Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taatad precizeju par naudaam...

Pati majaa 100 ls, pirtinju es domaju mums vajag uz paaris h, tas buutu veel kaadi 30 ls klaat smile.gif

Ja naudu savaaks vairaak jums nebus jaauztraucas par paiku un shmigu, mees ar beefy domaju uztaisisim lielo iepirshanos pirms pasakuma(FInlandia,Tullamor,ALus daudz, un galja), ja veel nauda paliks, tad domasim, ko ar to dariit, sadalit atdot atpakal, vai gign fondaa atstaat biggrin.gif

Pain taa summa ir kaadi 100 ls, izskataas, kad mees vinju savaksim...

Naziic ceri, kad es businju dabuushu, tad visi cilveki, kuri tjipa netiek, tiks pakerti smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es piemeram negribu lai tur aizbrauc galīgi sīki , nezināmi keksi, kas visu pievems un sataisīs sūdus jo redzēs kā citi lielāki par viņiem pļauj iekšā un gribēs būt tādi paši kruti !

BEEF, ja vari dabūt tumbas es dabūšu pastūzi !

Link to comment
Share on other sites

nu es piemeram negribu lai tur aizbrauc galīgi sīki , nezināmi keksi, kas visu pievems un sataisīs sūdus jo redzēs kā citi lielāki par viņiem pļauj iekšā un gribēs būt tādi paši kruti !

BEEF, ja vari dabūt tumbas es dabūšu pastūzi !

Ali, kadu pastuzi tu dabusi? - nu bet ja - es dabusu tumbas. Butu ari nais, ja tu dabutu to 2.1 komplektu, par ko runaji, prieks filmam. Un kurs bija tas, kurs solijas dabut projektoru? Vai piedavajums vel speka?

Ieliku pirmaja posta vecuma ierobezojumu - 16 gadi.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

pastūzis ir labs pašlaik stāv piejūgtas 3x s90 un nemaz nevar līdz galam griezt jo *** ārā 2.1 komplektu - nezinu, vnk tad man viss jāārda ārā, jo esmu baigi visu sakartojis un stāv viņas pašlaik pie datora! Takā davaj es gādāju par pastūzi un lai kāds cits ņem 2.1!

Link to comment
Share on other sites

man netikt bye2.gif

Japagaida, ko teiks Ali un benciks un parejie... smile.gif To 16 es ta prosta izsplavu.. nu ka parasti! Kaut gan lopa var piedzerties ari 40 gadigs.. tadus beizi gadas redzet!

Atceros vienu tusinu kaut kada cuhna.. nu vaji atceros, bet karoche, bija jaiet pa ziemu pa kaut kadu celju sasnigushu kadi 4 kilometri lidz kaut kadai pirtinai totalaa mezaa! Paris snabji tika iztuksoti jau pa celam un es atceros, ka mes bijam sametusies smigai ar dzeku. Karoce tusejam un dzeks teica, ka smigu jau izdzerta, bet tad vienai meitenei palika slikti ar sirdi un atbrauca atrie un tas dzeks bruca prom ar to ciksu, bet es vinam ta prosta nelavu aizbraukt - es vinam iebazu roku azote un no turienes brinumaina karta - musu pasudusais 0.5 dzervenite! Karoce dzeku pasutijam drst - iegajam slapjaja pirti, kas bija uzkurinata uz 100gradiem (nereaali... pec tam nodega) un gajam ar dzeku majas... kaut kur puscelja to 0.5 izmetam, jo vairak prosta negaja ieksa! smile.gif

Nu.. tas vispar bija labaks tusins par to, kura pedejais ko atceros ir, ka man tiek pasniegta pudele un pec tam - keriet Beefy un skats, ka manai pierei atri tuvojas pakapienu (betona) sturis. Pamosties apmvemies no rita vilciena.. naic! wink.gif Skaista ir jauniba, ta nenaaks vairs!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Nu kapeeec 15. decembrii? kapeec ? Vasaraa jau gign tuss bija 18. augustaaa, kad tieshi braucu projaam uz angliju, un tagad izdomaajaat sariikot 3 dienas pirms esmu atpakalj no anglijas...  smiliez.de_1350.gif  smiliez.de_1350.gif  smiliez.de_1350.gif

BENCIK !!!!

Ha Dream, mees jau ar Free ierecam par shito prikolu, nu neveicaas biggrin.gif Es 19 lidoju prom pats tapeec velaka pasham kaut kaa gruuti saorganizeet smile.gif

A tu atlido atraak, tas ir iespejams smile.gif

Un man nav nekas pret 16 gadigiem, ja tu taads buusi viens, bet saproti veselu tiinedzeru komandu kaut kaa negribaas uz pasakumu smile.gif

Naziic teikshu taa iemaksaa 10 ls un tu esi royal welcome biggrin.gif

Naudinja krajaas, tas priecee.....(beefy gonji babki!!) biggrin.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Ha Dream, mees jau ar Free ierecam par shito prikolu, nu neveicaas biggrin.gif Es 19 lidoju prom pats tapeec velaka pasham kaut kaa gruuti saorganizeet smile.gif

A tu atlido atraak, tas ir iespejams smile.gif

Un man nav nekas pret 16 gadigiem, ja tu taads buusi viens, bet saproti veselu tiinedzeru komandu kaut kaa negribaas uz pasakumu smile.gif

Naziic teikshu taa iemaksaa 10 ls un tu esi royal welcome biggrin.gif

Naudinja krajaas, tas priecee.....(beefy gonji babki!!) biggrin.gif

Bencik, es tev jau naudinu esmu parskaitijis, ja! wink.gif

A naziit, cik tev gadi? Uzraksti man PM.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

hmm, 10 ls nav problēma. BET! ja bīfijs plāno tur visu cauri nakti savu kalbasu kruķīt uz plašenieka - ņea. labāk kā parasti - kurš dzērumā pirmais pieķeras - tas uzliek 2-3 dziesmas no sava/sveša diska. tā lūk.

mēģināšu sarunāt ar pārējiem dežurantiem, lai līdz 28. datumam grafiks būtu zināms, tad arī pārskaitīšu piķi, 0 probz. Gaļas būs pārāk daudz. bet gribēšu redzēt, kā jūs rosolu 20 purniem spainī taisīsiet biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm, 10 ls nav problēma. BET! ja bīfijs plāno tur visu cauri nakti savu kalbasu kruķīt uz plašenieka - ņea. labāk kā parasti - kurš dzērumā pirmais pieķeras - tas uzliek 2-3 dziesmas no sava/sveša diska. tā lūk.

mēģināšu sarunāt ar pārējiem dežurantiem, lai līdz 28. datumam grafiks būtu zināms, tad arī pārskaitīšu piķi, 0 probz. Gaļas būs pārāk daudz. bet gribēšu redzēt, kā jūs rosolu 20 purniem spainī taisīsiet biggrin.gif

Mes buusim gudraaki - nopirksim biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm, 10 ls nav problēma. BET! ja bīfijs plāno tur visu cauri nakti savu kalbasu kruķīt uz plašenieka - ņea. labāk kā parasti - kurš dzērumā pirmais pieķeras - tas uzliek 2-3 dziesmas no sava/sveša diska. tā lūk.

mēģināšu sarunāt ar pārējiem dežurantiem, lai līdz 28. datumam grafiks būtu zināms, tad arī pārskaitīšu piķi, 0 probz. Gaļas būs pārāk daudz. bet gribēšu redzēt, kā jūs rosolu 20 purniem spainī taisīsiet biggrin.gif

muuziku jau izveeleesies tikai no saakuma, kameer veel visi svaigi gurskjiishi, kad buusi jau ziedaa tad tas buus maz svariigi, galvenais buus lai kkas vispaar skaneetu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

kad buusi jau ziedaa tad tas buus maz svariigi, galvenais buus lai kkas vispaar skaneetu  thumbsup.gif

speak for yourself. Es kaut kādu skūteru, vai kaut ko tikpat "foršu" nespētu klausīties pat visnenormālākajā pārpālī. Ticu, ka kaut kas līdzīgs ir ar Dr. Painu, bet viņam grūti izdabāt, ja neskan Pantera smile.gif

Pēc balsošanas izskatās 29 cilvēki tiek. Neslikti, man liekas ka pasākums būs ruļnojs.

Link to comment
Share on other sites

Ha Dream, mees jau ar Free ierecam par shito prikolu, nu neveicaas biggrin.gif Es 19 lidoju prom pats tapeec velaka pasham kaut kaa gruuti saorganizeet smile.gif

A tu atlido atraak, tas ir iespejams smile.gif

Un man nav nekas pret 16 gadigiem, ja tu taads buusi viens, bet saproti veselu tiinedzeru komandu kaut kaa negribaas uz pasakumu smile.gif

Naziic teikshu taa iemaksaa 10 ls un tu esi royal welcome biggrin.gif

Naudinja krajaas, tas priecee.....(beefy gonji babki!!) biggrin.gif

Taa pirmkaart ko es gribeetu pateikt... TU ESI DRANKJIS !

Nu nez vai varu aatraak hz, jaskataas kas ar skolu utt.

Link to comment
Share on other sites

pieliku pirmajam postam braucējus - ja vēl kāds sasparojas - dodiet ziņu man vai bīfijam.

Benčiks man varētu ziņot, kuri ir AKCEPTĒTIE braucēji, respektīvi, kuri ir samaksājuši. Neobligāti tagad, to var arī vēlāk.

ā redzu, tu otrajā lapā savu postu editē - davai dari to pirmajā lai man viens links mazāk jāspiež smile.gif es tev jau ar sākumu palīdzēju smile.gif

p.s.

13 cilvēki nebrauks jo tika izsmieti laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

pieliku pirmajam postam braucējus - ja vēl kāds sasparojas - dodiet ziņu man vai bīfijam.

Benčiks man varētu ziņot, kuri ir AKCEPTĒTIE braucēji, respektīvi, kuri ir samaksājuši. Neobligāti tagad, to var arī vēlāk.

ā redzu, tu otrajā lapā savu postu editē - davai dari to pirmajā lai man viens links mazāk jāspiež smile.gif es tev jau ar sākumu palīdzēju smile.gif

Ahoij Captain, shas parlikshu, par naudu zinoshu nedelas beigas, pagaidam viss iet kaa smeereets, konta ir iemaksaati 30 ls+gaidu veel madball 10, kas naak no bankas smile.gif

Un mani un free 10 ls arii ir iekshaa, jau veseli 50 ls thumbsup.gif

Dream, pamegini, vnk velaak pasakumu taisiit bij par veelu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...