Jump to content
GIGN Forum

Xkick


Who.mE?
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Es uz gign csdm servera spēlēju bieži un it īpaši pa naktīm.

* Bieži pa naktīm spēlējot nav neviena admina kas varētu izkikot tos pidiņus kas serverī pārāk daudz lamājas un uzdarbojas ar TK un citām vajadzīgam vajadzībam ja ir nepieciešams pielietot.. Tāpēc pašam spēlējot un citiem apbesī un sāk iet no servera laukā. Es nelūgtu xkick tiesības ja tās nebūtu nepieciešamas. Esmu cilvēks ar galvu uz pleciem kurš apdomājas pirms rīkojas. Tāpēc lūdzu šo accessu, lai pašam un citiem nebūtu nekādas problēmas spēlējot csdm serverī dēļ kāda kāda pidiņa kurš uzdarbojas ar team-kill, pārāk daudz lamājas u.c. bez vajadzības un nepamatota iemesla noteikti xkick nepielietošu.

P.S. Cik zinu, tad uz csdm servera ir vaidzīgi admini.

Paldies. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Sorrez, bet man liekas ka Tev nav regniks un arī admina kurš iesaka  sad.gif

Man ir reg nick.. !!!!!!

ali ir arī citi iemesli kāpēc jākiko. Parliekus daudz lamājas, freefrag !! būs daudz iemeslu par kuriem būs pelnīti kick ! Kā jau teicu bez iemesla nepielietoju accessu..

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

man jau negribaas nevienu warnot, bet naaksies - noteikumi paliek noteikumi. domaaju, ka nav tik gruuti sarunaat, kaadu adminu, kas tevi atbalsta, jo, ja pietiekami ilgi uzturies serverii un neesi ar neko sliktu izceelies, tad domaaju, ka adminiem nevajadzeetu buut sliktaas domaas par tevi. Tad nu lietas taadas:

1) who.me? dabuu 14dienu banu

2) admini, kas taa arii par lietu neko nepateica (kaapeec vajadzeetu dot vai nedot) dabuu katrs pa 2 briivdienaam (vareetu jau vairaak, bet adminam jaauzturaas forumaa)

p.s. ticiet, man tas saap vairaak nekaa jums sad.gif

Link to comment
Share on other sites

2) admini, kas taa arii par lietu neko nepateica (kaapeec vajadzeetu dot vai nedot) dabuu katrs pa 2 briivdienaam (vareetu jau vairaak, bet adminam jaauzturaas forumaa)

Nu nu, ali pareizi pateica, ka uz servera nav FF. Tāpat arī Dream pareizi ieteica lai izlasa Noteikumus, kurus tu pats sarakstīji. Kā arī wolfblade pareizi norādīja, ka patlabana uz csdm naktīs neviens nespēlē. Ja jau šie teksti nav pa tēmu, tad kas vispār ir...

viņiem noņēmu tos 2 dienu staffus.

Link to comment
Share on other sites

Nu nu, ali pareizi pateica, ka uz servera nav FF. Tāpat arī Dream pareizi ieteica lai izlasa Noteikumus, kurus tu pats sarakstīji. Kā arī wolfblade pareizi norādīja, ka patlabana uz csdm naktīs neviens nespēlē. Ja jau šie teksti nav pa tēmu, tad kas vispār ir...

viņiem noņēmu tos 2 dienu staffus.

tas viss buutu ljoti jauki, bet... vai kaads no vinjiem pateica, kaapeec vajadzeetu vai nevajadzeetu who.me? dot tiesiibas? neeeeee! tieshi taapeec uzskatu, ka neviens no vinjiem pa teemu nerunaaja thumbsup.gif

p.s. vari man neko neatbildeet, jo ar tevi nav veerts diskuteet laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...