Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Pauze

posted by macho 02-07-2009, 15:56

Prepare for the biggest shit ever. Es totāli negribu neko rakstīt, bet to tomēr darīšu. Jau laicīgi brīdinu, ka te nebūs nekas interesants. "Jā, jā, macho", jūs lišķīgi smaidīdami novelkat "tev jau nekad nekas nav smieklīgs, tu taču vienkārši to saki TĀPAT".

Nē, tas nav tāpat. Lai radītu pirmo ieskatu tajā, cik šis jaunums ir nesmieklīgs, es ielikšu kādu nesmieklīgu joku, ko tūlīt izdomāšu.

Suns prasa helikopteram: "Kad tu biji maziņš, vai tu mēģināji noķert savu asti?"
Helikopters *domīgi*: "čoppa, čoppa, čoppa!"

Haha, es nedaudz pasmējos. Bet tik un tā, nebija smieklīgi

No sākuma es jums vēlos pastāstīt...

pag, vēl viena atstarpe. Man patīk atstarpes, izskatās garāks

āij. Es domāju jaunums. Biksēs jums atstarpes nepalīdzēs. Tātad, es vēlējos pastāstīt, kāpēc šeit nerakstīju, jo man atnāca mīlestības pilna vēstule ar tekstu "uzrakstīsi, moš, bļed, kādu jaunumu?". No 20. jūnija līdz 24ajam jūnijam es svinēju jāņus, kuros es gan dzēru, gan uzzināju, ka Monika Zīle ir publiciste (priekšrocība), gan vēl visādas lietas.

vienu nakti dabūju pagulēt savā mīļajā gultiņā un tad jau bija jāpiš uz graspopu. Metereoloģiskās prognozes solīja pērkona negaisu un astroloģiskās prognozes mierināja, sakot, ka magnētiskās vētras nav gaidāmas. Aizbraucu galā - pļavā. Huj, nekāds lietus nebija (par magnētiskajām vētrām gan grūti spriest), es visu laiku CEPOS KĀ NENORMĀLS UN gribēju atpakaļ un ar daudzkārt pazeminātu prieku skatījos savus mīļos static-x, devildriver un children of bodom.

ai, huj, man slinkums stāstīt visas tās BEZGALĪGI AIZRAUJOŠĀS LIETAS, kas tur notika, tāpēc, ka šis ir NEINTERESANTS jaunums. Jāizdomā vēl kāda neinteresanta anekdote.

Satiekas divi printeri.
Viens, skumīgi "Mani tīklā piešārēja ar nosaukumu "pidars", jo es vienreiz melnu svītru pa vidu lapai izprintēju"
Otrs, domīgi "kā tev liekas, kāpēc mani nosauca par 2130cn?"

yes, man sanāca totāli nesmieklīga anekdote. VIspār, bļeģ, kāpēc nesmieklīgas anekdotes sauc par anekdotēm? Pats vārds "anekdote" nozīmē, ka viņa ir smieklīga. Respektīvi, pateikt nesmieklīga anekdote ir tas pats kas pateikt "Šis baltais materiāls ir diezgan melns".

EI, privātā dzīve un FHM (un vēl dahuja citu žurnālu) - tas, ko jūs liekat (fhm sākumā, privātā dzīve - beigās [man bija tā nelaime vienreiz lasīt]) - tās nav anekdotes. Tie ir sūdaini sūdeļi, kuru iesūtītājs/radītājs DOMĀ, ka tā ir anekdote.

Un šeit mums rodas otrs jautājums - cik cilvēkiem par joku ir jāsmejas, lai var apgalvot, ka tas tiešām ir joks? Pieciem? Trīsdesmit? 9000?

ai vispār, es iešu tagad padirst un nerunāšu ne ar vienu (izņemot dažus) pāris dienas, man nedaudz viss zajebala.

SVEICINU VISUS (IZŅEMOT CITUS).

p.s.
būtu jau trešais mūvijs iznācis, ja man nebūtu kompis nopisies un mans ierakstītais materiāls papisies, tagad sataisīšu huiņu ne ātrāk kā par nākošnedēļas sākumu.

p.p.s.
es vēl kaut ko gribēju teikt.

p.p.p.s.
es ceru, ka šajā jaunumā ir pietiekoši daudz atstarpes, lai neviens neredzētu worma vērtīgo jaunumu un turpinātu pakāst kontus.

p.p.p.p.s.
par to "p.p.s." - es joprojām neatceros. Es pat šito jaunumu pirms postošanas nepārlasīšu. man pohuj. Ā, vot atceros ko gribēju teikt. Nelikšu jaunuma tagus, jo man pohuj arī par tiem. Nu labi, dažus.

Jaunuma tagi: tags, nahuj, helikopters
Read comments (15)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: [movie] Battlefield IV

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN