Jump to content
GIGN Forum

Kuusinja Again.


kuusinja
 Share

Recommended Posts

nick : kuusinja

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: blade

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: dd

BAN] Iemesls banam: Uz Chucky atbildiibu

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

bija tā ka es rolt0nam prasīju "vai tu gribētu būt kosmonauts" viņš atbildēja "jā"

es prasīju "gribetu būt betonētājs ?" atbildēja "nē metinātājs"

es prasiju "ko metinātu?"

tad Chuckys kautko sāka dirst uz manim , es protams neignoreju un dirsu pretīm , tad kādi 20 kicki pēc kārtas.

es nebrīnos kapēc viņam nav ban tiesības un nekad nebūs. kas tā vispār par banošanu uz cita atbildību ? ja viņam pašam nav ban tiesības tad viņš nav spējīgs pieņemt lēmumu vel pie tam pēc nesenās apgriešanas.

Link to comment
Share on other sites

Varbut iztastiisi visu, kadel tad r0lton un iizak office saka, lai aizbaaz tam *** muti vai ari izbano?

http://pussy.gign.lv/demos/cs.gign.lv/2008...9-cs_office.zip

Bez Taviem metinatajiem un kosmonautiem ari cits bija.. Es Tev teicu aizveries, beidz lamaaties.. Tu man pretii: Muti turi kropli un daudz citu lamuvaardu :D

Tev jau patiik nestaastiit visu lidz galam, starpcitu, demo viss ir redzams..

vareeja jau banu paris dienas uzlikt, lai Tu atpuustos no ceesa, bet ta, ka Tu nemaaki tureet muti un visulaiku lamaaties, sedi laimiigs ar savu permently..

Gribu ari dzirdeet, kas citiem adminiem iebilstams par so te Ruusinju/Kuusinju/Blusinju vai velns zin, kadi vinam tur nickname ir bijusi..

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

es jau visu pateicu , tu man uzdirsi un es dirsu pretī. kas tu tāds būtu ka tu man dirs virsū un es sēdēšu klusēšu ? ar dareku es runāju normāli ko paprasiju vinš atbildēja un rolt0ns nez kādā sakarā pa vidu sāka man dirs virsu katru reizi kad darekam kautko paprasīju vai h1tex'am. viņam neko rupju es neteicu jo man viņš arī neko rubju neteica tikai tur "aizveries/ paklusee / utt.."

Link to comment
Share on other sites

Lamzak, kur es Tev uzdirsu? Teicu aizveries, tu pretii aiztaisi muti kropli.. Demo ir viss redzams, ja kas. Dareks vel pats pateica, ar savu uzvediibu var noraut banu, bet Tu jau neklausiijies, lamajies talak..

Skatoties forumu, es atradu baigi interesantu lietu.. Tu esi ticis nobanots par wh chaliit..

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...4&hl=Chucky

Izskatas, ka tu vnk esi nomainiijis IP un speleejis ar citu nick, jo tas topiks netika izskatiits lidz galam, lidz pat sai baltu dienai.. Tas ir velviens miinus tavam unbanam, bet gan jau atkal apmainiisi IP un spelesi ar fake nick..

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...