Jump to content
GIGN Forum

STATI


Guest darek
 Share

Vai GIGN vajadzeetu status....???  

42 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Shis jaut. ir baigi biezhi pacelts , nu es vienkaarshi gribeju , lai tauta nobalso..... smile.gif ......es pats esmu ''par'' statiem , ja domaajaat , ka es esmu frageris , tad maldaaties , man vienkaarshi pasham interesee kaa es speeleeju.....un es domaaju , ka veel kaadam tas vareetu intereseet......

Link to comment
Share on other sites

Kaada vaina statiem huh.gif . Nu rank offic nevajag! Bet pacholeet kur vairaak traapiits! Kaa ar awp riikojies utt. tas tach forshi apcholeet cik veikli citi liek pauros! biggrin.gif . Ja uz servera kaads dikten strikten labi speelee var aiziet uz cs.gign.lv un apcholeet kurus strokjus izmanto vairaak un veel tur tach bija visaadi suudu! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaada vaina statiem huh.gif . Nu rank offic nevajag! Bet pacholeet kur vairaak traapiits! Kaa ar awp riikojies utt. tas tach forshi apcholeet cik veikli citi liek pauros! biggrin.gif . Ja uz servera kaads dikten strikten labi speelee var aiziet uz cs.gign.lv un apcholeet kurus strokjus izmanto vairaak un veel tur tach bija visaadi suudu! smile.gif

man liekas katrs zin ar kuru ieroci visbiezhaak skraida un kur vairaak vai mazaak traapa

tas naf vajadziigs , un tevi taapat pieree nenjems

Link to comment
Share on other sites

Saskaitot balsis man sanaaca 18 par , un 17 pret , jo ''ne jau man'' spriest tika skaitiita par ''pret''.....

Cerams , ka ar laiku GIGN ieliks status , bet tikai jaacer..., .....es domaju tas tomeer buutu prikoliigaak , ja buutu stati kur apskatiit , kuraa kartee viss labaak , ar kaadiem ierochiem utt. , bet tad rank vajadzeetu njemt nost.... smile.gif Es tikai rakstu ko domaaju.....bet cerams gign ar laiku ievietos status.... smile.gif

Nu topicu var lock.gif ..... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...