Jump to content
GIGN Forum

Klans [Genz] uzaicina....


Recommended Posts

Genz

Nakat ludzu uz musu servera forumu ari..... mes gaidisim jus visus no gign gan adminus gan parastos apmekletajus.... velamies jums paradit ka neesam ieravusies sevi ludzu jus uz musu forumu tur pat ir jauna sadala plaapu sadala un izveidosim vel sadalas pec jusu lugumiem....

Link to comment
Share on other sites

Bikin trukst gan... ludzu pirms runajam foruma pieregistrejaties smile.gif plzz smile.gif

Trukst mums ari bisku to cilveku.... nak visi tikai pie mums ar... bet tas nenozime ka japamet sis briniskigais forums....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Varu teikt tikai vienu:: jusu hompaage nav no taam labaakajaam(reti kur esmu redzeejis tik suud... dizainu, taapeec padomaajiet par taa uzlaboshanu, varbuut tad tikai kaads pieregistreesies juusu forumaa), un arii kraasu kontrasts ir suud...., acis bojaat - to tik juusu houmpaagee var!!!! tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Nu labi - piespiedos un pieregistreejos, kur tad tu paliec?????????? smiliez.de_1350.gifsmiliez.de_1350.gif

P.S. Shis ir labojums. Kaapeec man tur neljauj neko poustot, man visu laiku raada erroru????

Link to comment
Share on other sites

Es visu parbaudiju viss straadaa tu vienkarsi nemaki tev jataisa jauns theart un tad tikai replay buus....

Link to comment
Share on other sites

Nevaru lieliities, ka mana houmpaage ir diez ko labaaka, tachu esmu to tikai nesen saacis veidot, tapec kritika izpaliek smiliez.de_82.gif , peec kaadiem meeneshiem pienaakat, varbuut vareesit pamielot acis- profesional.times.lv, ir jau arii mana vecaa houmpaage, bet nu taa nav diez ko laba ar...::::houmpage:::.... smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

veelies nedaudz kritikas?

1. tava maajas lapa smird

2. ja nesaprati par ko iet runa, skaties pirmo punktu

3. majas lapas ar freimiem smird

4. maajas lapas ar REDZAMIEM freimiem veel vairaak smird

5. maajas lapas nosaukums jau paraada to ka taa smird

6. logo Prof smird

7. login un register pogas totaali smird

8. textu fonta mainishana vienaa vaardaa smird

9. paarlieku ....:::: :::... punktu lietoshana smird

10. tu smirdi (sorri, es tikai saku to, kas man shobrid uz meeles)

Link to comment
Share on other sites

Vins netaisis savu homepage vuns uzlabos musejo skaties tur vel neka ari nav bet gan jav bus tagad lai vins pastrada es nekonedarisu smile.giftongue.gif lai jaunais pastrada tongue.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nekas man visi faili ir uz kompa varu nomainit paroli un visu atjaunot... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Worm es tevi uzaicinu uz dueli lidz 10 uzvaram tava cs2.gign.lv serveri un pectam musu serveri 195.2.114.164 lidz 10 uzvaram... rezultatu ierakstisu genz.times.lv lapaa un ceru ka tu ari kaut kur publicesi tikai bez komentariem!! smil.gif okz?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...