Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Nākotnes vīzija

posted by worm 24-09-2011, 11:22

Viss laikam aizsākās pirms labiem diviem gadiem, kad macho uzstāja, ka GIGNā ir nepieciešami blogi. Sacīts darīts! Ķēros pie darba, tomēr laika gaitā kļuva skaidrāks, ka ambīcijas ir lielākas nekā iespējas. Un tā, divus gadus vēlāk ir beidzot izkristalizējusies vīzija par jaunās lapas izskatu un funkcionalitāti. Tomēr darbs vēl ir daudz un baltā gaisma tuneļa galā vēl nav redzama. Iespējams, ka pie vainas ir mani augstie standarti, kas nākuši līdzi gadu gaitā apgūstot pareizi programmēt. Negribot tas ir novedis pie milzīga laika patēriņa izkopjot un pilnveidojot vissīkākās lietas. Idejas ir daudz, laika ir maz. Tomēr pamazām viss uz priekšu kustās... un tā kā izskatās, ka pusceļš ir pieveikts, tad varu arī padalīties ar pārējiem - jaunā lapa ar blogiem top un viņa būs!
Neko daudz negribās izspaust par funkcionalitāti, tomēr varu teikt, ka būs blogi, būs tās pašas foršās meiteņu galerijas... tikai labākas! Un pats saits būs ar vairākām iezīmēm no populāriem sociālo tīklu saitiem.
Attiecīgi arī ir jautājums visai komūnai - kādas lietas esošajā lapā kaitina un kādas gribētos klāt? Ceru sagaidīt no ilgaddējiem biedriem atsauksmes, jo tas arī kalpo kā stimuls turpmākai darbībai ap jauno lapu un roku nenolaišanai :)
Read comments (32)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: [movie] Battlefield IV

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN