Jump to content
GIGN Forum

Atbildes, jaut


Guest Pinky
 Share

Recommended Posts

*Es cs speeleeju diezgan biezi, bet ne jau taa ka 5h no vietas.

*Kaa es varu zinaat ka adminu ir dauzd? smiliez.de_2538.gif

*Jaa forumaa es bizei netuseeju! sad.gif

*vbyuer Ko noziimee taadi kaa tu ??? Es sliktaaks pa citiem esmu vai ??? smiliez.de_2538.gif

*Un kapeec ti kam ir tiesiibas attiecas pret tiem kas grib tiesiibas ar taadu lielu necienju ??? gussa.gif

*Un vispaar ir taadi admini kas izmant tiesiibas galiigi nepareizi, pilniigi garaam.

*Ja buus kaada briiva vieta adminam plzz pasakiet man.

*Chau !!!

Link to comment
Share on other sites

As i said- tu esi paaraak nepieredzeejis un par maz speelee uz GIGN wink.gif Taatad atbildot uz tavu jautaajumu -jaa, tu esi sliktaaks par citiem

Link to comment
Share on other sites

*Un vispaar ir taadi admini kas izmant tiesiibas galiigi nepareizi, pilniigi garaam.

Kaa tad?

nebano un nekiko visus kaa jums to gribeetos. Nemaina mapu, tiko kaa kaadam jampampinjam taa nepatiik. Un tu protams buusi tas perfectais, kas zin kaa riikoties ar tiesiibaam ? Adminiem nava jaaklausa visi speeleetaaji peec kaartas, galvenokaart tas ir vinju zinjaa, kaadu mapu likt un vai banot kaadu vai kikot.

Link to comment
Share on other sites

*Un kapeec ti kam ir tiesiibas attiecas pret tiem kas grib tiesiibas ar taadu lielu necienju ???

Tapeec ka tiem kuriem ir tiesiibu ir aizmirsushi kaa ir kad kautko dikti grib bet nedabuuu, un vinji liekaas paaraaaki.

  *Un kapeec ti kam ir tiesiibas attiecas pret tiem kas grib tiesiibas ar taadu lielu necienju ???
gadaas, jo dazhs veel nesaprot ko noziimee buut adminam - Tasir kad atbildiigie serverim iedod ,cilveekam kuram var uzticeet un neapkaunos serveri, dazhas tiesiibas kuras tu vari izmantot kad vinji neatrodas serverii. Taka diez vai kaads ir paarliecinaajies vai tev var uzticeeties.
Link to comment
Share on other sites

*Kaa es varu zinaat ka adminu ir dauzd? smiliez.de_2538.gif

Vienkaarshi!!! paskaties citaa topicaa un radzeesi kur macho ir teicis ka adminu par daudz

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...