Jump to content
GIGN Forum

naziic

Moderators
 • Posts

  1510
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by naziic

 1. hei!

  tā kā bieži brīžos, kad tiek apmeklēti pisuāri / iziets ārā uzelpot svaigu gaisu, laboratorijā sanāk atstāt savu kompi nepieskatītu, gribētos atrast kādu risinājumu, kā ātri un vienkārši var eneiblot paroli (uzklikšķinot uz shortcuta vai kaut kā tamlīdzīga windows automātiski uzstāda manam user accountam paroli). Tik pat labi uzklikšķinot uz šī shortcuta paroli var arī noņemt.

  Nevēlos, lai laptopam parole būtu visu laiku - bieži vien, atrodoties mājās, vari nospiest pogu, lai kompis slēdzas iekšā, tad aiziet kaut kur, un, nākot atpakaļ, atskārst, ka dators vēl nav ieslēdzies, jo ir jāievada parole..

  Ir kādi ieteikumi? Cik esmu skatījies nevaru neko sakarīgu atrast, droši vien kaut kas ar reģistriem saistīts būs.

 2. Ilgi nebiju licis, bet nu tādu dāvanu no Optibet nevarēja nepieņemt. Uz Atlant koef 10.10.

  Uzliku Ls 2.00 uz handikapu (0)(k8.33), un Ls 0.8 uz atlant uzvaru, kopā ~ Ls 25. Jādomā par pingvīnu un NSH spēli, iespējams jāliek pret pingvīniem.

 3. Ta s ļautu tiesu sistēmai nodarboties ar nodarījumiem, kuriem ir reāla negatīva ietekme uz sabiedrību.

  pienemt atbilstosus likumus vai veikt likumu grozijumus

  jo esošie panti ir padomju mantojums, kuru bargumam nav reāla pamatojuma.

  Interesanti cik tad daudz tiesu procesi ik gadu ir par marihuānas lietošanu / uzglabāšanu, ja tā sistēma ir tik noslogota.

 4. Semjorka, kā Krievijā ar oligarhiem? Putinam nekas nepieder, mēnesī saņem 300$ algu, kuru bez aizspriedumiem ir gatavs atdot jebkuram kurš lūdz.

  Pieļauju, ka tādā gadījumā esi par SC. Ziņas pietiekami daudz skaties? Avīzi lasi? Neesi ievērojis, ka tiek piešķirti labi darījumi Ušakova un co draugiem un radiem? Viens no jaunākajiem - Rīgas Satiksme pārdod autobusus Ušakova paziņām, bet tie vēlāk tos iznomā Daugavpilij vai Rēzeknei (precīzi neatceros) ( O, te ar SC sēž ), par 3x lielāku summu. Palasi vairāk, http://www.tribine.l...rumpetaka/10309

  Turklāt Tu vēl joprojām neatbildēji, kas mainīsies, kad otra valoda būs ieviesta? Pats vien saki, ka referendums ir kā aizsegs sūdiem, kuri īstenība notiek. Nu re, jo mazāka % starpība starp PAR un PRET, jo ilgāk par to diskutēs, būs tēma, kuras aizsegā ļoti labi varēs pieņemt lēmumus, kuri nav nevienam Latvijas iedzīvotājam izdevīgi.

  Kā arī, ja pašam prāts nepietika, lai pieļautu riska faktoru, tad nav jāvaino citi, pats vien nes atbildību par savu rīcību, pirms parakstīji līgumu par kredītu Tev bija iespēja to pārlasīt un iebilst par soda procentiem un citām lietām, ja tās neapmierināja. Patreiz vien šķiet, ka esi aplauzies aiz muļķības un tā dēļ iesi ieriebt citiem.

  Lūk ļoti labs raksts http://www.diena.lv/...ja-nav-13931763

  ā, jā, oligarhs ir cilvēks, kuram ir piķis, ietekme politikā un ietekme presē. Vienīgais, kurš šim raksturojumam atbilda ir Lembergs, tā kā izsakies konkrētāk.

 5. Protams, ka pret! Prieks, ka noteik kaut kāda kustība, diemžēl tehnikas trūkuma dēļ neizdevās pierunāt cilvēkus uz līdzīgu pasākumu.

  Lai nu kā, esmu pieteicies balsošanai pa pastu, pirmdien sūtu biļeteni atpakaļ uz vēstniecību. Neviens tā arī nespēj pateikt, par ko daudzi ir tā apvainojušies, kas viņus tā aizskar. No man pazīstamajiem krieviem tikai viens ies balsot par un tas tik tādēļ, ka viņš ir atsaldenis, pārējie ( ir tādi, kuri pat latviešu valodu nezin ) ķeksēs pret.

  EDIT: Žēl gan, ka Teddijs nolokoja, jo ja topiku moderētu tad var arī izveidot normālu diskusiju.

 6. Ja viņi neko nav atsūtījuši, tad raksti vien vēstuli un jautā, kas par h**.. Paziņam optibets reiz neizmaksāja, jo šie bija sajaukuši, kura komanda būs mājās un kura away.. Dīvaini, ka viņi nav Tev neko atrakstījuši vai kādu paziņojumu parādījuši main lapā.

  Kad pievienoji likmi, tad apstiprināja?

 7. Bullet, domāju, ka viņš saprata, ka kopējās, bet prasīts ir vai mainīgās vai pastāvīgās.

  TFC - total fixed costs. Tātad tās ir kopējās nemainīgās / pastāvīgās izmaksas.

 8. Jerrico, vari, bet ne uz viena čeka. Uz čeka nevar atrasties vairāki notikumi no vienas spēles.

  Saliku muļķīgi uz

  VAN + NYR = Ls 10.00 * k3.72 = Ls 37.24

  MIN + VAN + NYR + BOS = Ls 1.00 * k18.69 = Ls 18.69

  BOS1x + NYR1x + VANx2 + MINx2 = Ls 4.00 * 3.75 = Ls 15.00

  VAN + NYR + BOS = Ls 2.00 * k7.45 = Ls 14.9

  Redzēs kā būs, cerams, ka nebūs x nakts :D

 9. DominiX, mēģini šo http://www.diamondts.lv/lv/

  Ar viņiem domāju sūtīt hoķa ekipējumu atpakaļ uz LV, + viņi neskatās svaru, tikai izmēru, tā kā sabāžot tās mantas kaut kādos vakuuma maisos vai vienkārši kārtīgi salocot un sapakojot nebūs dārgi. Principā, cik esmu skatījies, manuprāt, tur ir diez gan labas cenas.

 10. uhhh, daudz spēles šovakar. Ātri uzmetu aci

  VAN + NYR = k3.72 Varētu kādus Ls 10.00 uz šo uzmest. Moš te vēl pievienot BOS vai kādu citu.

  VAN1x + BOS1x + DETx2 + MINx2 = k4.37 te kādus Ls 3.00

  NYR + MIN + DET = k12.45 Par šo nezinu, tomēr DET nedaudz šaubas rada

  BOS + NYR + MIN + VAN = k18.69 nezz

  Ko par šim likmēm domājiet?

  Kādas domas par BOS un DET spēlēm?

  ++ kas tad būtu pārliecinošāks, VAN, vai MIN?

 11. The text of the day

  EEEEEEEii GB, atradi tīiiik jaunu quoti, turklāt pieļauju, ka neizproti, pat viņu.

  P.s Kur bildes? Aizņemts ar naudas ņemšanu ārā no bankomāta?

 12. Sāku ar betsafe.com (ērtāks un smukāks, labi statistiku var apskatīt spēlēm), tagad spēlēju optibet.com, jo ļauj mazāku naudas summu izskaitīt + ja lieto BANK LINK, tad nav komisijas maksa..

  Good, nezinu, nezinu. Es domāju, ka NYR būs x,vai pat FLA. Patreiz domāju liekos 58 sant uzmest uz DET1x + FLA

  Plikais, šovakar liki?

 13. ArvidsRekis ArvidsRekis

  Stāvam ar Cipuli pie Swedbank un izņemam pēdējos iekrājumus titāna nūjām. Doma bija aizņemties no Vitjaz naudu, bet sanāca sakauties.

 14. Ja bankai būs sūdi, Spoksx, tad Zviedri uz mirkli pārtrauks darbību un Tavi vecāki varēs doties mājās tukšām rokām :(

  Zinot to, ka Tev ģimenē katram no vecākiem ir virs 100 k EUR bankā, ceru, ka nakts laikā neatnāks kāds zaglis vai žurka, kura spētu nograuzt papīru, būtu baigi traki.

  EDIT: Aā, jā, diez vai katram otrajam iedzīvotājam tur ir apjomīgas naudas summas noguldītas. :)

 15. Ja cels paniku, tad jau tiešām var sūdīgi sanākt. Kamēr kāds nesāk izplatīt baumas, tikmēr viss ir ok. Nevienā bankā neglabājās tik daudz, cik reāli ir noguldīts. Sūdi sākas tad, kad kāds kaut ko izzog / nolaiž lažu, tad kāds palaiž baumu, un visi skrien un rauj, kurš vien pirmais paspēs izņemt.

  Turklāt garantē 100 k euro, diez vai te kādam būs vairāk.

×
×
 • Create New...