Jump to content
GIGN Forum

sv_bad?


myth
 Share

Recommended Posts

nu shodien speleju CS gign serverii , speleju , speleju un te peekshnji de_clan1_mill mapee kaut kaads BADs paraadas un izmet visus playerus aarra un mapa sakas pa jaunu , tas patas arii vienreiz notika aztekaa , maybe arii kaada veel kaada , bet es biju klat tikai pie divam mapem ! un veel kas, sodien baigi lagoja serveris ! kas pa problemam?pings bija ap 200 smiliez.de_1343.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa ,bija taads gadiijums vakar- izmeta gandriiz visus cilveekus , kaadi 3 palika ,karte bija aztec.par vakardienas vakaraa piedziivoto pingu vispaar nerunaasim smile.gif

Link to comment
Share on other sites

shon d2 bija vienam dzhekam ping paari 3000 pareejiem normaali un par to aaraa meshanu man gadaas diezgan piezhi lad paraada kaut kaadu CL_ilegal user.... from server nu dienaa kaadas 3x offici a citas dienas nemaz un vakar vai aizvakar d2 bija taa ka atkrita diezgan daudzi useri no 20 palika kaadi 4 katraa komandaa... nu tas taa apmeeram wink.gifbiggrin.gif chuvax sapuusti pie taa 1.5 wink.giftongue.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Veel jau prikols bija taads, ka kartes kad mainaas tad tipa uzkaraas. Nu man paraadijaas loading un es pagaidiju kaadu vienu min. un paraadijaas konsole, tad connect cs.gign.lv:27015 un ok. Diesel arii par shito gljuku suudzeejaas. Nu tagad itkaa vis norm ar v6, nekaadi gljuki nav maniiti.

Link to comment
Share on other sites

var ari savaadaak : ieraxti konsolee net_graph 3 (tas suuc , kas rada fps) un skaties , ja vins staavc uz vietas , noziimee ka kompis domee , bet ja vins metajas no 29-30 tad spied konsoles pogu un raxti ko teica Gordons smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...