Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Jauninājums

posted by macho 11-04-2008, 18:45

Tātad, dārgā GIGN publika - ganguro girl spēlētāji un dročītāji uz dienas bildes (kas sastāda apmēram 95% no GIGN auditorijas) un arī tādas sīkas grupiņas kā serveru īpašnieki, cs spēlētāji, foruma apmeklētāji un arī TF2 spēlētāji - man jums ir patīkamas ziņas. Šis te brīnums ir pieslēgts pie trubas un griežas pilnā sparā. Tas nozīmē, ka BEIDZOT vairāk nelagos cs un csdm serveri (kuri atrodas uz šīs kastes) kā arī mums ir jauns TEAM FORTRESS 2 serveris - tf2.gign.lv. Kas arī nelagos, jo jaunā kaste dajot bassu. Kas attiecas uz mani (jo jums tas interesē, jo es esmu tik foršs), tad tā kā es vairs cs īpaši nespēlēju, es būšu atrodams gign tf2 serverī visnotaļ bieži. Droši vien ka šinī sakarā arī forumā esošā TF2 sadaļa tiks papildināta.

Pāris svarīgas lietas. Pirmā - IP adreses cs un csdm serverim ir mainījušās, tāpēc nebrīnieties, ka favorīti nestrādā, vienkārši izņemiet serverus no saraksta un pielieciet pa jaunu. Otrā - reģistrētie niki pagaidām uz TF2 servera nestrādās. Citēju mūsu klodmāsteru wormu: "Sourcemod nav gluži amxmodx, tur drusku jāpaklodē ir". Pie īsajiem jaunumiem droši vien pieliksim ziņu, kad tiks sataisīti reģistrētie niki. Šī jaunā servera sakarā arī gign web lapa tagad strādā ātrāk, jo viņa ir palikusi viena uz vecā servera un var izpausties.Tiem dažiem nūbiem, kas nezin kas ir TF2 - nosperiet mammas/tēta/vecmāmiņas kredītkarti (ja esiet bērnunamā, tad man jūsu ir ļoti žēl) un spiediet šeit uz tās oranžās PURCHASE pogas. Kāpēc es iesaku jums pirkt oriģinālo TF2? Pirmkārt, tāpēc, ka tā ir lieliska spēle un izstrādātāji ir pelnījuši, ka viņiem par to samaksā. Otrkārt, tāpēc, ka nelegālā versija daudz biežāk karas un ir regulāri jāapgreido ar visādiem pačiem, kamēr oriģinālajā tas notiek automātiski (izņemot kāršanos, OBVIOUSLY) un treškārt - uz jums serverī var mest aizdomīgu aci, jo ja kāds CILVIS spēlē ar krakoto versiju, viņš tikpat labi var būt čīteris.

Labi, pietiks runāt par TF2. Kas vēl jauns. Ak, jā - nezinu kāpēc, bet worms ir izdomājis pakodēt jaunu bustera versiju. Cik viņš man stāsta, tā versija ir zajebis un ķer visus krutākos čītus tā ka nemetās. Apmēram pēc mēneša varētu būt gatava.

Nu ko, tiekamies serverī vai arī, ja tu esi smuka meitene (kāds tu noteikti neesi) tad varam sarunāt tikšanos arī citur. Esmu seksam.lv piereģistrējies ar niku piseejs3, tā ka gaidu vēstules no jums, dāmas :P
Read comments (47)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: [movie] Battlefield IV

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN