Jump to content
GIGN Forum

daaaa tas pac ar v7 probl...


MMD
 Share

Recommended Posts

Pilniigs bullshic man toch visz ir gan pach v7 gan cd 4.14 bet puush mani aara taa pat no servera saka ka cd vajadziigs a pirms sleedzu cs iekshaa vienmeer cd iesleedzu un starp citu kad raroju v7 tad tur dazhiem failiem kaut kaads header broken raadiijaas nezinu ko tas noziimee bet naiet man cs zaban.gifsmiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

man ar taa prob. ir es to v7 pachu uzinstaleeju uz cs mapeem un updeitoju CD bet mani met aaraa no gign un saka ka nav CD iesleegts psc besii mad.gif

nu buutiibaa v7 nav jaainstelee uz cs mapeem cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

worm ?

pachu kopeet noteikti nemaak tauta iekshaa... iedomasimies ka speele atrodas ieksh c:\speeles\valve (shai direktorijai apakshdirektorijas ir cstrike, platform, valve, etc). Tagad atveram pachu valjaa ar kaadu riiku, piemeram Winrar, ieziimejam visus failus un parvelkam tos uz c:\speeles\valve direktoriju. Winrar kaut ko saaks muuldeet, ka taadas direktorijas un faili jau eksistee... spiezham "Yes to all" opciju. Ja veel kaut ko jauta, spiezham tik Ok vai Yes... peec tam palaizham CD, tad CS un konekteejam serverim... visam vajadzeetu iet

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...