Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Eof Šausmas

posted by macho 09-07-2007, 17:14

Labs laiciņš jau ir pagājis kopš šausmu beigām, bet es neko neesmu pastāstījis. Domāju, ka diezgan skaidri noprotams ir fakts, ka man neizdevās izdarīt to, ko vajadzēja, jo citādi es ar jūsmīgu ģīmi, daudz pusdebīliem smailijiem un visādi citādi ar emocijām pārsātinātu tekstu kaut kur būtu uzbliezis.

Ar šausmām ir tā, ka viņas ir biedējošas līdz brīdim, kad viņas vairs nav jāgaida un viņas reāli jau ir notikušas. Tanī brīdī, kad superpasniedzējs man atdeva izlaboto darbu, kur viņš bija atradis trīs jaunas kļūdas, kas tur iepriekš nebija bijušas, man neadudz atkārās žoklis. Bet tad es gandrīz pasmaidīju. Čalis īstenībā foršs pidars - pats pastāv par to, lai viss būtu pareizi un korekti līdz nelabumam, bet kad jālabo citu darbi - tad viņš ir uzdevumu augstumos, tad kad pašam tas ir izdevīgi. Bet ar šo viņa foršo gājienu es viņu negrasos vainot manā neveiksmē. Problēma slēpās praktiskajā darbā, kurš man sākumā likās daudz vienkāršāks nekā bija patiesībā. Man tur jāuztaisa viena lieta, par kuru man ir minimāla nojēga kā to darīt, tāpēc visticamāk man tas tā arī neizdosies.

No sākuma bija ļoti bēdīga un depresīva sajūta - kā es tā varēju. Bet ilgāku laiku apdomājot to visu, man tas sāka šķist tikai likumsakarīgi. Pēdējos 3 gadus es esmu lielākoties tikai atpūties. Strādājis esmu minimāli, jo darbā man vienkārši nav daudz ko darīt un universitātē visu var saraut sesijas laikā (izņemot priekšmetus, kuri man patīk - tos es mācos arī semestra laikā, bet tādu ir maz). Tāpat arī es konstatēju, ka neesmu gluži es viens vainīgs pie savas nevēlēšanās neko darīt. Lietas, kuras es mācos, man personīgi ir diezgan vienaldzīgas, tāpēc man stimuls kaut ko darīt uzrodas tikai tad, kad ir skaidri redzams, ka, ja tūlīt kaut kas netiks sākts darīt, būs neatgriezeniski sūdi. Superpriekšmetā nav tik acīmredzami šī pakaļas līnija redzama tāpēc arī sanāca misēklis. Secinājums? Tāds, ka jāpabeidz tas šits ko esmu iesācis un tad jāskatās ko es šajā visā sakarā varētu darīt. Varbūt iespējams mani nesaista šīs zinātnes akadēmiskā puse, bet praktiskā nav nemaz tik slikta.

Kad beidzās sesija es kļuvu dikti domīgs un izdomāju visādas gudrās domas par to kā nevajag slinkot un vajag darīt dzīvē to, kas interesē un, ka vajag darīt lietas, kuras ir jādara, lai gan ir slinkums un gribas sēdēt un vienkārši nosist laiku. Bet ja tā padomā - kāda jēga kaut ko tādu vispār stāstīt? Cilvēkiem, kas to apzinās, tas nav jāstāsta un cilvēki, kas to neapzinās vai nu ar laiku to sapratīs un mācīsies no savām kļūdām vai arī izaugs par dulburiem. Šinī sakarā man konkrēti besī teiciens "Gudrie mācās no citu kļūdām, stulbie no savām". Ir bišķi atšķirība vai tu ej pa sarkanu lauku un redzot, ka kāds dabū ar milzīgu zilu akmeni pa žirkli, ja uzkāpj uz zila laukuma, saproti, ka zilie laukumi ir neveselīgi un tur labāk nekāpt, vai arī tu tiec pieņemts darbā, sāc veidot attiecības ar jauniem cilvēkiem un ar laiku saproti kādas lietas vajag darīt un kādas ne. Varbūt tāds pusdebīls piemērs, bet ir situācijas, kur nekādu citu kļūdu, no kurām mācīties, nemaz nav.

Nobeidzot visu šito neinteresanto sūdu, gribēju pateikt pāris lietas. Viena - es tomēr esmu optimists un skatos uz visu pozitīvi, tāpēc arī no sirds centīšos, lai šis nepatīkamais nebudžeta fakts, kaut kādā veidā uzlabo manu dzīvu, vairo manu apņēmību un mazina manu slinkumu. Otra - tiem, kam šitas viss neinteresē un kuri gaida tikai sviestainus jociņus par kuriem parēkt - neuztraucieties - es šeit vairāk neko par sevi nerakstīšu (ja vien protams tas nebūs kāds ūbersviestains piedzīvojums). Trešā - ... fak, laikam aizmirsu trešo. Nu labi... tā kā es neatceros, ko es gribēju teikt, tad jāpiemin pāri tuvākie nākotnes plāni - 31. jūlijā jāizbrauc uz Wacken. Ceļojums tiks fotogrāfēts, nedaudz filmēts un vēl arī ierakstīts, tā ka apskats par to visu būs ļoti stilīgs. Brauciens uz Brutal Assault vēl ir zem jautājuma zīmes, jo atsevišķiem ceļiniekiem ir naudas problēmas, bet kopš es uzzināju, ka tur būs arī Dark Tranquility, man rodas aizdomas, ka man nāksies pierunāt, lai braucam arī uz to.

P.S.
Atcerējos to trešo lietu. To ko es te uzrakstīju, es vairāk rakstīju priekš sevis, jo man vajadzēja pašreizējo situāciju izlikt uz papīra un ja vēlāk nepieciešams, uz to paskatīties un saprast, ka kaut kas ir jādara. Ja man būtu foršais BLOGS, tad es droši vien tur rakstītu, bet tā kā man ir šitā foršā mājaslapa, kur es varu likt kādu sūdu vien man sirds kāro, tad nu... Pie tam - man besītu, ja man būtu blogs, ideja vien liekas debīla, tāpēc jāsit savs saits gaisā, jo šī tomēr ir cs lapa.
Read comments (28)
Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Weirdville

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN