
janisjanis
Mirstīgais-
Posts
15 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Calendar
Everything posted by janisjanis
-
Nu bāc , kāds vēl nezin ? !?! x_x
-
bet kā ? mana neta ātrums ir šāds:
-
Sweiki.. Ir neliela problēma.. Man ir windows 7 ultimate , iet cs.. BET, Ieju kādā serverī uzmet eroru cl_flushentitypacket A man to izmet tik dažos labos serveros..Citos neizmet. Skatijos google , a tur tik deucth valodā gandrīz vai LT.. , tur tipa kaut kādu netu conection problēmas , a man nets vis ir labs.. vis iet , bet , nu jām , ko lai iesāk ar šito ? cs tika pārinstalēts , windowsu negribu pārlinstalēt.. Moš kāds zin kā to problēmu noverst ? Eu , kāds varētu palīdzēt ?!?!! X_X
-
ja tas ir flash spele. nu , nez , vnk jau apnik to ka zaudeju ;D , zpragsu vienemr beigas... apec , toke neviens nezina to hacku ? kur var tipo dabut visu ? atver uzreiz 10 misijas, vilcienus , naudu iedo , utt.
-
Sweiki. Rail of War ir tada spelite kur tipo javada vilciens un jasauj , tur ir laikam 10 misijas un loti grutas , un tgd nonacu pie 4 misijas nevaru iziet , mekleju pa visurieni kur dabut cheats ari neatradu , mosh kads zina kur dabut hacks vai cheats ? (google.lv , mekleju neatradu)
-
sweiki nu man ir liela probleme jauns pc ir --- BET kapec man neiet USB ?? es gribu mp3 ielikt muzikas bet man neka nesanak jo USB neiet uz datora kipa es uzliku vadu aizmugure pareizi pele doma un neka neiet nekas nau atveries skat :( :( :( :( :( os my computer ari neka nau kapec ?????
-
KA uzlikt serverim piemeram 1. -------- esmu zombijs gribu nopirkt he infekt bomb eju baze BET nevar nopirkt jo zombijiem ir aizliegts to pirkt 2.------ ka ari to gloves! daudziem serveros ir ta! plizzz uzrakstiet vai ari linku plizzzzzzzzzzz! :ermm: :unsure: :unsure:
-
Nu vot tavв mвtesplatз ir PCI-E x16 un x1 slots tвtad itkв der, bet tв lieta ir CPU un barokli vai baroklis vaєes pavilkt to visu sistзmu..
-
Vislabaak aizej uz boot.lv tur tev paliidzes
-
Slikti ka nav MotherBoard Name nevaru atrast īsto
-
Te viss par tavu mātesplati.Un vēl labāk ieliec MB bildi lai zinātu vai tā ir īstā, jo tur ir vairākas uz savādākiem socketiem
-
Man gandrīz visu laiku serveris ir pilns, bet es gribu tikt iekšā un netieku, un man ir full acc...
-
Nu bet tas prikols ka ja kāds hakeris krašo serveri tad jau errori nerādās
-
Mosh kāds hakeris slēdz tavu serveri ara ar exploitiem vari pameginaat Anti CSDos 3.2 versiju