Jump to content
GIGN Forum

ImprovisE

Mirstīgais
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ImprovisE

 1. Popularakas klases tapat bus vairak pieprasitas neatkarigi no skila limenja un cik daudz cilveks var ar so klasi sasniegt. Atnemt cilvekam klasi kuru vinjsh nevares spelet nozime ka vinjsh mazak laika pavada serveri. Protams balanci vajag - pyro x5 ir bishkji padaudz. bet heavy x2 man liekas nez kapec pienjemami. Labi tik precizi ir gruti pateikt vajadzetu skatities uz sho te statistiku - bet vinja ari nav preciza jo sheit jau ietekme klashu limita esamiba - http://stats.gign.lv...e=roles&game=tf . Kapec nevaretu uzlikt limitu x3 visaam klasem? Uz citas nots. Gribat redzet kuras mapes nemt araa no saraksta? zem konkreta procenta vnk certiet nost visu apakshu (protams 0.0% mapes var nenemt veraa pagaidam) - http://stats.gign.lv...de=maps&game=tf . Lai cik banali tas nebutu, un cik reizes nebutu runats - cilveki speles popularakas mapes, tapat ka ies dzert bonaqua udeni, pirks adidas kurpes, un rolex pulkstenus. Also sorry, man nav garumzimju, tiks kadreiz panakts ari.
 2. alias "+hitaxe" "use tf_weapon_fireaxe; +attack"; alias -hitaxe "-attack; lastinv"; bind k +hitaxe //Nospiezhot k pogu pyro parsledzas uz melee un uzbruk kamer tiek atlaista poga, kad ta tiek atlaista tad //skripts parsledzas uz pedejo aktivo ieroci. //Citaam klaseem shis vienkarshi uzbruk un atlaizhot parsledz ieroci (ja nevar atrast tf_weapon_fireaxe) alias third+ "thirdperson; cl_drawhud 0; thirdperson_platformer 1; thirdperson_mayamode; alias togglethird third-" alias third- "firstperson; cl_drawhud 1; thirdperson_platformer 0; thirdperson_mayamode; alias togglethird third+" alias togglethird third+ bind f4 togglethird //shis savaa serverii ljauj viegli njemt skrinshotus no laba rakursa alias "+timescale" "host_timescale 0.35" alias "-timescale" "host_timescale 1" bind alt +timescale bind "f7" "host_timescale 0" bind f8 +timescale //shis savaa serverii ljauj slow mo taisit ar alt pogu palenina, un ar f7 vispar apstadina. pec f7 iesaku nospiest f8 vienreiz. skriptu var kopet konsolee pa rindinjaam, vai ari ielikt pyro.cfg, vai citaa config failaa un palaist ar exec failanosaukums.cfg. Sheit iekopeshu vel skriptus, ja ir pasutijumi uztaisit skriptu varbut pienemshu tos ari. Topiks izveidots pec Jew jitsu pasutijuma... P.S. Shie skripti ir manis veidoti.
 3. Forcefull mapchange may ruin ones happiness, but instead creates better balance of enviromental experience. Agreed, but leave the rtv. Jaunas mapes negribu, man vienigajam nav tada nepiecieshamiba? man nav lidz shim apnikusi gandriz neviena mape no visam sarakstaa.
 4. Verify steam files pamegjini - vai ka tur vinju sauca - verify game content. Library -> laba poga uz team fortress 2 options, un tad tur kkur jabut. Katra zinjaa problemai ir jabut steam klienta puses, nevis programmaturas. Ja viss ko tu megjini nelidz, sliktakaja gadijumaa naksies parladet tf2 no sakuma.
 5. Usb ports strādā ok? pamēģini vai fleška iet viņā. Man šitā bija kad nojūdzās usb. Pelei dega gaismiņas & šit bet nevarēja saprast kur problēma. Diez vai ka ar programmatūru kkas ir nojūdzies, un kļūmju šeit var būt daudz. Katrā ziņā ja usb iet citas lietas tikai tad problēma ir pelē, vai tās savienojumā. Vēl ir taču jābūt saloniem kur ir bezmaksas diagnostika, mož peli var arī tā pārbaudīt? vismaz mazāk darba un viņu pārbaudītu profesionālis. Es tavā vietā nesteigtos lodēt kko kamēr nebūtu par to pārliecināts. Troubleshooting goes step by step. Do not skip any steps or do more than one simultaneously.
 6. Prikols ir tajā ka pieeja jau tiek liegta vienīgajā jēdzīgajā veidā - Cik es saprotu katram serverim ir banlists, un viņš tiek pārbaudīts pie ieiešanas serverī. Vot kādā veidā šis viss process tiek apiets, ieskatot ip banus & vac ir jautājums. Katrā ziņā - nezinot problēmu cēloni (jeb kā šis tiek panākts) to ir visai grūti atrisināt. Esmu domājis par alternatīvām banošanas metodēm bet nekas jēdzīgāks nav ienācis prātā. Vienīgais kas reāli būtu noderīgi - anti-namehack plugins =
 7. Šis izskatās kā no directx 8 versijas, directx neesi mainījis no augstāka uz zemāku? Agrāk daudzām cepurēm directx 8 bija šāds izskats - kā piemēram apparitons aspect (spoka maskai) bija arī ugunīga tekstūra pāri.
 8. https://www.youtube.com/watch?v=in6cHeYC7Gc nejauši uzgāju.
 9. Atstājiet visas mapes, ir ok, nemainīsim maplisti taču katru otro nedēļu. Pāris mapes būs populāras 24/7 - deal with it. Ja vajag daudzveidību, tad iesaku (nesitiet mani par antireklāmu) pamainīt serveri profilaksei un paspēlēt kko citu lai nomainītu savu tf2 rutīnu, ja jau tā ir apnikusi tik ļoti. Nu protams vitāli svarīgi fiksi ir vajadzīgi.
 10. ImprovisE

  Help plz

  Man balti pārklājumi arī bija vienreiz uz spēlētājiem, es updeitoju draiveri videokartei un tas pazuda (man arī ir nvidia).
 11. ImprovisE

  Kā?

  :@ zb joptv jums tikai jāpārliek "tf/custom/" foldera mapes saturs uz jaunu mapi kurā steamapps/tavs_username/team fortress tavs username vietā jāieliek common adresē. Lai pataisītu vēl vienkāršāku - izgriez visu steamapps/tavs_username/team fortress mapi un pārliec uz common ar replace option. mani zb šitie teksti - iemācieties vienreiz elementāras lietas (vai vismaz meklēt). https://support.stea...=7388-QPFN-2491
 12. Nevajag jau šaut otram galvā ( slikta aligorija bet labāku nevarēju noformulēt), pafantazēt un piedāvāt idejas taču var. Varbūt adminiem (un arī citiem) būs ieskats uz to kas cilvēkiem tagad ir aktuāli un kas tiem patiktu.
 13. omg pareizi ir taču mge. to arī atbalstu. Latviešiem neesmu redzējis mge serveri līdz šim, cik es atceros. Viņš varbūt nebūtu pilns 24/7 bet vismaz būtu iespējams pirms mača ieiet tiem kuri spēlē 6 vs 6 or so iesildīties.
 14. dodgeball is not a good idea. arī jau ir bijis šāds priekšlikums un dodgeball diez vai ka būs tik populārs LV. Protams man arī patīk dodgeball, bet man liekas viņš arī noslogo serveri pietiekami un diez vai ka būs pieprasīts. Var uztaisīt pretstatu parastajam 100% crits serveri (protams nav īsti laba ideja arī, jo tad stati būs visai jocīgi ja būs kopīgi.)
 15. Cik es saprotu gignam stāv 2 tukši serveri - dustbowl un badwater, 1 no tiem var uztaisīt par degrootkeep only serveri - mož tas apmierinās cilvēkus kuri ir degrootkeep fanāti. Kopumā diez vai kas mainīsies - worms ir gignā no tā sākuma - lai iegūtu šādu lojalitāti un pietiekamas zināšanas šim darbam vajag brīnumu vai arī neticamu apņēmību. Samierinaties ar to ko dara galvenie admini - viss ar laiku. +jums ir idejas kā šo te panākt? jo es nezinu piem kā ir iespējams vote no 1234 uz 5678 pārlikt - un nezinu vai to zin viņi. Adminiem vairs nav vajadzības izpatikt citiem spēlētājiem ja viņiem pašiem no tā nav ieguvuma. Tas par vote pogu mainīšanu ir jau super sena ideja. Protams runāt ir vieglāk kā darīt. Vajadzētu ielikt ilgāk esošos un vēlošos (uz šo profesiju) adminus @ tf2 serverī uz izmēģinājuma laiku, pamazām apmācot ar nepieciešamajām zināšanām. Neņemot riskus savādāk šo atbildību nenovelt. Nē protams ja gribat mocīties ar to tf2 serveri lai gan pašiem nav intereses, P.S. daudz dažādu ideju man te vienā tekstā, sorry.
 16. Respect harītim protams par topika reformāciju un servera struktūras redefinēšanu, bet es domāju ctf_match4 un convoy nevajag, tās pub mapes ir visai nestabilas. mach 4 nav vietas priekš 32 spēlētājiem, kad konvoy jau 24 spēlētāju vidū ir haoss, kur nu vēl atklātāku un haosaināku mapi snaiperiem 32 slotu serverī. _swallow lai cik tas stulbi nebūtu - tf pubā ir vieta kur satikties ar draugiem, uzspēlēt pasmieties par stulbām nāvēm, un būt pašam sev. Ja tu nevari to darīt draugu pulkā - tad nav interesanti to darīt nemaz. Tāpēc teambalance ir normāls tāds kāds viņš ir - perfektu teambalance dabūt nevar, un pat ja tas būtu iespējams tas būtu bezjēdzīgi. Tāpat vienam ir jāvinnē. Costum mapes ir labi - bet pls ielieciet kko jaunu un mazāk populāru, šīs mapes nav labas TIKAI tāpēc ka viņas ir populāras. "Ir daudz labu karšu par kurām neviens nezina." STAR_ Klašu limitus mainīt var - bet nāksies mainīt atkal - piem pyro ir viena no populārākajām klasēm tf un ja dažreiz salasās 5 pyro vienā komandā, tad tas nemainīsies tik viegli.
 17. Tas video atgādināja man šito
 18. ImprovisE

  statiem

  Tad jau labāk būtu pielikt punktu par katru engi sentry un dispanseru lvl upgreidošanu, jo tas vismaz stimulētu arī citus inžinierus palīdzēt citiem būvēt. Varbūt pāris no tiem beigtu spēlēt kā vienaldzīgi egoisti.
 19. Problēma šeit ir tāda ka spēlēšanas laiki cilvēkiem atšķiras, un vidējais geimeris (kurš nespēlē divīzijā or so) šīs mapes spēlē daudz retāk vai daudz īsāku laiku. Tāpēc kompromisu atrast ir visai grūti. +Pēc sava rakstura varu pateikt. Man grūti piemēroties jaunām izmaiņām un bieži vien es labāk spēlēju kko pazīstamu, nevis mācos kko no jauna (iet runa par galīgi jaunām mapēm, varbūt ne gluži pa tematam bet...). Pa visu laiku kuru esmu uzturējies gign man šīs mapes vēl nav apnikušas. Es pats nezinu kāpēc. Vēl manuprāt ja jūs nevēlaties ik mēnesi taisīt votes uz maplisti tad variants - ko pateiks galva to darīsim ir ok. Konkrētais piedāvājums - katru mēnesi maplistā pamainīt 1,2 mapes neatkarīgi no citu cilvēku gribas, bet pēc adminu patikšanas. P.S. Sūdzības par mapēm būs un paliks... mission infinitable indisposable
 20. thx, pakļaujos vairākumam tagad (par soda nepieciešamību). Tas tomēr manu nemaina priekštatu ka šis cilvēks būtu sliktāks par pārējiem
 21. Nu ko lai saka, tev ir taisnība, bet soda ilgums liekas nenormāls. Cilvēki kļudās un pierādījumus es te nevienam (tieši attiecībā uz unusual) nemanīju. Varbūt es pašlaik viņu aizstāvu tikai tāpēc ka serverī vēl pietiekami neesmu uzturējies un nepārzinu situāciju pilnībā. Nu labi, ja nekas netiek mainīts, tad šis notikums kalpos par piemēru pārējiem. P.S. Tas par to sterilo vidi bija domāts kā tāda ideoloģija, ne fakta konstatējums. Negribēju ar to uzsvērt, ka visi kuriem kkas nepatīk no tā uzreiz izvairās. Bet tāds manuprāt ir vairākums.
 22. Es iesaku votekick, vai voteban uz x minūtēm. Pašam pretenziju pret konkrēto spēlētāju nav. Jēlības ir jēlības, un humors paliek subjektīvs. Bans par unusual skamošanu te ir pilnīgi nevietā. Kāpēc? Tāpēc ka ja gribat lai serverī neiet cilvēki kuri skamo, tad jums būs jāapskata katrs spēlētājs individuāli, un bieži vien nepatiesi jābano cilvēki, +tas mazinās cilvēku plūsmu serverī. Cilvēks ieejot serverī grib justies droši, un tas, lai gan ceļ servera reputāciju citu acīs, tomēr radīs daudziem bažas par to vai tie ir atbilstoši šiem kritērijiem. Man vispār nepatīk doma par spēlētāju diskreditēšanu, un ja kādam nepatīk tf2 redzēt slikto, tad tam būtu jāpierod ka pasaulē nav tikai labas lietas. Dzīve sterilā vidē nav ne interesanta, ne pūļu vērta. P.S. Man arī vienalga par pašu bana faktu, tikai uzlieciet to uz nodarījumam atbilstošāku, pārdomātāku laiku. Ir daudz spēlētāju kuri nodirš savu komandu, uzvedas sliktāk kā šis piemērs, un kaitina mani vairāk.
 23. (atkārtošos) Tolka daudz mainīt kartes nav (nerunājot par atjaunošanu protams), jo ar tām nekad 100% apmierināti neviens nebūs nekad... - kamēr vieni pavada gign daudz laika spēlējot kartes un viņiem tās piegriežas, tikmēr otri dara citas lietas pa to laiku un grib uzspēlēt savas mīļākās kartes ieejot uz pārdesmit minūtēm. Paļauties uz cilvēku viedokli šajā ziņā tāpēc nevar. Ja ir vajadzīgas pārmaiņas, tad lai to dara viens cilvēks - Izspriež viņaprāt vislabāko variantu, un aiziet! Runājot par pārmaiņām. Gign pašlaik neatšķiras ar neko daudz no citiem fragu serveriem. Varbūt var sataisīt gign serveri kkādā veidā pievilcīgāku citām auditorijām. Tikai mēģinu pasviest idejas, pie sīkumiem nepiesieties. Esmu par karšu atjaunošanu.
×
×
 • Create New...