Jump to content
GIGN Forum

Gign admini


Guest H1tm@n.
 Share

Recommended Posts

Guest H1tm@n.

Shodien speleju gigna. Mans niks ir H1tm@n.,ar to uzvareju dazas sacensibas un speleju jau neatceros cik... Kops cs beta versijas. Un te pekshni kads ******** ar niku Lethal man teic:maini niku vai bans,tas niks gussa.gifgussa.gif nav tavs. Un sanemu banu.Musu klanam ir savs serveris,ta ka man poh ka ir bans,bet tomer skumji ka kads kaut ko taadu sev atlaujas. smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

man jau liekas, ja niks nav pieregjistreets shameejaa serverii...tad ar to briivi var speeleet dajebkas!

Link to comment
Share on other sites

Shodien speleju gigna. Mans niks ir H1tm@n.,ar to uzvareju dazas sacensibas un speleju jau neatceros cik... Kops cs beta versijas. Un te pekshni kads ******** ar niku Lethal man teic:maini niku vai bans,tas niks gussa.gifgussa.gif nav tavs. Un sanemu banu.Musu klanam ir savs serveris,ta ka man poh ka ir bans,bet tomer skumji ka kads kaut ko taadu sev atlaujas. smiliez.de_2477.gif

a kaa tu domaa cik ilgi tas kex speelee ar taadu niku?

un es zinu kaadus 4 hitmanus....

..uz zemes nav taisniibas... duurei tik speeks

Link to comment
Share on other sites

Shodien speleju gigna. Mans niks ir H1tm@n.,ar to uzvareju dazas sacensibas un speleju jau neatceros cik... Kops cs beta versijas. Un te pekshni kads ******** ar niku Lethal man teic:maini niku vai bans,tas niks gussa.gifgussa.gif nav tavs. Un sanemu banu.Musu klanam ir savs serveris,ta ka man poh ka ir bans,bet tomer skumji ka kads kaut ko taadu sev atlaujas. smiliez.de_2477.gif

Cienja pret labiem speeleetaajiem nav nekas nosodaams !

Link to comment
Share on other sites

Iedomaajaties, ieejat juus speeleet kaut kaadaa citaa serverii, un jums saka -maini niku, ja nee, bans!

blink.gif

Un, tad juus staastat, ka speeleejat CS ar sho niku no v0.92...

smiliez.de_2039.gif

Bet, neskatoties un juusu paarliecinaato monologu par nika (Rights reserved), tiek pieshkjirts bans....

smiliez.de_2477.gif

Juus protams...

shock1.gifjhatka.gifhuh.gif

Bet veelaak servera forumaa...

smiliez.de_82.gif

un kam te taisniiba? Hmm....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...