Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Jaunumi, izmaiņas, etc draza

posted by worm 15-10-2009, 12:51

Rudenis iestājies pilnā sparā, kas arī atspoguļojas web lapas apmeklējuma pieaugumā. Arī interese par spēlēšanu ir palielinājusies, jo laikam jau neviens šādā laikā ārā neko nav pazaudējis.

Šodien ir pagājis tieši mēnesis kopš pēdējā war3 XP reseta, tāpēc izmēģinājuma variantā war3 serverim tiks noņemts nost XP seivošanās. Par šo "fīču" nobalsoja gan tikai ~30%, tomēr ņēmu vērā daudzos tekstus par to, ka lielākoties balsotaji bija tie, kas gribēja, lai XP seivošanās paliek. Redzēsim... kādu laiku serveris padarbosies bez XP seivošanas un vēlāk būs balsošana, kur varēsiet izvērtēt kā ir paticis labāk.

Citas izmaiņas - CW serveru sadaļā tagad ir iespējams norezervēt arī TF2 serveri un tuvākajā nākotnē aŗī CS:S (abi būs STEAM ONLY). Par pamatu tiek izmantots ETF2L konfigurācijas fails, kuru var apskatīt šeit. Protams, caur RCON komandām, ir iespējams visus parametrus izmainīt. TF2 serveri tāpat kā CS serveri ir pieejami testēšanai ar sms kodu "test". Lūdzu ziņot par visiem fuckupiem man :)

Attiecībā par jauno dizainu - lai arī uzmetumi forumā izskatās tīri ok, tomēr šos variantus nav iespējams uzstādīt esošajam web engine (tas nozīmē daudz alus, daudz darba, daudz negulētas naktis). Tā kā man personīgi līdz galam nepatika ne viens dizains, jo es tā arī nesagaidīju pietiekoši lielu atsaucību (komoon, vienīgais skatāmais darbs bija Angel), visticamāk tiks izstrādāta iespēja katram lietotajam uzstādīt savu lapas izskatu pēc saviem ieskatiem.
Read comments (20)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Fishin' Fever

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN