Jump to content
GIGN Forum

Datora pele


karlitosss
 Share

Recommended Posts

Gribu pajautaat visiem kam ir pieredze ar normaalaam peleem!!!Manam kompim jau paaris dienas pele chakareejas, kaut gan visus putekliishus iekshaa iztiiriiju - vienalga neiet!! dry.gif Nevaru vispaar sakariigi uzspeeleet , bet gribaas CS pakapaat pirms guleetieshanas rolleyes.gif Var ieteikt kaads , nu teiksim modeljus, cenas un kur vareetu nopirkt!!! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Iesaku Logitech MX seeriju !

new_all_coholic.gif

Link to comment
Share on other sites

man arii ar A4Tech pele. Riktiigi laba.

IEprieksheejaa man labaak patika (Microsoft) , beet kaut kas nopisaas tai ,Hvz kas , bet es domaaju ka vai nu izdega kaut kaada tur lampinja (plzz neviens nereec ja taa nav smile.gifnew_silly.gif ) , vai arii kontakts sapisaas. Bija taa ka es speeleeju piem cs , un tad ne no kaa izrubaas pele, es izrauju no Usb porta un ielieku atpakalj tajaa pashaa , un atkal iet. Taa nu man izbesiija buut par freefragu un nopirku jaunu peli wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Vienkarsi noperc 10 ls samsung optical wheel mause!!! Un priecajies ar lacer peliti biggrin.gif

Nezinaaju ka taada arii ir...

+ par pareizrakstiibu nerunaasim... zaban.gif

Edited by ***limp***
Link to comment
Share on other sites

Es iesaku nopirkt parasto peli (ar bumbinju apakshaa) un optisko palikni! Tad viss buus pilniigi zOKo wink.gif

optisko palikni ?user posted image

Link to comment
Share on other sites

limp tas noziimee ka taa ir optiskaa pele ar rulliiti (taada fignja pa vidu peles pogaam) smiliez.de_2469.gif

Taa fignja ko tu sauc par rulliiti saucas scroll vai net scroll (kaa nu kura firma)

Wheel ir Bumbinja , ritens , un veel hvz kaadi tur nosaukumi , arii darb.v. kaa stumt , apgriezt utt.

Iesleedz tildi un apskaties ampli taads , Un tad brauc citiem virsuu violent1.gif .

Par to optisko palikni - robins atkal paraadiija savu humora izjuutu smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Optiskais paliknis biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif jaapameklee!! laugh.gif Pariit jaaperk pele - nemshu veeraa juusu dazaados padomus un izveeleeshos nezinu vai labaako, bet kaadu no padomiem!! rolleyes.gif Sapraatiiga cena arii speelee savu lomu - negribas izmest baigo naudu par peliiti.. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...