Jump to content
GIGN Forum

Turnirs 21 Oktobri


Rush-Tm*
 Share

Recommended Posts

|!| Uzmanibu |!|

21. oktobri notiks cs 1.6 Turnirs!

Info: Ja jums ir klans un jus velaties parbaudit cik jus esat stipri piesakat savu klanu Foruma Sadala "Turnirs"!

Turnira bus vairaki klani katra klana obligati 4 memberi , jo bus 4 vs 4!

Pie pieteikumua foruma noradat :

Klana nosaukumu:

Memberu kopejo skaitu:

Klana galveno:

Speletajus kas piedalisies turnira:

Rezervistus:(nav obligati)

Klana galvena skype name!Ja nav tad ludzams uztureties biezi foruma un sekot izmainam!

Klana majas lapu:(ja tada ir)

Nedaudz par turniru - Turnirs bus sadalits vairakas grupas A , B , C ,D grupas!

Servera ip kura spelesiet tiks uzrakstita seit 18. oktobri!

Ja ir vel kadi jautajumi prasat skypa mans niks - rushtmc

Turnira noteikumi:

Nechitot un neizmantot hackus vai scriptus:

neapsaukat pretiniekus par chiteriem vai ka savadak: P.S Visi machi tiks ierakstiiti video un tos vares aplukot weba!

Un atceraties ka JAPILDA MISIJA!

Ja tiks parkapti noteikumi bez jebkada iepriekseja bridinajuma klans tiek izslegts no turnira un tiek pieskirts zaudejums!

Ja jus esat pieteikusi savu klanu un neierodaties uz speli klans tiek diskvalificets un pieskirts zaudejums!

Web - http://cs-latvians.sytes.net/news.php

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1) forši noteikumi - nečītot un neapsaukāties, laikam ka jāpilda misija arī noteikums smile.gif neuzliksi bumbu, pisec tev ir. PAT JA NOŠAUS. Nebūsi uzlicis bumbu - DISQ. Tas pats ar defjūzu. Tas nekas ka bumba nav uzlikta, nebūs defjūzs - DISQ. happy.gif

2) 4 vs 4 40.gif

3) forumā jāreģistrējas thumbsup.gif

klau čalīt, tā kā man tur slinkums regoties, drīkst es SAVU klanu pieteikšu šite!

tātad!!

Klana nosaukums: GIGN (galīgi izbesījušies garmataini nindzjas)

Memberu kopējais skaits: a fig viņ zin ~10 (ā nē 11)

Klana galvenais: Bet protams ka es

Spēlētāji kas piedalīsies turnīrā: worm, macho, test2, Odinsh ^____^, krish

Rezervisti: spite, ownage, test2, Dr. Pain, EDD

Man ir skype name, bet tas tev neko nedos, jo es to sūdu vispār neizmantoju smile.gif Apsolu bieži uzturēties šajā topikā un bieži sekot izmaiņām.

Klana mājas lapa: nu vēl gan tāda zaļa, neinteresanta un tapšanas stadijā, bet nu šāds tāds uzmetums jau ir - http://www.gign.lv

PAJEHAĻI

Link to comment
Share on other sites

savu klanu arii pieteicu, cerams muus panems un vareesim paraadiit nereaalu speeli, ceru, ka netraapiisimies ar GIGN vienaa grupaa, citaadi mums beigas...

Klana nosaukums: conspiracy

Klana pamatsastāvs: indiigaa seene, komplekts, fruktoze, leenroc1s, rezervisti: agresiivais ruksis, sarkanais bots, nepieskaitaamais

Klana CM: leenroc1s

P.S. macho un paareejie kas gatavojas nemt daliibu kapaa neaizmirstiet nobalsot par veelamajaam turnamenta mapeem latvians forumaa, savu balsi atdevu par cs_siege! izveele patieshaam bija gruuta, jo bija taadas mapes kaa cs_assault, cs_mansion (WTF?), cs_estate, milisha un itaalija, tomeer izskiiros par siege! par nozheelu jaatziist, ka lielaakais vairums ir nobalsojushi par de_dust2 (absoluuts favoriiits), zb tie boti vienmeer balso par taam karteem kuras 250x dienaa uz servera tiek izspeleetas...

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

P.S. macho un paareejie kas gatavojas nemt daliibu kapaa neaizmirstiet nobalsot par veelamajaam turnamenta mapeem latvians forumaa

ooo, dēļ šādas lietas pat piereģistrējos tur - es viennozīmīgi vēlos cs_assault mapi, kas ir viena no retajām kartēm, kur jādemonstrē savs vislabākais sniegums, lai varētu uzvarēt.

Link to comment
Share on other sites

taaka es ir slinks + tev neta upload ir leens, man to alpu ver muuzhiigi!! ja var tad peiraxtiishos te!!!

Klana nosaukumu: .cMf

Memberu kopejo skaitu: ~6

Klana galveno: sNjiiik

Speletajus kas piedalisies turnira: laukuzita^^ laukurita^^ laukutekla^^ laukukrancis^^ ( mybe veel kaukaads lauks vai keramikjis or dagmaara)

Rezervistus:(nav obligati) ----

Klana galvena skype name!Ja nav tad ludzams uztureties biezi foruma un sekot izmainam! -- meegjinaashu sekot liidzi

Klana majas lapu:(ja tada ir) emm, bija un izbija,NAV

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif Ja pings serveri ar 20 speletajiem ir zem 20 nu tad sory noperc jaunu pc jo tav grauzts pat cs nevar pavilkt!

Vnk skauz ka kadam ir labaks gan serveris gan web!

Tavs Pc tos 14 slotus knapi velk taka tev jau nu vajadzeja pakluset! smiliez.de_1437.gif

Dievs teevs debesis ak lai sveetits top tas vards... Dzekin aizmirsti!

Link to comment
Share on other sites

plzx pieņem mūsu necilo pieteikumu tepat, nemākam reģistrēties.

Klana nosaukumu: SCTG (Superīgi Cukurotie Taizemes Gangsteri)

Memberu kopejo skaitu: + - bezgalība

Klana galveno: Ordinary himself

Speletajus kas piedalisies turnira: Rawen, ordii, hydro, Odinsh, fly

Rezervistus: skipy, kaspars, pinky, koshkers, anfisa, fr0zen, nrkz, survivor, twiiks

Klana galvena skype name! try ordinarii thumbsup.gif

Esam spēka pilni un mirdzam!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...