Jump to content
GIGN Forum

Jaunie (paartaisiitie) ierochi


Gordon
 Share

  

27 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Man skjiet, ka rauj gabalos.

Viszmaz man tie verkji rullee. Ja ar kempu praktiski ir dots viens shaaviens un, ja netraapi, mirsti, tad ar tiem verkjiem ir kaa ar jebkuru automaatisko shaujamo - vaalee. Pluss - zoom, miinuss - tuvciinjas...

Man veel no 1.1 versijas ljoti gribeejaas, lai 4.6 4.7 4.8 bez zooma veel buutu arii parastais meerkjis.

1.3 versijaa "papas" skraidija ar iigliem, noaimo, maina uz kempu un neiesleedzot zoom shauj, fragi bira bezdieviigi.

P.S. Varbuut kaads ir pamaniijis ko es ar autokempaam daru rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

gordon es ieveeroja ka viena no vote iespeejaam ir ''Tika pat nelietojami kaa cs 1.5''........hhhmm.....tu laikam esi nejeega ja taa domaa.....cs 1.6 ir paziistams latvijaa no kaada oktobra(apm.)....un taapeec daudzi cilveeki speelee arii cs 1.5 ljoti daudz....ja es nemaldos tagad cs 1.6 ir kaadi apm. 10 servaki(cik es zinu)...bet savukaart cs 1.5 veel ir palikushi kaadi 20-30 sereveri latvijaa(cik es zinu) nu redzi atshkjiriiba ir liela....taatad nerunaa ko tu nezini...

P.S.

Nu taas bija manas domas.... rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

gordon es ieveeroja ka viena no vote iespeejaam ir ''Tika pat nelietojami kaa cs 1.5''........hhhmm.....tu laikam esi nejeega ja taa domaa.....cs 1.6 ir paziistams latvijaa no kaada oktobra(apm.)....un taapeec daudzi cilveeki speelee arii cs 1.5 ljoti daudz....ja es nemaldos tagad cs 1.6 ir kaadi apm. 10 servaki(cik es zinu)...bet savukaart cs 1.5 veel ir palikushi kaadi 20-30 sereveri latvijaa(cik es zinu) nu redzi atshkjiriiba ir liela....taatad nerunaa ko tu nezini...

P.S.

Nu taas bija manas domas.... rolleyes.gif

shock1.gif

tu esi nelabojams smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu nesapratiisi kas tev pretim lido vienaa skaistaa dienaa. Tu staaveesi un nesapratiisi. Tu nesapratiisi ka tevi ir notriecis meteoriits tad kad tev slimniicaa maasinja to skaidri un gaishi pateiks. Tu nesapratiisi to arii tad, kad nomirsi, nokljuusi debesiis un tev dievinsh pateiks ka tevi notrieca meteoriits. Tu staaveesi un nesapratiisi

Taa ka jeega tev kaut ko skaidrot ~0

A par tiem ierochiem. Laba speeleetaaja rokaas var buut naaviigs. Bet man vienreiz ar mustangu interesanti sanaaca. 3 raundi peec kaartas vienaadi - shim 4-6(bijushais 4-7) man kaa ct 4-6. Shis pirmais traapa bet uzreiz no manis nomirst. taa 3 raundus. Atnjem gan man preteklis ~65 bet uzreiz atspraagst...

man liekas tie ierochi ir pat paaraak labi smile.gif Bez zuuma ar var shaut. Esmu ar wormu proveejis... rashaa skriet.... Maltikillu shis paraava

Link to comment
Share on other sites

xexe, palasiju so te textu, un atcereejos vienu stucku smiliez.de_2469.gif , man viens draugs pie awp un tiem diviem strojiem, kad skrien bez teemekla, tad pie monitora ar melno markieri uzliec punktu vidu wink.gif , protams ja ir speciaals monitors ar taadu stiku, nu ja nav tad nav ieteicams smile.gif , un skrien bez aima bet ar markieri galaa, un buus kaa teemeklis biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...