Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Kas jauns?

posted by worm 24-09-2010, 15:16

Sveicināti dārgie lasītāji. Pienākot rudenim, daudzi ir uzsākuši savas skolas gaitas, kas savukārt ir labi saskatāms sarukušajā spēlētāju skaitā GIGN serveros. Tiesa, izskatās, ka daudziem skolas gaitas ir līdz pulstens 11 rītā, jo pēctam serveris ātri piepildās :) Tas gan neattiecas uz Team Fortress 2 serveri, tāpēc ir piedāvājums rīkot kādu TF2 turnīru GIGN ietvaros. Labprāt uzklausītu idejas un ieteikumus forumā kā to visu realizēt. Kā arī būtu labi atrast gribētājus uzņemties šādus tādus organizatoriskas dabas jautajumus.

Runājot par Counter-Strike: Source serveri - dotajā momentā šajā serverī var spēlēt tikai non-stīma lietotāji, jo serveris griežas uz vecās versijas. Tuvākajā laikā ir paredzēts pārslēgties uz OrangeBox versiju. Rezultātā serverī atkal varēs spēlēt stīmotie jūzeri. Kas attiecas par non-stīma jūzeriem, tad par to vēl tiek lemts.

Par citām lietām... Ja nu kāds vēl nav spēlējis Bioshock, tad ir pēdējais laiks to darīt, jo drīzumā dienasgaismu ieraudzīs Bioshock Infinite, kas izskatās ĻOTI iespaidīgi gan grafikas gan arī izpildījuma, gan stāsta ziņā. Tie, kas ir spēlējuši šo spēli un arī Bioshock 2, būs patīkami pārsteigti, jo jaunajā garadarbā vairs netiks turpināts nodrāztais stāsts par zemūdens pilsētu Rapture, bet gan par pilsētu, kas atrodas debesīs. Noteikti iesaku noskatīties desmit minūšu ieskatu.

Vēl viena lieta, ko ir vērts ievērtēt ir Civilization 5, kas starpcitu ir arī dabūjams stīmā. Vispirms jau var apskatīt spēles traileri, kas gan par spēli neko daudz nepastāsta. Interesantāk ir paklausīties izstrādātāju komentārus, kur tiek arī apskatīts gameplay. Ja var ticēt iztrādātājiem, tad šis ir viens no lielākajiem sasniegumiem, ko viņi ir paveikuši (kas protams ir visai loģiski, ņemot vērā, ka tehnoloģijas attīstās).

Tas īsumā viss, ko pašlaik gribēju pateikt.

P.S.
LMT beidzot arī piedāvā latvju bāleliņiem iepirkt jauno un spīdīgo iPhone 4. Tiesa, visi aparāti jau ir rezervēti, tāpēc, piesakoties šajā akcijā, var sanākt pāris nedēļas pagaidīt līdz savās rokās būs iespējams apčamdīt tehnoloģisko brīnumu.
Read comments (14)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Fishin' Fever

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN