Jump to content
GIGN Forum

Par Skype!


k34ups
 Share

Recommended Posts

Es zinu ka šitas būtu jāraksta kaut kur citur bet šeit dienā ienāk vismaz 50 cilvēki.Tapēc jūtieties droši un varat pat pārbīdīt šo postu.

Es ceru ka no cilvēkiem kam ir slinkums būs atbalsts bet es to gaidu tik un tā.

Tie kas mani atbalstīs un pat palīdzēs dabūs Skype Latviešu valodā , jo pie tā es pašreiz strādāju un es saku tas nav viens no tiem vieglajiem darbiem jo man ir jāpārtulko 2175 frāzes un pagaidām esmu tikai līdz 32. smile.gif Es ceru ka jūs man palīdzēsiet.

Jau iepriekš paldies.

By k34ups

12.10.2006.g.

Link to comment
Share on other sites

Un baigais pons no tā skaipa latviešu valodā? Pietam, daudziem ir tā kuiņa, ka nerāda garumzīmes iekš ārzemju progām un ķeburi nav vajadzīgi (sveiciens |2.v_o.). Man, personīgi, nav nekas pretī pret angļu valodu. Tieši otrādi - pašam negribot var nostiprināt zināšanas smile.gif Nu bet ja jau gribi to laiku izniekot neejot ārā un pikojoties, bet gan tupēt mājās un muģīt skaipu, tad novēlu veiksmi, enivei thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Un baigais pons no tā skaipa latviešu valodā? Pietam, daudziem ir tā kuiņa, ka nerāda garumzīmes iekš ārzemju progām un ķeburi nav vajadzīgi (sveiciens |2.v_o.). Man, personīgi, nav nekas pretī pret angļu valodu. Tieši otrādi - pašam negribot var nostiprināt zināšanas smile.gif Nu bet ja jau gribi to laiku izniekot neejot ārā un pikojoties, bet gan tupēt mājās un muģīt skaipu, tad novēlu veiksmi, enivei thumbsup.gif

Protams es eju ārā, es tikai vakarā ap 19.00 līdz 20.00 taisu skype.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...