Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

GIGN CS DeathMatch Serveris

posted by worm 05-11-2006, 15:22

Kā jau jūs esat pamanījuši, gar labo malu pie serveru statusa ir parādījies jauns serveris - GIGN CSDM. Tieši tā, GIGNam tagad ir savs deathmatch serveris. Uz doto brīdi tas gan ir vēl tapšanas stadijā, kā rezultātā var nestrādāt visādas fīčas. Serveris izmanto taisni tādu pašu regoto jūzeru sistēmu kā parastais cs.gign.lv, vienīgā atšķirība ir tā, ka parole tiek ņemta no WEB logina. Arī visas tiesības tika klonētas no cs.gign.lv servera, tātad cien. admini, ejat banot čīterus :) Laipni gaidīti ieteikumi kā arī bagu reporti forumā tur pat, kur ir atsauksmes par web lapu.

Kas attiecas uz mūžveco jautājumu "kad varēs nomainīt paroli?", tad varu nomierināt un atbildēt, ka tas būs drīz. Ir palikušas vēl pāris neuztaisītas lietas, lai pilnībā pārietu no vecās lapas uz jauno, tāpēc pagaidām vēl lapa netiek laista uz visiem 100 procentiem.

Nedaudz par serveru sadaļu. Daudzi ir jautājuši, kāpēc viņu serveri rādās apakšgalā? Tad nu lūk uzskaitīšu kritērijus, pēc kā tiek noteikta servera pozīcija reitingu sarakstā:
1) Pirmkārt tiek ņemts vērā cik ilgi serveris jau ir sarakstā. Svaigi pievienotie serveri aptuveni nedēļu karāsies saraksta apakšgalā, pēc tam kādu laiku tusēsies pa saraksta vidusdaļu. Visbeidzot pacelsies vēl uz augšu.
2) Otrkārt, tiek ņemts vērā servera darbības laiks. Ja serveris nestrādā 24/7, tad diemžēl tas nekad neiekļūs pirmajā lapā. Lai serveris būtu topā, darbības laikam jābut vismaz 90%.
3) Treškārt un pēdējokārt tiek ņemts vērā zvaigžņu reitings. To sastāda reģistrēto lietotāju balsojumi.

Visbeidzot vēlētos likt noprast visiem spameriem, kas man sūta vēstules, ka man jūs esat apnikuši līdz kaklam :) es dienā saņemu čupu ar vēstulēm, kas pašreiz jau ir sasniedzis 18 lapaspuses. Lūdzu neprasiet man nekādas tiesības un nejautājiet stūlbus jautājumus, piemērām, kā serverim pielikt mp3 atskaņošanu, vai kā uzstādīt dažādus pluginus. Priekš tā ir domāts forums...
Read comments (69)
Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Humor Warning

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN