Jump to content
GIGN Forum

Vīrusi


feelya`
 Share

Recommended Posts

1d71.jpg Es nezinu kāpēc, bet aizdomājos par vīrusiem. Kas viņus ražo ?

Pašas antivīrusu kompānijas ?

Vai cilvēki kam visa pasaule ir po*uj ?

Man liekas ka tās vairāk ir pašas kompānijas nekā bezdzīves dauņi.

virusus razho tadi kam patik ka citi ciesh piem. vienam skajam nepatiik ka kadam ir krutaks kompis nekaa vinjam un taaarii viss notie. Pec manaam domaam!!

Link to comment
Share on other sites

Sociopats ari var uzrazot virursu...

piemeram - es aizeju uz veikalu, a tur nenormala rinda - es izbesos - kaadi gan stulbi cilveeki, stav rinda rimi, kaut gan blaku varetu aiziet un nopirkt to pasu kudis letak un nestavot rinda - stulbie lohi, kas dzivo centra. Tad es aizeju uz klubu un tur ciksas mani nosauc par lohu, jo man nav jaunakais mobilais! Tad es esmu uber dusmigs uz pasauli un uz atistibu un uz civlekiem un es eju uz darbu, sezos pie datora un saku kodet pasu drumako virusu ever. Es izmantoju psihologiju, mans engine lasa tavas vestules un doma un kombine, ar kadu texu un kuram butu japarsuta vestule, lai piespiestu vinu palaist attachmentu. Tapatas es interesejos par jaunakajiem explotiem un ielieku tos sava virusa. Es izstradaju sistemu, kas pilniba iznicina visus uz datora esosos datus un hardwares, izmantojot par atskaites punktu interneta noteiktu pulksteni - piemeram, dazadu zinju dienestu current time. Tas ir svarigi sinhronizacijai. Es attistu sistemu, kas spej inficet kaa windows, ta ari aple un linux sistemas.

Un tad - vienaa diena.. VISS!!! 40% pasaules datori parstaj darboties - informacija tiek padirsta. 1000 000 stundu darba. miljardiem (loti daudziem) padirstu dolaru. Visa pasaule sakas ekonomiskas krizes - viss aiziet dirsa! SOCIOPAATS UZVAR!

BTW, loti realistiks scenarijs - 3 menesi un 5 profinu brigade to spetu paveikt!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Sociopats ari var uzrazot virursu...

piemeram - es aizeju uz veikalu, a tur nenormala rinda - es izbesos - kaadi gan stulbi cilveeki, stav rinda rimi, kaut gan blaku varetu aiziet un nopirkt to pasu kudis letak un nestavot rinda - stulbie lohi, kas dzivo centra. Tad es aizeju uz klubu un tur ciksas mani nosauc par lohu, jo man nav jaunakais mobilais! Tad es esmu uber dusmigs uz pasauli un uz atistibu un uz civlekiem un es eju uz darbu, sezos pie datora un saku kodet pasu drumako virusu ever. Es izmantoju psihologiju, mans engine lasa tavas vestules un doma un kombine, ar kadu texu un kuram butu japarsuta vestule, lai piespiestu vinu palaist attachmentu. Tapatas es interesejos par jaunakajiem explotiem un ielieku tos sava virusa. Es izstradaju sistemu, kas pilniba iznicina visus uz datora esosos datus un hardwares, izmantojot par atskaites punktu interneta noteiktu pulksteni - piemeram, dazadu zinju dienestu current time. Tas ir svarigi sinhronizacijai. Es attistu sistemu, kas spej inficet kaa windows, ta ari aple un linux sistemas.

Un tad - vienaa diena.. VISS!!! 40% pasaules datori parstaj darboties - informacija tiek padirsta. 1000 000 stundu darba. miljardiem (loti daudziem) padirstu dolaru. Visa pasaule sakas ekonomiskas krizes - viss aiziet dirsa! SOCIOPAATS UZVAR!

BTW, loti realistiks scenarijs - 3 menesi un 5 profinu brigade to spetu paveikt!

Beefy

ļoti iedvesmojoši pat man pašam gribetos kadu sīīku vīrusu uzčinīt bet es nezinu ar ko saakt sad.gif

uzgaju vienu bildi "virus"

post-6-1164579792.jpg

Edited by bott3
Link to comment
Share on other sites

Sociopats ari var uzrazot virursu...

piemeram - es aizeju uz veikalu, a tur nenormala rinda - es izbesos - kaadi gan stulbi cilveeki, stav rinda rimi, kaut gan blaku varetu aiziet un nopirkt to pasu kudis letak un nestavot rinda - stulbie lohi, kas dzivo centra. Tad es aizeju uz klubu un tur ciksas mani nosauc par lohu, jo man nav jaunakais mobilais! Tad es esmu uber dusmigs uz pasauli un uz atistibu un uz civlekiem un es eju uz darbu, sezos pie datora un saku kodet pasu drumako virusu ever. Es izmantoju psihologiju, mans engine lasa tavas vestules un doma un kombine, ar kadu texu un kuram butu japarsuta vestule, lai piespiestu vinu palaist attachmentu. Tapatas es interesejos par jaunakajiem explotiem un ielieku tos sava virusa. Es izstradaju sistemu, kas pilniba iznicina visus uz datora esosos datus un hardwares, izmantojot par atskaites punktu interneta noteiktu pulksteni - piemeram, dazadu zinju dienestu current time. Tas ir svarigi sinhronizacijai. Es attistu sistemu, kas spej inficet kaa windows, ta ari aple un linux sistemas.

Un tad - vienaa diena.. VISS!!! 40% pasaules datori parstaj darboties - informacija tiek padirsta. 1000 000 stundu darba. miljardiem (loti daudziem) padirstu dolaru. Visa pasaule sakas ekonomiskas krizes - viss aiziet dirsa! SOCIOPAATS UZVAR!

BTW, loti realistiks scenarijs - 3 menesi un 5 profinu brigade to spetu paveikt!

Beefy

Ja tā padomā , viss ko cilvēks rada gadu laikā , dēļ viena tāda sociopāta var tikt nopists minūtēs... blink.gif

Link to comment
Share on other sites

keks grib klut par hakeri laugh.gif virusu raditajs tads smiliez.de_1538.gif

tu zini, kas vispaar ir hakeris? hakeris ir tas kursh lauzh sisteemas, bet neizmanto savas zinaashanas ljaniem nodomiem! teiksim ja tavu sisteemu ir uzlauzis hakeris, vinsh labpraat tev pateiktu, kaa vinsh tika iekshaa un ko tev vajadzeetu sataisiit! Crakeris, tas jau savas zinaashanas izmanto ljauniem noluukeim!

Link to comment
Share on other sites

' date='Nov 27 2006, 12:35'] negribeju taisit jaunu topiku, bet gribu paprasiit vai piem. 20gb cietais rozhotajiem neizmaksa tikpatdaudz kaa 80 gb jo cietie nearko neatshkjiras tiepashi delshi, bet vienam uzlikti 20, bet otram 80.

tad kaada jeego no uznjeemuma! pelnja nekaada! teiksim ja tu razhotu 80gb cietos pa 30ls, bet cita firma 160gb cietos pa 40 ls! no kuras firmas paarscvaraa pirktu cietos?

Link to comment
Share on other sites

Nu lol, un ko tu gribeji ar shito pateikt? Virisus razho hakeri, kam nav ko dariit DAAAA, un protams antivirusu razhotaaji  smiliez.de_2469.gif

Hakeri neražo vīrusus, hakeri ir tie, kas tos apkaro. Hakeris ir tas pozitīvais tēls, kurš problēmas risina, nevis tās veido.

EDIT: Šeit sīkāk

Edited by n0r3k
Link to comment
Share on other sites

hakeris ir tas kursh lauzh sisteemas, bet neizmanto savas zinaashanas ljaniem nodomiem! teiksim ja tavu sisteemu ir uzlauzis hakeris, vinsh labpraat tev pateiktu, kaa vinsh tika iekshaa un ko tev vajadzeetu sataisiit!

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

man patīk, ka uzlaust sistēmas NAV ļauns nodoms. Ja jau hakeris būtu TIK labs, tad viņš neko neuzlauztu, bet pateiktu, ka to var izdarīt un pateiktu kā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...