Jump to content
GIGN Forum

robik007

Mirstīgais
  • Posts

    6
  • Joined

  • Last visited

robik007's Achievements

Nūbiņš

Nūbiņš (2/23)

0

Reputation

  1. Kad reģistrējos itkā viss pareizi..meģināju 100reizes bet nekādīģi... Es domāju problēma ir tajā parbaudes kodā...iedodiet kāds savu pliz...Kad es spiežu apstiprināt raksta: Reģistrācija nav pabeigta sekojošo iemeslu dēļ: Nepareizs pārbaudes kods. Lūdzu, pamēģiniet vēlreiz VAI Nosūtiet informāciju ar kļūdām administratoram Sita Administrators. HELP!
  2. Sataisiju saitu...(zinu nēsmu pr0 kā jūs lai sataisītu forši) Tāda problēma..kad es uzspiežu no kautkādiem topikiem..man balta lapa un parāada ko es tur rakstiju..bet es gribu lai parāda ko es tur RAKSTIJU un web dizainu arī... vot skrīni... (Jums patīk dizains ? )
  3. Ew tauta jums nav parbaudes kods kad reģistrējaties?Nu iedodiet pliz
  4. HELP!!iedodiet man Parbaudes kodu norm..lai varētu iereģistrēties..
  5. Kādam ir Normāls pārbaudes kods kad reģistrējies?Man sačakarēts... Vot mans tāds...Kad rakstu man parasti raksta Ka kļuda raksti adminam............. captcha_include.php.png
  6. Sataisiju Domēnu TE Kad ienāku sava weblappusē man ienāk te : http://www.dns6.org/ ko darīt?
×
×
  • Create New...