Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Brutal Assault part 1

posted by macho 01-09-2006, 15:35

Kas attiecas uz jauno weblapu tad, lapa vēl nav pabeigta. Paroli varēs nomainīt, e-mailu arī un tie ielūgumi kas te ir - tie ir tikai uz web lapu nevis uz cs serveri, tā ka visa reģistrēšanās joprojām notiek pa 10ls.

Kas attiecas uz lietu, tad tā kā jūs lielākoties esat pusiji un klausaties kaut kādu sūdu, tad drīkstiet justies aplaimoti jo es jums tūlīt pastāstīšu kā man un vēl 3 cilvēkiem gāja krutākajā vasaras festivālā - brutal assault.

Pa īstam ceļojums sākās tad, kad uzzinājām no braša un ūsaina lietuviešu robežsarga patīkamus jaunumus - personām, jaunākām par 18 gadiem nepieciešama ne tikai vecāku atļauja, bet arī dzimšanas apliecība. Jebkuri iespējamie mūsu argumenti atdūrās pret robežsarga ūsām un mēs dabūjām vien braukt atpakaļ uz Rīgu pēc minētā dokumenta. Līdz ar to no Rīgas izbraucām nevis 14:00 bet gan 19:00, kas gan vēlāk izrādījās perfekts taimings, bet par to nedaudz vēlāk. Kad atkal atgriezāmies pie robežas cerībā, ka būs kāds cits robežsargs, kuram varēsim paprasīt "Pachemu usi zbril, durik?" mēs atkal atdūrāmies pret stalto, cienījami ūsaino robežsargu. Uzmetis aci dokumentiem un atdevis tos mums, viņš nedaudz iesmejoties teica kaut ko līdzīgu "Mogļi bi že s butilkoi (no sirds priecīgs ūsains smaids), takoj putj proehaļi". Aizbraucām nedaudz apmulsušiun nelielo škrobi par nobraukto ceļu mazināja tas, ka iestāstījām sev, ka tas stulbais piekukuļojamais lietuviešu robežsargs palika bez šmigas un dabūja savas ūsas apslapināt ar kādu lokālo ļergu pats no savas algas.

Lietuvas vienīgie iespaidi bija superkūlie apdzīvoto vietu nosaukumi - Ažuoļu būda un Kažļu rūda. Bija vēl kaut kāds Bišbieriksis un Gierduškinis vai kaut kas tamlīdzīgs, kā arī ūberrinda ar smagajiem pie robežas - kādi 100 viņi tur noteikti bija, likās ka vairāk. Bija arī kaut kāds neliels černis pie robežas kas beidzās ar to ka diviem džigitiem pirms mums sāka kūlīgi kūpēt motors un viņi nobrauca maliņā. Kā vēlāk izrādījās šī bija tā robeža, kur noķēra tos cietumniekus, kas izskaidro arī garo rindu.

Polijā vienīgā problēma bija tikt cauri Varšavai, kas zīmju trūkuma dēļ izdevās tāpat un nepagāja ne 16h kad bijām jau Čehijā. Čehija uzreiz iepriecināja ar saviem POZORiem. Tā kā es biju pie stūres man likās nedaudz netaisnīgi, ka es dabūju visus POZORUS. Polijā bija labi ceļi, bet Čehijā ne tikai labi ceļi bet arī apkārtne neizskatās pēc kaut kādas zarazas, tā ka braukāties pa Čehiju ir ļoti patīkami. Kad bijām jau netālu no pasākuma vietas, iebraucām vienā pilsētelē, lai izmainītu eiro pret kronām. Atradām vienu HIPERMĀRKETU vai kaut ko ar tikpat foršu nosaukumu un gājām iekšā.

Kad es piegāju pie reģistratūrā strādājošās sievietes un vaicāju "Can I exchange euros?", viņa nedaudz apmulsa, tad paņēma telefonu un kā varēja noprast personai otrā klausules galā darīja zināmu faktu, ka ir atnākuši kaut kādi angļi. Nodomāju, ka tas nav sliktākais variants - tūlīt atnāks angļu valodu zinošs cilvēks un saprasties nebūs nekādu problēmu. Nepagāja ilgs laiks un jau braši soļodams mums tuvojās kāds vīrs, kura gaita pauda pašpārliecinātību un mundru omu. Vērsos pie viņa ar tieši tādu pašu teikumu uz kuru saņēmu zibenīgu atbildi "Cash, no problem", kas tika papildināta ar tik aktīviem žestiem, ka likās, ka viss ir kārtībā, jo čalis taisni vai staroja no prieka. Pēc ļoti līdzīgu vārdu apmaiņas es jau ar austošu smaidu sejā vērsos pie draugiem, sak' redz kā - viss kārtībā - čalis smaida, saka no problem, viss kārtībā. Bet draugi acīmredzot bija sadzirdējuši ko citu un skaidroja man, ka te var norēķināties ar eiro, bet ne samainīt. Nedaudz apmulsis vēlējos par to pārliecināties un šoreiz savu starta teikumu papildināju ar vārdu "to krones" un paskaidrojošiem žestiem. Tas deva vēlamos rezultātus un es saņēmu atbildi "No", kura gan ieraduma pēc tika papildināta vēl ar pāris žestiem - tīri tā - skaidrības labad. Par laimi šis jaukais puisi ne tikai saprata jautājumu "Can you show us where we can exchange euros?" bet arī raitā gaitā devās mums rādīt pareizo virzienu. Izrādījās, ka viņa leksikons nav tas plašākais un viņš izlīdzējās ar vārdiem "left" un "hotel", kas man neieviesa nekādu pārāk lielu skaidrību, bet Dr. Pain laikam kaut ko saprata un mēs ar mašīnu pabraucām uz to pusi uz kuru atsaucīgais puisis novicināja roku. Rezultātā mēs aizgājām uz vienu viesnīciņu, kur diezgan simpātiska čiksa ēda kaut kādu zupu. Ievērodams valūtas kursu viņas lodziņam blakām, es diezgan sašļucis darīju zināmu viņai savu vēlmi, cerībā, ka kāds vārds tiks saprasts. Man par milzīgu pārsteigumu viņa ne tikai atbildēja, bet darīja to sakarīgā angļu valodā, paskaidrojot, ka viņa nevar samainīt naudu, bet var parādīt kur mums jāiet, lai to izdarītu. Biju gatavs šo meiteni apprecēt. Nonākot pie valūtas maiņas durvīm, tās mums atvēra no iekšpuses kāda meitene bišķi ierēcot par to, ka mēs divas reizes pirms tam bijām durvis paraustījuši un maldīgi nosprieduši, ka tās ir ciet. Nauda tika samainīta - ceļojums varēja turpināties.

Turpinājums sekos...
Read comments (34)
Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Punk-O-Matic

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN