Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Diena Viens

posted by macho 21-03-2006, 02:06

Veiksmīgi ir noslēgusies turnīra "GIGN sacensības Versija Divi" pirmā diena. Ko es gribu pateikt vispirms:1. Jautājumus neuzdot man, uzdodiet kādam citam kam ir #5vs5 kanālā. Man nē. Citam. Kādam citam. Man nē.

2. Jautājumos par spēļu laiku pārcelšanu meklējiet mircā fireball

3. Cilvēks, kas nodarbojas ar rezultātu apkopošanu un HLTV demku izlikšanu ir em^

4. Spēļu laiki ir šeit

4.2.Turnīra tabula ir šeit.

5. Turnīra noteikumi ir šeit

6. Rezultāti un HLTV demkas ir šeit

7. Info ko darīt, ja netiec serverī - šeit

8. Informācija par tiesnešu uzpirkšanu šeit

9. Jautājumus man NEUZDOT

10. NO JMUPING!!!111

tāks, tas nu būtu par serveri & to staffu. Pāriesim pie kaut kā interesantāka.Šajā drausmīgajā laikā, kad nezini, vai arā spīdēs saule vai putinās nežēlīgs putenis, kad pār pasauli valda nauda un vardarbība, tomēr ir palicis kas skaists, kas baudāms, kas dvēslei tuvs. Vēlos iesākt ar šo brīnišķīgo meistardarbu - šeit. Par šo deva zināt cilvēks ar niku vassago. Jauns turnīrs - jauni čīteri. Šajā informatīvajā gabalā lieliski parādīts cik zemiski spēj krist daži cilvēki un cik atklāti un bezkaunīgi izmantot čītus. Un vēl pie tam turnīra laikā. Vai tas maz kādreiz beigsies? Ak..


Bet ar to ļaunākais nebūt nav beidzies. Kad es, noraizējies par turnīra prestižu (tomēr - otrais turnīrs un atkal čīteri) sēdēju ar sarauktu pieri, domīgs un ar nemierīgu sirdi, man darīja zināmus vēl vienus nepatīkamus jaunumus. Izrādās arī šajā turnīrā piedalās ar leģendām apvītie koxx, kuri jau bezkaunīgi kāpa uz iepriekšējā GIGN turnīra augstākā goda pjedestāla, vien nicīgi nosmīnot par tādu lietu kā godīga spēle un taisnīga uzvara. Un kas ir pats trakākais - viņi ne tikai piedalās šajā turnīrā, bet arī ČĪTO. ATKAL. Kaut kas neiedomājams. Par nelaimi mēs esam zaudējuši Goliātu, kurš atmaskoja koxxus iepriekšējā reizē, toties pie apvāršņa ir parādījies jauns talants, kurš turpina nest TNT iesākto stafeti. Viņa niks yoh. Viņa piedāvātais materiāls - šeit. Iesaku pievērst uzmanību profesionālajai video kompresijai, čalis laikam "X-tra XVID c0mpre$$ion PRO 3000 ADVANCED USERS ONLY" izmantojis. Panākts maksimāls efekts minimālā faila izmērā. Izsmeļošais materiāls ļauj mums atkal pārliecināties par to, ka koxx pateicoties tikai formālām nepilnībām un caurumiem sistēmā spēj tikt uz priekšu. Viņi ir kā pļauka sejā Taisnīgumam, Godīgumam un Zaļajiem. Ar šādu skumju noti es no jums atvados, cerībā, ka nākamā diena nesīs kaut ko pozitīvāku.

©hill


Es tikko izdomāju ka to otro filmiņu ir jāliek ZELTA FONDĀ. Tik unikālu materiālu es nebiju skatījis gadiem, neesmu drošs, ka esmu skatījis vispār. Nē, es runāju nopietni, kaut ko tādu es tiešām nebiju vēl redzējis. Neatkārtojams piedzīvojums
Read comments (32)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Pearl Harbor

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN