Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Spēles, spēles, spēles

posted by macho 05-01-2010, 12:45

Stīma veikals ir beidzis savu Ziemassvētku & Jaunā gada atlaižu akciju, kuras laikā bija iespējams iegādāties daudz stilīgas spēles par sakarīgām cenām. Liste, ko es iepirku:
Elfu bowlings,
Zombiju bowlings,
Zombie driver,
Puzzle Quest,
Mr. Robot,
Ben there, Dan that un Time Gentleman, Please
Torchlight
Half life: Source.

Pagājušajā gadā šo svētku atlaidēs iepirku tikai divas spēles - Trials 2 un World of Goo. Starp citu, man īstenībā nebija ne jausmas, ka HL ir Source digitally remastered versija, kas iznākusi jau 2004 gadā. Vajadzēs fiksi izskriet cauri. Labi, bazaru par spēlēm sāksim hronoloģiski. Pirmo es nopirku Zombie Driver - iesaku noskatīties treileri, tur principā ir parādīts viss, kas nepieciešams. Treilera skatīšanās ~6 sekundē šī spēle sevi man jau bija pārdevusi - princips ļoti foršs, braukā ar mašīnīti pa pilsētu un šķaidi zombijus. Nevajag no šīs spēles neko īpašu gaidīt, tur tas arī viss ir - vienkārša zombiku šķaidīšana ar mašīnu. Izstrādātāji pielika divas (man) svarīgas lietas - gamepad atbalstu un laikam arī normālu kameru. Kad ieslēdzu uzspēlēt, vislaik bija locked-on kamera, kas man riebjas, bet lasīju, ka jaunajā versijā to varot pamainīt. Spēli esmu spēlējis ļoti maz, izgāju tikai pirmo misiju, bet kādā brīvā brīdī noteikti iečillošu un paspēlēšu vēl, manuprāt lieliska spēle.

Elfu bowlings (kas pēc idejas iet zem viena jumta ar Zombiju bowlingu). Šīs spēles diez vai ir vērtas 10 eiro, bet, kad es viņas pirku, viņas maksāja 99 centus un jāsaka, ka viņas ir katra centa vērtas! Geimplejs gan ir uz kādām 2-3h, bet toties jautri un pēc tam var spēlēt multiplayerī uz viena datora cik uziet. Zombie bowlingam irintegrēti stīm achievementi, elfu bowlingam nav, zombiju bowlings ir arī nedaudz grūtāks, principā visas idejas tās pašas, zombiju bowlingā vairāk visādu pribambasu un muzons stilīgs. Abās spēlēs esmu dabūjis visus achievementus un man ir pilns trophy room :) Ā, jāpiebilst ka zombiju bowlingā bumbu un characteru izvēle arī ir foršāka nekā Elfu variantā.

Mr. Robot izskatījās interesanta spēlīte, maksāja maksimums kādus 3 eiro ar atlaidi, iepirku arī to. Arī spēlējis esmu maz, bet storijs izskatās ok un spēlīte arī ir tāda čillīga puzzle tipa. Arī ir gamepad atbalsts, varu atlaisties krēslā un ar savu xbox kontrolieri mierīgi kustināt robotiņu. Tur sākumā viss vienkārši, jāpilda uzdevumi, kas ir tādas mazas puzlītes, tā kā neesmu nekur ticis, nezinu kā ir tālāk. Apskatījos steam lapā cik procentu no spēlējošajiem ir savākuši katru ačīvmentu, tur ir pārītis, kurus izpildījuši mazāk par 1% no spēlētājiem, tā ka tie varētu būt interesanti. Vairāk par šo spēļuku parakstīšu vēlāk, kad būs laiks paspēlēt. Starp citu, storijs arī izskatās interesants.

Nezinu kāpēc nopirku Puzzle Quest, laikam jau labā metascore dēļ, enivei, spēles pati ideja ir diezgan vienkārša. Esat spēlējuši Bejeweled 2 vai kaut ko līdzīgu, kur jāsavāc vismaz 3 vienādi sūdiņi, kas pēc tam nodziest? Nu lūk, šeit ir līdzīgi, tikai tam pa vidu ir iepīti visādi RPG elementi. Ir 2 spēlētāji (tu vs CPU), katram ir HP un kaut kādi special abilities (defence, attack vai hvz). Ja tu savāc teiksim 3 sarkanos sūdiņus, pretiniekam atņem 3hp (es zinu, daudz), bet ja teiksim zaļos, tad dabū sev XP klāt (to kas ir pieredze nevis operētājsistēma), vai ja zilos, tad sahīlo sevi. Nu, tāds relatīvi interesants sūds. Kas šo visu padara man tīkamu, ir tas, ka tur ir diezgan stilīgs storijs apakšā un spēle kopumā man nedaudz atsit Vandal Hearts tīri no kartes izskata viedokļa. Pilsētās var arī iepirkt visādus šitus (kā jau RPG spēlēs) un tad iet reāli BATTLOT ar ļauno kārtojot kristāliņus rindās un kolonnās pa trim. Principā Bejeweled 2 + RPG + storijs - stilīgā balss, kas saka EXCELLENT = Puzzle Quest. Arī neesmu daudz spēlējis, bet kad būs laiks iečekošu tā kārtīgāk.

Torchlight, Ben there, Dan that, Time Gentleman Please un HL: Source vēl neesmu iečekojis, bet nu Torchlight ir stilīgs RPG, kas aizrauj cilvēku uz X laiku un pēc tam viņš par spēli aizmirst, nākošās divas ir kaut kādas lolspēles, neesmu vēl iebraucis kas tur notiek, bet tās abas kopā maksāja 99 centus un HL:Source komentārus neprasa :)

Beeet, visvairāk es esmu spēlējis Crash Bandicoot. Vienā brīdī sapratu, ka ar savu superkontrolieri gribu kaut ko tam paredzētu paspēlēt un man atmiņā atausa entās stundas patērētas spēlējot Crash Bandicoot, kad es mācījos pamatskolā simts gadus atpakaļ. Spēlei grafika ir totāli ok (tā ir 96 gada spēle) un viņa ir nenormāli interesanta, kā arī pieteikoši sarežģīta. Es spēlēju un brīnījos kā man tajā vecumā ir pieticis pacietības, izturības un apņēmības iziet to spēli, jo man tagad spēlējot bija REĀLI GRŪTI. Tā tev nav kaut kāda ierindas huiņa, tā ir tāda, kur tev iedod pirmo līmeni - še paskraidi, palēkā pa krabīšiem, pavāc dzīvības un tad otrais BAM, bļe kaut kādas lapsēdāj puķes (galvenais varonis ir lapsēns), bezdibeņi, kustīgas/krītošas platformas bezdibeņos, UGUNS, šauras ejas, TNT kastes, neiespējamas pārejas, pizģec vienkārši. Pats labākais, ka tur nevar tā vienkārši noseivoties. Lai noseivotos, vienā līmenī ir jāsavāc 3 beibes attēli (mētājas kastēs), tad tev iedod bonusa līmeni, kuru, tikai ja tu izej, vari noseivot. Un seivpoints ir apmēram katrā otrajā līmenī, tā ka ja tu tikko izej MEGAGRŪTU līmeni, tad huju tu ieseivosies, jāiziet vēl būs nākamais. Es vienā brīdī metu mieru un iečekoju internetā paroles līmeņiem un katru gāju lielākoties vienu reizi, citādi es vispār prātu zaudētu. Dabūju to visu nokačājot torrentu ar Crash Bandicoot visām trim daļām, uzliekot savu mīļāko PS emulatoru ePSXe un tad laimīgs izgāju spēli. Patlaban spēlēju otro daļu, bet tā izskatās ne pārāk oriģināla un daudz vieglāka, lai gan es jau esmu nonācis līdz nedaudz "challenging" līmeņiem, bet tāpat - nav tā prieka, kas ir spēlējot pirmo daļu, kas man šķiet viena no krutākajām šī tipa spēlēm ever. Kad iziešu šos, iespējams iečekošu arī Pandemonium, kas man savulaik ļoti patika, jo tur bija tie sūdiņi, kas iededza gaismu dziedot "Āaa!"

Ā, vēl piebilstot par geimiem, es izgāju Perfect Balance 2 un kas attiecas uz Team fortress 2, tad es esmu nolēmis 2mēnešus 24/7 pasēdēt idle serveros, lai dabūtu sev nepieciešamo cepuri, jo tas pagaidām izskatās vienīgais veids, kā es pie viņas varētu tikt.

Jaunuma tagi: spēles.
Read comments (25)
Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Fishin' Fever

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN