Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Team Fortress 2 Mann vs Machine

posted by worm 17-08-2012, 12:36


Nesen iznākušais jaunais patch ir ieviesis jaunu gamemode iekš visiem zināmās un populārās spēles - Team Fortress 2. Šis patch piedāvā spēles režīmu MvM jeb "Mann vs Machine" ar 3 kartēm mvm_manworks, mvm_decoy, mvm_coaltown. Atšķirībā no standarta kartēm, kur šķaidīšanās notiek starp zilo un sarkano komandu, šajā spēles režīmā ir tikai sarkanā komanda un tiek šķaidīti roboti (boti), kas ieņem zilās komandas vietu. Uzdevums ir pavisam vienkāršs - neļaut robotiem aiznest bumbu līdz spotam, kas patiesībā mazliet atgādina payload kartes principu, jo robotiem ir noteikts maršruts, pa kuru viņi skrien, vienīgā atšķirība ir tā, ka bumba tiek nesta nevis stumta pa sliedēm. Šajā šķaidīšanas procesā var piedalīties seši spēlētāji, visi pārējie tiks automātiski iemesti spectatoros. Spēles process ir sadalīts pa vairākiem viļņiem (wave), līdzīgi kā tas notiek tower defense tipa spēlēs - nāk bariņš ar pretiniekiem, tos visus novācot nāk jauns bariņš ar pretiniekiem, kas ir jau nedaudz stiprāki. Viena viļņa laikā pretinieki nāk vairākkārt. Kad lielais vilnis ir beidzies, tad ir iespējams iztērēt savākto virtuālo naudu, lai iegādātos dažādus upgreidus, piemēram, lai palielinātu ammo daudzumu vai arī lai palielinātu šaušanas ātrumu.

Lai spēlētu šo režīmu, no menu izvēlnes ir jāspiež poga "Play Co-Op". Valve protams ir padomājusi arī kā piepildīt savas kabatas un viens no režīmiem piedāvā spēlēt uz viņu oficiālajiem serveriem, pērkot ticketus. Otrs variants - spēlēt uz community serveriem, bet ņemot vērā lielo interesi par MvM, var sanākt stāvēt "rindā" uz serveri pat pusstundu. GIGN arī piedāvā divus MvM serverus, tomēr neesmu pārliecināts, ka šajos serveros darbosies slots tiem, kuriem ir reģistrēti niki/steamid.

Lielos vilcienos man šķiet, ka šis spēles režīms ir pārāk vienmuļš un ātri apniks pieredzējušākiem spēlētājiem. Botu grūtības līmenis ir pārāk zems, kā arī viņi ir pārāk stulbi :) Un maksāt papildus naudu, lai dabūtu kaut kādas privilēģijas Valves serveros ir vairāk domātas fanātiķiem.

Jebkurā gadījumā - cepuri nost valvei par izdomu. Ņemot vērā, ka neesmu pēdējā laikā spēlējis TF2, šis updeits manī radīja interesi, kā rezultātā arī nolēmu nedaudz uzspēlēt.
Read comments (6)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Pingviinu beizbols

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN