Jump to content
GIGN Forum

Kursh Ir Labaks


Domino
 Share

Recommended Posts

Zinu ka Kaspersky ir labakais antivirus betman skiet ka vinu ir parspejis Panda antivirus

Kaspersky: to visi zin 99.97% virusus atvaira

Panda:

Citāts no Panda Software mājas lapas: "Jaunais Panda Antivirus + Firewall 2007 ir daudz vairāk kā antivīruss. Šis risinājums izveidos Jūsu datoram cietoksni, pasargājot Jūs no hakeru uzbrukumiem, un pasargās no visu tipu vīrusiem, spiegu programmām un online draudiem. Un tagad, iegādājoties vienu Panda Antivirus + Firewall 2007 licenci, Jūs variet lietot antivīrusa aizsardzību 3 datoriem!" Programma par brīvu lietojama vienu mēnesi.

Reku varat ie4kot nu site

30-45 min laika atrada 75 spywares bet kaspersky hmmm daudz daudz mazaak

KURSH IR LABAKS

jo skaidri zinams kaspersky nav 2007 gada biggrin.gif

un VISU veidu virusiem

bildes_dazas.rar

Edited by Domino
Link to comment
Share on other sites

Nu maybe tagad Panda buus labaaka, bet lidz shim pilniigs suuds bija smiliez.de_2477.gif

Kaspersky ir viens no labakajiem, nav vislabaakaa antivirusa, bet nu paljube lietoshu veci antivirusu. Ja kaads draugs panems un noriskees to Panda pameginaat tad maybe es arii izproveshu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

KURSH IR LABAKS

jo skaidri zinams kaspersky nav 2007 gada

It kā programmas kvalitāti noteiktu gadaskaitlis, kas piekabināts nosaukuma galā.

Un es jau nu noteikti sava antivīrusa lapā rakstīšu "aj, nu mēs jau ķipa cenšamies, bet nu mūsu antivīruss tomēr ir baigais sūds, varbūt nemaz nekačā, vot aiziej tur, Kasperskim gan labais, labāk to".

Link to comment
Share on other sites

It kā programmas kvalitāti noteiktu gadaskaitlis, kas piekabināts nosaukuma galā.

Un es jau nu noteikti sava antivīrusa lapā rakstīšu "aj, nu mēs jau ķipa cenšamies, bet nu mūsu antivīruss tomēr ir baigais sūds, varbūt nemaz nekačā, vot aiziej tur, Kasperskim gan labais, labāk to".

vispar nosaka gan ar katru gadu tiek izgudroti visadi jauni virusi

kadu tad tu izmanto

CCCP antivirus 59 ? naughty.gif

un man dators nav tikai lai gign netgamesun draugiem ieietu

Link to comment
Share on other sites

Kadreiz bija Kasperskys un nesudzejos,tikai ka nedaudz bremzee,bet 1reiz tomer kasperskys man ielaida 1 virusu,bet nu nebija ipashi kaitigs...tagad man ir AVIRA AntiVir GUARd un daudz plusu shai lietai...Nebremzee kompi,un lidz shim visus astonjkajus ir apedis!

Link to comment
Share on other sites

vispar nosaka gan ar katru gadu tiek izgudroti visadi jauni virusi

kadu tad tu izmanto

CCCP antivirus 59 ? naughty.gif

un man dators nav tikai lai gign netgamesun draugiem ieietu

Vispaar jau taa ir, kad Kaspersky, tapat ka Norton update taisa 1reiz nedelja ja nemaldos. Un taja update arii visi tavi jaunie virusi bla bla smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man vispaar taada nav, un nevajag, firewall arii off, kompim aproles arii nav, apmeeram ik peec meenesha biezhi vien ilgaak, uzinstaleeju nortonu izskeneeju + Ad-Aware SE Professional izlaizhu cauri thumbsup.gif ar tiem viirusiemanti tur jaachakareejas tad vinjsh blokjee to tad atkal sho tad atkal citu kaut ko

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...