Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Kaut kas foršs (obligāti izlasi!)

posted by samuray 09-12-2008, 12:25

Straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētki un Jaunais gads. Man vēl pa visam svaigā atmiņā ir palicis jaunums, ko rakstīju pagājušā gadā ap šo pašu laiku. Mēs lūdzām ziedojumus jaunajam serverim un atradām sadzirdošas ausis. Tāpēc tagad mēs spēlējam ne tikai Counter-Strike, bet arī Team Fortress 2. Nē, nē šogad mēs no jums naudu nelūgsim, bet jūs joprojām varat turpināt to sūtīt, nauda jau nesmird. Šogad, kā jau divus iepriekšējos gadus, mēs lūdzam izpušķot GIGN weblapu. Jā, būs atkal Ziemassvētku logo konkurss. Tagad sekos tā vieta, kas obligāti jāizlasa. Šoreiz tas konkurss būs savādāks. Nevis savādāks, logo parametros vai veidošanas tehnikā, bet savādāks balvu izteiksmē. Pēc manām domām, ne tikai savādāks, bet arī labāks. Vairāk informācijas sekos vēlāk...

UPDATE:
Logo konkursa uzvarētājam balvā tiks piešķirts pilnīgi svaigs Apple IPod Shuffle mp3 atskaņotājs. Protams, lai viss būtu godīgi, šī balva neattiecas uz pašiem GIGN klana biedriem. Uzskatat to kā ziemassvētku dāvanu :)

Pieturēsimies pie tiem pašiem noteikumiem, bet tā kā augusi balvas vērtība, gribētos, lai arī aug logo kvalitāte un kvantitāte. Vairāk gan kvalitāte.

Noteikumi:

1. logo jābūt 930x150 jpg vai flash formātā
2. flash animācijai jābūt ne vairāk kā 100kb
3. tēma - Ziemassvētki + GIGN
4. lūdzu ņemt vērā, ka apakšējai malai ir jābūt #C4D0DF krāsā, lai sakristu ar pogām
5. jāiesniedz logo un arī screenshots no lapas
6. iesniegšanas datums - līdz 21.12.08.

Darbu iesniegšana notiek forumā iekš Gign Xmas Logo Konkurss 2008 topika. Komentāri savukārt tiek rakstīti iekš komentāru topika.
Read comments (29)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Humor Warning

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN