Jump to content
GIGN Forum

Vajadzīgs Kāda Admina Viedoklis!


ArchSlayer
 Share

Recommended Posts

Nerakstīšu tos banālos tekstus kā "Labdien!, Sveiki, kā jums klājas,... etc.", uzreiz ķeršos pie tēmas.

Kādus 3-4 gadus atpakaļ VĒL pastāvēja tāds klans kā wC, kura sastāvā biju arī es, tā izveidotāja personā. Nav svarīgi kādi nicki tajā spēlēja, jo vairākums no tiem vairs ar CS neaizraujas, taču personīgi man tas ir palicis kā hobijs, un pāris mēnešus atpakaļ pat esmu atsācis "nopietnāk" spēlēt.

Mani neinteresē neviens cits PUB serveris... tikai GIGN. Godīgi sakot, tas mani pilnībā apmierina (nav čīteru, nav "botu", misijas tiek pildītas, admini dara savu darbu!).

Taču sakarā ar nesen veiktajām izmaiņām klanu sadaļā, esmu pazaudējis klana setinfo, zem kura man kopš gign pirmsākumiem ir bijis slots serverī kā wC klana memberim. Diemžēl persona, kas bija pieregistrējusi klanu, neesmu es, līdz ar ko man nav iespējas apstiprināt sevi kā klana memberi.

Sakarā ar augstāk minēto, lūdzu kādu adminu, lai izpalīdz. Pieņemu, ka lai dabūtu slotu, man jāpostē "Admin/Tiesību" sadaļā, kur man automātiski ir jāatrod kāds admins - "galvotājs". Diemžēl personīgi nevienu adminu nepazīstu, tādēļ nāksies mazliet pastāstīt par sevi...

Spēlēju CS kopš 1.1 versijas (kāds 2000. gads varētu būt). Savulaik esmu piedalījies arī CS turnīros "veco tēvu laikos". Ir sanācis būt arī "tiesnešu pulkā" kādā turnīrā 2001. gadā, kas norisinājās "Elik" klubā A.Čaka ielā. Tik daudz par pagātni...

Šobrīd CS man palicis kā hobijs, kuru atļaujos padzenāt vakaros pēc darba un citām darīšanām. Pēdējā laikā iekš cs.gign.lv servera esmu bijis manīts zem nicka "wC | company Urch".

Kā jau teicu, kopš esmu pazaudējis klana slotu uz cs.gign.lv servera, man vairs īsti nav kur spēlēt (godīgi sakot citi serveri mani nemaz nepiesaista). Tādēļ ceru uz Jūsu atsaucību, un palīdzību atgūt sev slotu.

Nav svarīgi vai slots būs uz nicku ArchSlayer vai Urch. Vienkārši gribas spēlēt &)

Gaidu kādu reakciju/atbildi,

ArchSlayer.

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

haha, atceros kad spēlēju zem feiknika tu man uzmeti 2 flašus no kuriem aizgriezos un kad nošāvu tevi tad skanēja kaut kas līdzīgs "PIDARS, no 2 flashiem toč apžilbst" smile.gif hehe, tas bija jautri.

enivei, tā kā notika misēklis un gignam nācās pāragri pāriet uz jauno db, tad klani pagaidām nestrādā, kas ir arī iemesls tavai problēmai. To, kad viņi būs sataisīti jāvaicā wormam.

Link to comment
Share on other sites

haha, atceros kad spēlēju zem feiknika tu man uzmeti 2 flašus no kuriem aizgriezos un kad nošāvu tevi tad skanēja kaut kas līdzīgs "PIDARS, no 2 flashiem toč apžilbst" smile.gif hehe, tas bija jautri.

enivei, tā kā notika misēklis un gignam nācās pāragri pāriet uz jauno db, tad klani pagaidām nestrādā, kas ir arī iemesls tavai problēmai. To, kad viņi būs sataisīti jāvaicā wormam.

&))

Nu, re.

Tieši tādēļ nepatīk, kad cilvēki spēlē zem feik nickiem.

Thou, man joprojām nav uzticības tam PB, lai arī cik drošs pret čītiem tas būtu.

A ņemot vērā mūsdienu lielo čīteru skaitu, nav brīnums, ka labu spēlētāj uzem feik nicka gribas uzskatīt par čīteri &)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...