Jump to content
GIGN Forum

ExtraOrdinary

Mirstīgais
 • Posts

  2598
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by ExtraOrdinary

 1. te jau panesās huiņa par to kā kurš ir mācījies braukt un kā brauc, par to nav tēma :D

  manā krajā tik daudz huiņas nav, tikai ļooooti bieži ir tā ka braucot pa 2joslu ielu brauc 2 auto blakus uz kādi 40-55 max kmh, ja būtu 65 tad nav probz, braucu aizmugurē un miers bet nu kad šitādi gadās tad ir diezgan stipri kaitinoši, nelīdz ne taure, ne tālie, nekas -_- un par to ka kāds būtu dzirdējis to tekstu ka lēnāk braucot vajadzētu turēties ceļa labajā malā vispār var aizmirst.. 99% vecenes iekš visādiem lexus džipiem un behām izdomā ka tās ielas pašā pašā galā viņām vajadzēs šito malējo joslu tad tajā iebrauc un tik mauc, tas nekas ka pa to ielu vēl 4km jābrauc un satiksme ne tuvu nav tāda kā rīgā, šīs tik hujārī uz 49 pa kreiso joslu, ielīdušas priekšējā logā un šausmīgi stūrē neko apkart neredzot :D

  ja braucu ar darba dīzeli tad pofig, uz priekšu neiet un kratos līdz ar plūsmu kas 99% gadījumu ir lēnāka par lēnu un ar nopistu 1.8 dīzeli mierīgi var iekļauties, kad iekāpju savējā tad gan tā.. pa dienām jābrauc mierīgi vai jāmeklē brīdis kur var forši redzēt kas notiek priekšā un mesties otrajā un garām :D nu kautkā tā.

  a tai rīgā - daļa ir mācībnieki,daļa dumjas vāveres, bet vēl ir arī daļa kas vnk nezin kur īsti viņiem vajag braukt un tāpēc iebremzē to satiksmi ;)

 2. Ja nu kādam te interesē, tad nākamsestdien Vaiņodē šosezon pēdējais dragreiss! Cenas tās pašas, programma savādāka, plānā ir tikai pāris stundas adrenalīna un motoru rēkoņas, iztiksim šoreiz bez šoviem, seksīgiem zaķiem un citiem pārsteigumiem. Cenas tās pašas, daži pārsteigumi skatītājus arī sagaida, sīkāks info Windcitycars ;)

  Pirmie starti - ap 1-2 dienā sestdien! ;)

  P.S. Skaidrībai - 12.septembris!

 3. ihack.lv ir liepājnieku pārsvarā komūna uz kuru arī kādu brīdi kad tik bieži gignā neienācu bet cs vēl spēlēju samērā bieži biju emigrējis :)

  pārsvarā tur visi savējie kas spēlē viens otru pazīst un jauniem tur pagrūti iekļauties :sparta:

 4. nu tad noņem nost dalītāja vāciņu izslauki, vēlams visu mašīnu dabūt sausā vietā, lai viš` dabū izžūt un vēl to vāciņu noņemot ieraudzīsi 4 tādas ķepiņas, viņas mēdz arī apsūbēt un tad arī ne velna nevar pielaist, tās pie reizes ar nazi vajag notīrīt, salikt atpakaļ un tad būtu jāiet! ;)

  Ja nē tad svečvadi/drošekļi..

 5. vainas var būt ellīgi daudz un caur forumu to ne vella nenodiagnosticēsi, var gadīties, ka šai lietus laikā ir dalītājā slapjums trāpijis un pietiek tikai noskrūvēt vāciņu nost izslaucīt izžāvēt un aiziet, var būt sūknis kā jau te minēja, var būt starterim mitrums/kāds kontakts nolecis vai sūdīgs palicis, var arī būt tas faqn imobilaizers, (tā nu gan manuprāt ir stulbākā lieta ko var likt mašīnai virsū), tāpat arī sivēniem līdz 95 gadam ir dzirdēts ka ecu ir tādā neforšā vietā kur krabis mēdz izēst virsbūvē caurumu un ecu paceļot tepiķi mirkst ūdenī un rodas visādas ķibeles..

  Nu varianti ir ;)

  ahok, atceļam starteri, to tu teici, ka griež. Pamēģini vai var uzstumt/uzvilkt ;)

 6. kādreiz bija jautrāk, bija ko darīt, tagad līdz mēneša beigām strādāju pirelli keypoint un šobrīd uzdevums ir demontēt visus eļļas pumpjus, instrumentu stendus utt, īsāk sakot jāvācas ārrrrrrrāā!

  Bet anyway normāla darbdiena - kādas 5-10min pirms 9 ierodamies darbvietā, atslēdzam signalizāciju, pie sevis nolamājamies cik auksti atkal, ieslēdzam gaismas,kompi, aizpīpēju cigareti, uztaisu kafiju un gaidu, kad kompis būs ieslēdzies, atveru riepu sarakstu, atveru ie, ielogojos noliktavas lapā, atveru pkp lapu un trešajā tabā atveru eradio.lv, ieslēdzu swh, ieslēdzas, sāku browsēties par forumiem, īsāk sakot - SĒRFOJAM INTERNETĀ! je. Noklausamies swh līdz ~11 un pārslēdzamies uz swh rock un gaidam klientus :) Kautkā tā ^_^

  P.S. Kompis ir piešķirts pabriesmīgs un der vienīgi flash spēlītēm/ziņu lasīšanai ^_^:ermm:

  600k.bmp

  post-1218-1237365063_thumb.jpg

×
×
 • Create New...