Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

TF2 6x6 turnīrs!

posted by worm 16-10-2010, 12:26

Ārā ir uzkritis pirmais slapjais sniegs. Tā kā uz kalnu doties vēl ir pāragri, tas nozīmē, ka ir laiks pasildīt datorkrēslu un parādīt cik liels ir tavs virtuālais muskulis. Laika posmā no 25. oktobra līdz 31. oktobrim norisināsies GIGN Team Fortress 2 6x6 turnīrs. Komandu pieteikumi tiek pieņemti līdz nākamās piektdienas (22. oktobris) pulksten 23:59. Attiecīgi forumā ir izveidotas vairākas tēmas, kur var gūt dažādu informāciju, meklēt komandas biedrus vai arī vienkārši apspriesties par spēlēm. Visa svarīgā informācija būs atrodama katras tēmas pirmajos postos.

Foruma tēmas:
1. Komandas pieteikumu tēma. Lūdzu izlasīt pirmo postu par pieteikuma kārtību.
2. Noteikumu un spēļu grafiku tēma.
3. Komandas meklējumu tēma.
4. Turnīra apspriešanas tēma. Vienvārd sakot - spams.

Pirmajā fāzē spēles norisināsies grupveida cīņā, kur katra komanda izspēlēs vienu spēli ar visām grupas komandām. Sadalījums - četras komandas vienā grupā. Otrajā fāzē notiek single elimination tipa spēles, kur zaudētājkomanda izstājas no spēles. Komandu skaits playoffā tiks noteikts atkarībā no pieteikumu skaita.

Spēļu grafiks tiks publicēts sestdien, 23. oktobrī. Pirmās spēles notiks jau 25. oktobrī, tāpēc komandas kapteiņiem operatīvi jāpieņem lēmums par spēles pārcelšanu, ja komanda uz šo datumu nespēj savākties.

Pagaidām viss...
Read comments (6)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Punk-O-Matic

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN