Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Skaties divreiz!

posted by worm 06-06-2008, 14:35

Update: Ja kāds vēl nav pamanījis, tad konkurss ir beidzies :)

Sarosās visi! Ir palikušas DIVAS DIENAS līdz noslēdzas konkurss iekš draugiem.lv par žilbinošo smaidu. Ja godīgi, tad nebiju nemaz domājis šeit neko rakstīt, ja nebūtu uzradies čalis ar 15000+ tā saucamajiem "draugiem" un pāris dienu laikā sasniedzis pirmo vietu. Tāpēc vēršos ar lielu lūgumu pie mūsu jaukās komūnas. Palīdzēsim spitei izcīnīt uzvaru!

Kas no jums tiek prasīts? Pavisam vienkārša lieta: 1) ielogoties draugiem.lv 2) atvērt spites bildi fotokonkursā 3) nospiest balsot.

Bet ir vēl viena problēma. GIGNā dienā ir ap 4000 unikālo apmeklētaju, bet ar to var būt pa maz. Daudzi cilvēki, kas jums ir draugos nemaz nezin par šo konkursu, bet daudzi vienkārši balso par kādu citu cilvēku, nezinot, ka reāli pašlaik ir palikuši tikai divi kandidāti uzvarai. Tāpēc atvēršu jums acis:

Vai tiešām šeit ir divi varianti? Lūdzu informējiet savus draugu draugus par notiekošajām briesmu lietām un nododiet zemāk minēto linku... visiem saviem pazīstamajiem draugos, mailos, etc...

http://tinyurl.com/5y2ny4

p.s.
ja jūs neticat notiekošajam, tad varat pārliecināties par to paši, atverot colgate konkursa lapu un uzmeklējot foršo čali ap 57 lapu un spiti ap 147 lapu. Lapas mainās, kad pievienojas jauni dalībnieki, tāpēc iespējama novirze...
Read comments (205)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: [movie] Battlefield IV

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN