Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Latvijai Tevi Vajag!

posted by samuray 12-03-2010, 16:12

Domā, ka spētu glābt Latviju no krīzes labāk kā to šobrīd dara politiķi? Nāc un pārbaudi to! Šobrīd eLatvijā, līdzīgi kā īstajā Latvijā valda ekonomiskā krīze un ir nepieciešams spēcīgs politiskais spēks (Šlesers, kurš gan cits?), kas spētu aiz ausīm iestigušo Latviju izraut no purva. Šādu iespēju piedāvā sociālās stratēģijas interneta pārlūkprogrammas spēle eRepublik.

Spēle piedāvā jums izdzīvot dzīvi, kādu daudziem no jums nebūs iespējams izdzīvot realitāte. Realitātē ne katrs var kļūt par prezidentu vai ministru, realitātē ne katram tiek dota iespēja būt labajam Lembergam vai ļaunajam Šķēlem, bet eRepublikā tas viss ir iespējams, tu pat vari kļūt par tautas varoni Lāčplēsi, kas cīnās Daugavas krastā ar Melno bruņinieku un šoreiz neieveļas upē, vai par Antiņu, kas jau ar pirmo reizi uzjāj Stikla kalnā pie Saulcerītes.

Šobrīd ePasaulē dzīvo vairāk nekā 360000 iedzīvotāju, no kuriem 2321 ir Latvijas pilsoņi. Salīdzinājumam, Polijā, kas ir Baltijas valstu un visas ePasaules lielākais drauds, dzīvo 56105 iedzīvotāju. Neskatoties uz to, šobrīd pēc iedzīvotāju skaita ieņemam 29. vietu starp 60 valstīm. Mums aiz muguras ir tādas tehnoloģiskas lielvalstis kā Japāna un Somija. Ko gan dod tehnoloģiskā attīstība, ja pilsoņos nevalda patriotiskums pārstāvēt savu valsti jebkurā vietā un jebkurā laikā? Polija šobrīd ir iekarojusi pusi Eiropas un par savu nākamo mērķi ir noteikusi Baltijas valstis un Krieviju. Tikai iedzīvotāju skaita straujš kāpums var mūs paglābt no okupācijas!

Spēlējot šo spēli daudzi sevī atklāj politiķa, biznesmeņa vai pat karavadoņa talantu. Iespējams, kāds no nākamajiem Zatleriem savu pirmo pieredzi valsts vadīšanā būs guvis tieši spēlējot eRepubliku. Varbūt, izvelkot eLatviju no krīzes, mēs varam politiķiem parādīt kas darāms reālās Latvijas labā? Mēs, protams, varam sēdēt rokas klēpī salikuši vai bļaustīties pie saeimas ēkas, bet kāpēc gan mums to savu ideju vienkārši neparādīt īstenotu virtuālā modelī?

Tiem, kas eRepubliku jau ir spēlējuši, bet nav atraduši to pietiekami interesantu laika pavadīšanai, varu teikt, ka eRepublikā ir gaidāmas lielas pārmaiņas. Iespējams, ka visgaidītākā pārmaiņa ir PvP (spēlētājs pret spēlētāju) kaujas režīms, kurā būs iespējams ar zābaku pa seju iedot kādam konkrētam poļu panam, kurš jūs ķircinājis, sūtot ar translate.google.com lauzītā latviešu valodā tulkotus tekstus. Tāpat pārmaiņas ietver tanku un helikopteru lietošanu cīņās.

Man kā vienam no pieredzējušākajiem eLatvijas iedzīvotājam ir iespēja piedāvāt jums saiti (http://www.erepublik.com/en/referrer/samurays), caur kuru reģistrējoties, pēc sestā līmeņa sasniegšanas, gan jūs, gan es tiksim pie pieciem zelta gabaliem, par kuriem varēsiet iegādāties pārtiku veselam gadam, vai līdz zobiem apbruņoties kārtējai cīņai ar poļiem. Tāpat iesaku visiem abonēt manu avīzi, lai regulāri gūtu informāciju par jaunumiem eRepublikā. Ja katram Latvijas iedzīvotājam ir profils portālā draugiem.lv, tad kāpēc tāpat nevarētu notikt ar portālu erepublik.com?
Read comments (24)
Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Fishin' Fever

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN