Jump to content
GIGN Forum

tiesiibas


myth
 Share

Recommended Posts

Nu sveiki visi ! Mani sauc Martins , esmu 15 gad vecs . Maacos RV1G(bet tas taa...). Bez CS speleju arii hokeju hr riga komanda.CS`a jau pedejos 2 menesus vai 3 esmu pazistams ar niku myth

Taa kaa esmu dzirdejis , ka Jin`s savu CS karjeju beidz , un ir aizbraucis uz laukiem , maybe atradiesies vieta kadam citam!

Iemesls , kapec es velos iegut tiesiibas ir taads , ka , lai gan gign ir daudz adminu , tachu pedeja laikaa vini sakusi spelet retaak(nezinu kapec) , piem. briivdienaas liidz 12.00 , vai arii darbadienu peecpusdienas!Es , protams nevaru soliit , ka buusu klaat , bet tomeer es CS speleju ljoti biezhi un paarsvaraa GIGN serverii. Speleju es nu taa(pashi zinaat kaa) , tachu gigna speleju jau kopsh pagajusha gada maija (apmeeram , precizi neatvceros)!Protams , laika gaitaa , esmu mainiijis nikus . `1. niks kuru pieregoju bija hOOkEr , tad sekoja kOOh , tad kaAh , bet tagad myth ! Laikam jau taagad paliksu pie myth , jo domat jaunus nikus man jau ir apnicis...

Ja iedosiet man tiesiibas , apsolu , ka nekaadus sudus nesastraadashu , jo esmu admins Devia serverii , tachu tur neseleju , jo tur nau tik augsts speles stils , un arii speletaji nau paziistami , bet gignaa gan!

Un tomeer , ja man iedosiet , tad , luuk kaadas es veletos ieguut!

xrr , xk , xvote , xtsay , xslap , xslay(nu , karo4 komplektu smile.gif )

ar cienju , myth

Link to comment
Share on other sites

Iemesls , kapec es velos iegut tiesiibas ir taads , ka , lai gan gign ir daudz adminu , tachu pedeja laikaa vini sakusi spelet retaak(nezinu kapec) ,

tomeer es CS speleju ljoti biezhi un paarsvaraa GIGN serverii. Speleju es nu taa(pashi zinaat kaa) , tachu gigna speleju jau kopsh pagajusha gada maija (apmeeram , precizi neatvceros)!

Protams , laika gaitaa , esmu mainiijis nikus .

smiliez.de_2125.gif Iemesls kaadeelj veelies ieguut admina tiesiibas ir taads ,ka gign admini ir saakushi speeleet retaak briivdienaas liidz 12.00 un darbadienu peecpusdienaas [ajajaj smile.gif tieshi tad ,kad visvairak cilveeku[arii adminu uz servera] ] Vai nav poh cik sen speelee uz serva ?Tas nav tik buutiski . Un tas ,ka laika gaitaa esi mainiijis nikus veel jo vairaak nevienam neinteresee wink.gif Nu ,ko lai saka ... suudiigs pieteikums .Anyway voti mosh jau vareetu iedot smile.gif Tagad jaagaida ko teiks worm vai[un] macho vai kaads cits boss .

Link to comment
Share on other sites

Es esmu pret....

Kaadeelj,proti, citi te lien no aadas laukaa lai dabuutu vote tiesiibas un vinsh neparko dabuuss(es domaaju nedabuus)+tups pieteikums+cilv. kuriem ir vote vai cita veida tiesiibas ir jau dah*** i bolshe....

Link to comment
Share on other sites

briivdienu un darbanienu riiti - vismaz 19 cilveeki, tieshaak sakot neko vairaak par slot tew pat nevajag, un iespeejams tu ar tik gribi mainiit mapes uz kaadaam tew patiik, so NO!

Link to comment
Share on other sites

redzi myth, nederees iisti iemesls. (btw golfy labs skriinshots smile.gif - tik daudz adminu gan es veel nebiju redzeejis) Bez tam briivdienaas no riitiem IR admini. Tas ka vienaa riitaa nebija nenoziimee ka visos nav. Un darbdienu peecpusdienaas jau nu toch ir.

nu nevajag mums adminus - ir jau nezincik tur...

Link to comment
Share on other sites

ja nemaldos vieniigais iespeejamaas doshanas iemesls bija adminu nebuushana kura tad arii diskuteejot ir izzudusi jo IR admini kas speelee ij briivdienu riitos ij darba dienu peecpusdienaas taaka....

protams ka iespeejams bija veel kaads iemesls kuru es kautkaa suuri gruti mekleejot neatradu betnu ...

btw no pagaashgada maija noteikti nespeelee...

Link to comment
Share on other sites

kaah, tu gadienaa neesi smadzeni saspiedis dzemdiibu laikaa, vai pats saspiedies, karo4e es iisti nezinu...

::: , Pieteikums hu*ovijs, iemesla iistaa nav, to ko boss gribeeja dzirdeet, liidz ar to Tiesiibu tev arii nav ::: vai nav skaidrs ? ko tu te veel meegjini izgroziit ? Ko tu sev apgruutini dziivi ?

P.S. Macho, Dream pareiz teica, vajag shito sadalju podaa iemest un nolaist uudeni (remove uz laiku), taapat taksh adminus nevajag, pats taadu piebildi...

un + fluuderu veel mazaak buutu, piem. kaa es tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Bet...

Ir viens iemesls kapeec macho(iespeejam arii citi gignieshi) sho sadalju negrib njemt aaraa. Taa ir iespeeja panjirgaaties par cilveekiem(kuru macho pilniibaa izmanto, kaa arii citi GIGNieshi), atnaakot maajaas no skolas(vai darba, vai citaam vietaam), nogurusham, paargurusham(un veel citaam shaada veida iipashiibaam) atseesties sava iemiiljotaa monitoraa priekshaa, panjemt kavko dzeramu, uzkozhamu un vai nu pareec vai panjirgaaja par citiem cilveekiem aizmirstot par pardabiem, kas jaapadara un citaam sliktaam buushanaam.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...