Jump to content
GIGN Forum

Web


_GIBOX_
 Share

Recommended Posts

kaads vareetu plz pateikt kur var uztaisiit maajas lapu caur www.no-ip.com nu kipa sytes.net, vnk tur neko nevar saprast man intresee kur lai preciizi saaku? smiliez.de_2524.gif

caur www.no-ip.com nevar uztaisiit maajas lapu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

kaads vareetu plz pateikt kur var uztaisiit maajas lapu caur www.no-ip.com nu kipa sytes.net, vnk tur neko nevar saprast man intresee kur lai preciizi saaku? smiliez.de_2524.gif

Tu esi stulbs vai tikai izliecies (tev jāatbild: ''nē, es nēsmu izliecies'')? Mājaslapu var uztaisīt kur citur un vnk. DNS dabūt .sytes.net. . laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

ja jau tu tik gudrs tad kuraa vietaa lai uztaisu maajas lapu lai beiktos ar sytes.net...

da tu esi bik stulbs... vnkuztaisi weblapu, talak uzliec to zem kada hosta (datora uz kura ir webserveris) talak var konekteties tam vebam rakstot vina ip, bet lai ip nebutu jaraksta ieej www.nop-ip.com un uzliec uz ip dns

Link to comment
Share on other sites

bļaģ tev vispār ir tā mājaslapa? Ja nav tad uztaisi! Ja nezini par ko taisīt tad aizmirsti! Nav jēga pēc tam visiem klasē, forumā un hvz kur vēl lielīties 'man ir mājaslapa!!!!' kurā patiesībā nav nekādas jēgas un/vai sastāv no vienas vai labākajā gadījumā pāris lapām.

Es tev pateikšu kas tev par vainu - pakaļskriešana: nav vajadzīgs tev taisīt mājaslapu, tikai tapēc ka tu dzirdēji ka tavi draugi tur no-ip.com ir uztaisījuši kaut kādu kārtējo crapu ar ko palielīties, kad man bija 13 gadi es mācēju dreamveawerī uzbliest tādu lapu, ka tu ablomītos. Bet tāpat tai lapai nebija vērtības - nav satura.

Ja tu tik ļoti esi safanojies par šito tad netā pameklē progas ar ko vizuāli taisa mājaslapas, jo šaubos vai tu kodā visu uzrakstītu. Nē protams ja māki - notepad un uz priekšu.

Un līdz tam par no-ip.com neprasi. Vispār tur viss ir skaidrā&gaišā angļu valodā raxtīts, bet kā jau esmu novērojis še bieži kādam english nav draugos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...