Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Ko Valve no mums slēpj?

posted by samuray 15-05-2009, 03:07

Jau iepriekšējā macho jaunumā varējāt lasīt par to, ko cilvēkiem ir izdevies ieraudzīt Valves publicētajās apdeitu bildēs. Tā nu bez tā saucamajiem hintiem neiztiekam arī šoreiz. Lūdzu, te paši varat apskatīt šo 3. dienas bildi. Pirmais, ko cilvēki ir pamanījuši ir savādais revolveris blakus beigtajam spiegam. Ko tas varētu liecināt? Daudzi arī ir pamanījuši, ka fonā esošajai double payload kartei ir visai maz līdzību ar iepriekš prezentēto PIPELINE. Bet pa visam dīvainu lietu ir pamanījuši vairāki cilvēki. Uz dažām minūtēm 3. dienas apdeitu informācijai bija nomainīts attēls. Un ko mēs tur redzam? Jā, spiegu atmaskējamies. Tik pat pēkšņi kā parādījies, spiegs arī pazuda. Diez, ko gan valve ar šo mums gribēja pateikt? Vai tiešām būs duālais snaipera/spiega apdeits? Par to varētu liecināt arī tādas neuzkrītošas lietas kā Valves teksts par to, ka viņi, iespējams, nelaidīs ārā snaipera apdeitu vienu pašu. Tā pat arī mistiskā "spybase" arena_sawmill kartē un, protams, ka snaipera jaunais antispiegu vairogs. Ak, jā, nobeigumā vēl viens fragments no Gamecyte.com intervijas:

GC: Do you continue to plan to do the class unlockable packs individually, or do you think, in the future, you might do multiple classes at once? Would you try and avoid the period, after the release, where everyone plays the same class?

Erik Johnson: We might do multiple classes at once. We definitely talk about that a lot -- a world where half the players are playing Sniper is not a world we really want to have for any amount of time.
Read comments (12)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Fishin' Fever

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN