Jump to content
GIGN Forum

Njaaammm....


>hollow<
 Share

Recommended Posts

nju ir tada lieta kavtkadz admins EDD man uzlika banu.... nu cik sapratu 4iteris...

taka kaa jus jav teicat busters ieraksta taka ludzu ieliekat no maniem 4itiem ieksa bildes... bet ja nevarat tad mos unban??? + uzreiz adzistos man 4iti ir awp un scote croshare taks varat nelikt kavtkadas citas bildes kur redz caur sienam un utt... tape ludzu screenshot no maniem 4itiem... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

look mans screenshots no 4itiem (vismaz pie atach iemetu tongue.gif) ja nevarat no bustera uzradit tadu pasu tad busters nenosaka 4itus bet gan vienkarsi uzliek pac 4itus... un tad juus to varat piesiet jebkuram ppl kas jums ienak galva... :? tape ludzu bustera bildes (kaa citi saka "ko es jums aizsutiju ") yay.gif))

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

post-10-1178258319.jpg

Link to comment
Share on other sites

aaa un srry aizmirsu pieminet srry... sc ludzu lai butu scora redzams mans niks neder jebkads kavtkads screen no citiem ppl tongue.gif butu vel velams demka no gigna hltv es loti loti gribu redzet cik tad es labi speeleju ja jav doma kad es 4itoju >,<

Link to comment
Share on other sites

pirmkaart - iemaacies lietot pogu EDIT!!! prasaas peec atvaljinaajuma dry.gif

otrkaart - gign demo sheit:

http://www.gign.lv/viewdemo.php

ej, atrodi saveejo, paskaties + ieliec, lai citi var noveerteet tavu garadarbu.

treshkaart - busters pats chiitus neliek. un ar savaam tizlajaam atmaskaam tu te neko nepanaaksi, taa ka astalavista, baby. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nju ja busters pac 4itus neliek tad ludzu paradi screen shots ko visis saka kad ppl pasi suta ... tongue.gif es gribu redzet savus 4itus

nevarat paradit 4iti nav bijusi zna4it nepaties banz

p.s

man demo never vala dry.gifmad.gif

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

veciit, citos serveros nav ne bustera, ne pat HLTV, un arii tur liek banus, kaut gan pieraadiit neviens neko nevar. ko tu iisti centies pieraadiit? to, cik aprobezhots un stulbs esi, ticot tam, ka tevi te tagad kaads attaisnos? nemiiz, piecelsies kaads no papaam un ieliks tavu screenu, tikai nesaprotu iisti kaada tev no taa jeega. blink.gif

EDIT*

bet nezkape dazi labi nobano un ieliek sc no speeles kur pavisam cits ppl un 4ipa wh kavtkads

kad ir bijis taads gadiijums? biggrin.gif kaut kaa visi tie iideetaaji 'tas nav mans' beigaas aplauzhas, bet es jau neko smile.gif

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

dry.gif un atkal visi aiztinas ;( kaa nevar neko pieradit taa atmet ar roku un pazud... kaa jav boti dara... redz kad nav izredzes un 100 proci nokasis taa tik tinas cik vien var dry.gif kauns pa (gekiem) apkauno viriesu dzimti sad.gif Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

nevar buuut ezitim daleca un aiztinas jhatka.gif

p.s

no gigna mani 4iti nupat uzliku biggrin.gif:D:D paradat ar buusteri manas vakardienas speele tadu screen liksos miera ja nevarat tad mos unban ... savadak baigi tizli paliek kad neviens nejedz kad ir skana biggrin.gif

(nozeloju kd botu serveros lietoju austinas zaban.gif )

(ja buus unban apsolos vairs nelietot gigna nekad skanu ;( plus ar to croshair)

post-10-1178260328.jpg

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2551.gif noobu bars nekas vairak... bano tos kas pa jums labak speele (jav 17 reize gigna yay.gif))

nu lab pedejais jautajums edd "uz cik tu man uzliki ban (perm) vai?"

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2551.gif  noobu bars nekas vairak... bano tos kas pa jums labak speele (jav 17 reize gigna yay.gif))

nu lab pedejais jautajums edd "uz cik tu man uzliki ban (perm) vai?"

Da blin nu loxs paskaties koncule, labi prieks tavam smadzenem :

Ieej CS

Atrodi pogu ` un atversies consule

Ieraksti ieksa "connect gign.lv"

Tad paradisies ka tew ir bans

Atver atkal consuli un nokope kas tur rakstits

Pec tam eddito savu postu un ielec consules textu smiliez.de_2125.gif

EDIT : Ka tu to croshair dabuji?

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

JIOX.

1) tu nespelēji ne tuvu labāk par jeburu citu random botu, kas ienāk gignā.

2) jau par to vien, ka tev nav ne jausmas, kas ir "permanent", tev pienākas bans thumbsup.gif šoreiz tas būs permanents.

tātad puikiņ, kas tavuprāt tas tāds ir? čīts, ko busteris tev laipni atvēleja?

user posted image

well I've got news for you buddy. PISS OFF. kthxbai.

Link to comment
Share on other sites

es gribu pagaidīt un redzēt kādi daunismi vēl viņam birs no mutes laukā. tagad viņš atkal noteikti sāks muldēt par to, ka tas nav redz viņš, ka kaut kāds ļevijs skrīnšots. yeah right, protams - mūsdienās katrs kārtīgs serveris ir ieinteresēts banot laukā randomā cilvēkus "piešujot" viņiem citu - čīteru skrīnus. jā ja, protams smiliez.de_2428.gif

patiesībā demku derētu iemest, paskatīties. viņš te baigo kruto mētā ("nozeloju kd botu serveros lietoju austinas" <- LAHS smile.gif ), bet patiesībā spēlējot viņam ščots pat pozitīvs nebija.

Link to comment
Share on other sites

Eu dzeki, kapeec juus ta dariet ? Visiem tak labi zinaams, kad gign ir uzpirkts un admini chiito nereti, sheit ir lielisks pieradiijums, kaa tiek krutjiitas deelas augstakajos varas gaitenos mad.gif Es domaju buus kadaam jasuudzaas, jo pedeja laikaa baigi daudziem ir piesieti bani... Es kaut kaa ticu cilvekam, ja vins sveeti saka chiitu nav thumbsup.gif

Ceru, kad vairaak shaadi gadiijumi neatkartosies smile.gif Hollow turies ! smile.gif

p.s. Kad kaut kas mainisies 4.gif

Link to comment
Share on other sites

tikai tagad pamanīju džekam pirmajā postā -

+ uzreiz adzistos man 4iti ir awp un scote croshare taks varat nelikt kavtkadas citas bildes kur redz caur sienam un utt...

interesanti, kā viņš varēja zināt, ka būtu parādījušās tieši bildes, kurās viņš redz cauri sienām?

+man ar pirmo piegajienu nesanāca šamo izbanot - viņu banojot uz nika pelmenis, izbanojās label > head0ff vai kaut kāds tāds džeks. ar ID banojot arī nesanāca, tad mēģināju viņam nomainīt niku (uz 'chiiteris') un tad banot uz to niku, bet shis, to pamaniijis, nevis kaa godiigs pilsonis prasiija "kas par lietu?", bet gan veiksmiigi meegjinaaja mukt un notinaas no servera. cik zheel, bet tas taadaa gadiijumaa nepaglaabs no bana.

Link to comment
Share on other sites

(nozeloju kd botu serveros lietoju austinas zaban.gif )

(ja buus unban apsolos vairs nelietot gigna nekad skanu ;( plus ar to croshair)

AK DIEVS! Nu kā, nu kā var rasti!es tādi idioti? Vienkārši nesaprotu!

1variants - 9-12 gadi un smadzeņu vietā vēl mātes piens.

2variants - vienkārši apdāvināts idiots!

Link to comment
Share on other sites

es gribu pagaidīt un redzēt kādi daunismi vēl viņam birs no mutes laukā. tagad viņš atkal noteikti sāks muldēt par to, ka tas nav redz viņš, ka kaut kāds ļevijs skrīnšots. yeah right, protams - mūsdienās katrs kārtīgs serveris ir ieinteresēts banot laukā randomā cilvēkus "piešujot" viņiem citu - čīteru skrīnus. jā ja, protams smiliez.de_2428.gif

patiesībā demku derētu iemest, paskatīties. viņš te baigo kruto mētā ("nozeloju kd botu serveros lietoju austinas" <- LAHS smile.gif ), bet patiesībā spēlējot viņam ščots pat pozitīvs nebija.

heh, tgd viņam tāds pazors, ka viņš, diezvai, vēl vēlēsies kko iebilst smile.gif

Link to comment
Share on other sites

taa ar zinaju kad busters sux... es jav iemetu savus 4itus (pat no gigna biggrin.gif:D:D)

losi 4ista... man atliek uzinat vienu fisku no cs (jav uz valve aisutiju javtajumu+dabun vien porg) un taka jus banu nenemat nost ko nepatiesi uzlikat... nemsu pac nost bet ja kas pajavtasu dravgam lai nonem biggrin.gif:D:D:D

p.s

EDD cik tu ilgi esi bijis admins 2 dienas??? biggrin.gif:D: 1 reizi muuuza kad ban likt nemaki... biggrin.gif pateiksu isi, tu manu ip cs id uz busteri nobanoji biggrin.gif:D:D (nebrinitos ja tadi loxi kaa tu nesapratis to)

un taka EDD bija tik mils un iedeva &^$%&^% bildi kur 4ipa man wh + demo smirdigu kur ar 4ipa man wh biggrin.gif:D:D a es ar demo rakstiju tisam lai parbauditu ... to es iedosu lai izposto pa paris cs saitiem... un gign driz buus tik nepopulars kad juus loxu admini varesiet sava starpa ar 4iteriem speelet biggrin.gifbiggrin.gif:D:D:D:D + kad no valve dabusu adbildi visi uzinas kaa nonemt ban no gigna dry.gif caur topasu smirdigo busteri biggrin.gif:D:DD

varat teikt ko gribat... biggrin.gif varesiet sava suda serveri speelet cik uziet (pat 4iteru wos serveris ir popularaks jav par gignu, tikai del milajiem gigna adminiem kas bano ppl kas jedz speelet bez 4itiem yay.gif) biggrin.gif:D:D)

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

aaa un edd starpcitu ja bano del wh tad vieniga lieta ko wh dod ir redzet caur sienam biggrin.gif:D:D tas bija uz tava tizla javtajuma adbilde: biggrin.gif:D:D

un ja es 4itotu es nebutu visus savus 2 gadus cs admins biggrin.gif:D nezkape speeleju cs tikai 2 gadus visus gadus esmu admins :? un ja tu zinaji tadu jimij serveri vispar... tad tur speeleja 10000x labaki ppl neka gigna... ja kads no viniem aiziet uz gigna tad ban butu pirmaja minute biggrin.gif:D:D lidz ar to gign sux biggrin.gif tur nevar speelet neviens normals ppl kurs jedz cs biggrin.gif

"Hallow tu pats saproti vispār ko uzrakstiji? "

visiem idijotiem kas tik pie sava pc balto ... tiem to nesaprast srry gekin laugh.gif nevajg telot kruto bet vaig sakt macitites biggrin.gif:D:D mazak cs bet vairak macities

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

aaa un edd starpcitu ja bano del wh tad vieniga lieta ko wh dod ir redzet caur sienam biggrin.gif:D:D tas bija uz tava tizla javtajuma adbilde: biggrin.gif:D:D

un ja es 4itotu es nebutu visus savus 2 gadus cs admins biggrin.gif:D nezkape speeleju cs tikai 2 gadus visus gadus esmu admins :? un ja tu zinaji tadu jimij serveri vispar... tad tur speeleja 10000x labaki ppl neka gigna... ja kads no viniem aiziet uz gigna tad ban butu pirmaja minute biggrin.gif:D:D lidz ar to gign sux biggrin.gif tur nevar speelet neviens normals ppl kurs jedz cs biggrin.gif

"Hallow tu pats saproti vispār ko uzrakstiji? "

visiem idijotiem kas tik pie sava pc balto ... tiem to nesaprast srry gekin  laugh.gif  nevajg telot kruto bet vaig sakt macitites biggrin.gif:D:D mazak cs bet vairak macities

smiliez.de_2125.gif

Kas par teātri !

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...