglē raksti blood in cs, vai ko tamlīdzīgu.

Opaa es ar shito pass uzliko bet es gan njeh*ja neaceros! sad.gif( aa nevar kautkur apstiities? to pass? : sad.gifblink.gifzaban.gifsmiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...