Jump to content
GIGN Forum

idiotisms


evL
 Share

Recommended Posts

1) nju re kaaa veel viens idiotisms paraadiijaas shai topikaa infusion iespamoja smiliez.de_2469.gif

2)evL vieniigais par ko tu vari teikt idiotisms ir par infusion un matri-x un sevi, jo ja tev ir jel uzlikts kaut kur bans tas noziimee ka tu esi cincis. Jo visiem kam ir tiesiibas banot ir saprashana ko vinjsh dara.

P.S. neuztraucies evL es arii esmu cincis , nu vieniigi varbuut ne tik liels kaa tu. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2428.gif? smiliez.de_2428.gif infusion , es nesaprotu - ko tu vari ar visiem ta lekties? pasham nebesii?drizak tu esi? smiliez.de_2428.gif? smiliez.de_2428.gif

stop , vinsh man PIRMAIS uzdirsa par smaposhanu un tu te veel man dirs virsuu , labaak vispaar nejaucies

orc vispaar baigo karali no sevis tagad teelo , jo man vinja topicaa man uzdirsa macho un tagad vins pie katras izdeviibas dirsh augumaa - ne par ko

Link to comment
Share on other sites

dirsh augumaa - ne par ko

For every action there is a reaction

new_all_coholic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Taa sveiki visi. smile.gif

man ir taada lieta ka es normaali speleeju cs. es noshauju r@r (no CT) un vinsh man grib likt kick vai ban. vai taa vinsh driiksteetu dariit ja es vinu esmu tikai noshaavis??? jaa taa tas bija. mad.gif veel no r@r puses bija taada lieta ka vinsh apsaukaa un izkjeemo manu klanu. mad.gif (vinsh manu klanu nosauca par [Dark -Killers] bet mans klans ir [DarkKillers]. vinsh kjeemo manu klanu. kaa jums patiktu ja kaads peekshni saaktu kjeemot juusu klanu [GIGN]??? worm , macho , simby . atoss. kaa jums tas patiktu?? man liekas ka r@r vajadziigs nonemt pasreizeejaas tieiibas jo peectam vinsh mani noslapoja ar 80 dmg. mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Taa sveiki visi. smile.gif

man ir taada lieta ka es normaali speleeju cs. es noshauju r@r (no CT) un vinsh man grib likt kick vai ban. vai taa vinsh driiksteetu dariit ja es vinu esmu tikai noshaavis??? jaa taa tas bija. mad.gif veel no r@r puses bija taada lieta ka vinsh apsaukaa un izkjeemo manu klanu. mad.gif (vinsh manu klanu nosauca par [Dark -Killers] bet mans klans ir [DarkKillers]. vinsh kjeemo manu klanu. kaa jums patiktu ja kaads peekshni saaktu kjeemot juusu klanu [GIGN]??? worm , macho , simby . atoss. kaa jums tas patiktu?? man liekas ka r@r vajadziigs nonemt pasreizeejaas tieiibas jo peectam vinsh mani noslapoja ar 80 dmg. mad.gif

Tev pasham nenaak smiekls par to ,ko tu raksti ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...