Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Fakti par GIGN

posted by worm 02-02-2007, 13:31

Padomāju un izdomāju, ka šāda informācija varētu būt tīri interesanta, tāpēc stādīšu priekšā nelielu ieskatu ciparu veidā par dažādām lietām, kas saistītas ar GIGN komūnu.

Vispirms jau par visiem mīļo busteri. Tas darbojas jau veselas 78 dienas, kopš 28. novembra un ir iešķiebis 227 (no 286 kopskaitā) permanentus banus. Tas ir gandrīz trīs bani dienā. Permanento banu skaits ir gandrīz piecas reizes mazāks, nekā pirms bustera uzlikšanas. Uz mūsu adminu pleciem ir tikai 59 permanenti bani, kas ir mazāk kā viens bans dienā (atceramies neseno pagātni, kur bieži vien admini bija salikuši virs 20 baniem dienā).

Drusku par web lapu... Man bija slinkums meklēt pašu agrīno weba versiju, jo tā ir laikam pieejama tikai caur webarchive.org pakalpojumiem. Tātad pirmā versija - cik spēju atrast, tad pirmie uzmetumi tapuši 2002. gada jūlijā. Pati lapa startēja 2003. gada 22. janvārī, tātad, pēc vesela pusgada. Šajā laikā tika sarakstītas 4747 php koda rindiņas, lai viss notiktos un lapa būtu dzīva :)

Kaut kad ap 2005. gada aprīli nāca klajā otrā versija, kas tika dažnedažādi pilnveidota. Galvenais jaunievedums bija labās malas sadalīšana divos stabiņos. Gala rezultātā jau bija sacerētas 19176 php koda rindas. Kas attiecas uz pēdējo šedevru, tad tas iznāca diezgan zīmīgā datumā - 2006. gada pirmajā septembrī. Pirmie uzmetumi tika veikti jau pirms iznāca otrā versija - 2005. gada februārī.

Pēdējā versija ir pilnīgi taisīta no nulles, balstīta diezgan daudz uz javascriptu un tai nav nekāda sakara ar iepriekšējo variantu. Zīmīgi, bet koda izmērs ir gandrīz tāds pats - 19688 php rindiņas. Neko daudz nevaru pateikt par apmeklējumu, bet zinu tikai to, ka pie agrīnās lapas versijas solīju uzsaukt GIGNa memberiem kasti alus, kad skaitītājs dienā saskaitīs vairāk kā 1000 unikālos apmeklētājus. Tā kā tas notika samērā ātri, tad pamainīju savu solījumu uz 5000 unikālajiem. Laikam esmu ieberzies :)

Par reģistrāciju un ap to - pašreiz webā ir reģistrēti gandrīz 5400 lietotāju, kas ir divreiz vairāk nekā brīdī, kad tika atļauta ielūgumu dalīšana. Pašreiz ir neizmantoti veseli 96825 ielūgumi. Veseli 636 cilvēki nav atsaukušies uz ielūgumiem, bet 107 cilvēki to izdarīja, bet nav izlasījuši e-mailu ar apstiprinājuma vēstuli. Kopš vēstuļu sistēmas ieviešanas ir nosūtītas aptuveni 17'000 vēstules. Iekš komentāriem un diskusijām ir ierakstīti kopā 43'865 komentāri. Flaš spēles kopsummā ir spēlētas 1'881'468 reizes, savukārt bildes ir apskatītas veselas 1'935'906 reizes. Starpcitu, skatītākā bilde ir šī te.

------- Papildināts -------

Par serveri. Serveris pēdējā laikā jūtās stipri saguris, jo uz viņa griežas veseli divi CS serveri (cs un csdm), kā arī divi CW serveri. Jebkurā gadījumā, rijīgākais no visa šī ir web serveris, kas pa vakariem liek par sevi manīt, jo nedaudz sāk lagot... Runājot par pašu CSu (hlds, kas savā ziņā arī skaitās "serveris"), tad pie tā ir arī labi piestrādāts - ir sarakstīti daudzi amxx skripti ar kopējo apjomu ap 4000 rindiņas, kā arī esošie ir modificēti. Runājot par rindiņām, vēl varētu piebilst, ka bustera servera daļa aizņem 3645 c++ koda rindas. Precīzu datumu neatceros, bet bustera kods sāka tapt ap 2005. gada nogali.

Ko dara cilvēki web lapā? Aptuveni 57% no apmeklētājiem GIGN web lapā ienkāk caur galveno lapu. Pārsteidzoši daudz (35%) cilvēku web lapu atver no dažnedažādiem linkiem un grāmatzīmēm un dodas tieši uz serveru sadaļu. No visiem apmeklētājiem aptuveni 90% ir pastāvīgi lapas apmeklētāji, pārējie šo lapu apmeklē pirmo reizi. 97% no kopīgā apjoma ir Latvijas lietotāji, dīvainā kārtā otrajā vietā ierindojas Lielbritānija un pēc tās - Amerikas Savienotās valstis. No Latvijas apmeklētājiem 32% izmanto Lattelekom pakalpojumus - kādu no DSL pieslēgumiem (mājas, pilsētas, etc), otrajā vietā atstājot Latnetu ar 5% pārklājumu.

Par pašiem cilvēkiem. Vidējais reģistrētā lietotāja vecums ir 16 gadi. Visvairāk ir 14-gadīgo, kas sastāda 17%, kam seko 15-gadīgi - attiecīgi 15%. Loģiskais turpinājums ir 16-gadīgi (14%) un 17-gadīgi (12%). Spriežot pēc profailu datiem, tad 2% no apmeklētājiem ir čiksas. Katrs 129-tais lietotājs izmanto G5 peli. Savukārt katrs 200-tais izmanto steelpad :)
Read comments (80)
Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Svārstulis

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN