Jump to content
GIGN Forum

Topic Title


Hainy
 Share

Recommended Posts

Peedeejaa laikaa ienaakot forumaa es nonaaku savaa stulbajaa praataa pie taada secinaajuma, ka te ar vairs nekas normaals netiek apspriests ! Kas notiek? Kur visi normaalie cilveeki palikushi??? Ko es te redzu 70% ir tikai siikpirzhu kaarteejais spamish, lai tikai pie nicka pienaaktu klaat striipinja! zaban.gif Kas viss buutu jau izrunaac? Taa ta4u nevareetu buut! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Sorr. Gribeeju ar fscking garumziimeem raxtiit, bet kkas nopliisa. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Shii sasodiitaa idiotisma virsroku es jau ilgaaku laiku esmu jau piefixeejis. Es nesaprotu. Kas ta gignaa tagad paarsvaraaa beerni saakushi speeleet ? aij

Link to comment
Share on other sites

khehehe ka redzat esmu viens no pirmajiem kas registrejas shini foruma bet man stripinju ir maz(ko nevareetu attiecinaat uz floodmachine macho)

anyway teemas manaa uztveree arii uzsak parasti tie stulbie. Nav jau nemaz iisti tadas sadaljas kur butu kada apsrieshana iznjemot tie cs modi blink.gif so viss balstaas tikai un vieniigi uz juzeriem kas bija, ir un muuzhiigi muuzhos buus citi stulbaki citi gudraaki. Vieni naak citi iet ta tam buuts buut. Un tada spriedeleshana par shitu parasti notiek tagad jaunumu, bilzhu etc komentaros vai arii diskusijaas. Tapec ta ipashi neaceros kad te bijushas kaut kadas smagas sarunas. VIenk tagad mazak pieteikumu, sudziibu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ir bijushas arii paaris normaalas teeamas, piemeeram, teema kas bija ES. Bija incanti paklausiities katra cileeka viedokli par ES, par vai pret. aaa un viena teema jau aizgaaja bez maz liidz rasismam. takaa interesantas teemas ir shinii forumaa arii panesushaas. Bet pie pieteikumu sadaljas viss ir vineaads. Dafiga siikpirshi kas tikko pieregjistreejas forumaa uzreiz meegjina tik [GIGN], kas nevienam neizdodas, but who cares. aij zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...