Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

dE are the best cheaters

posted by macho 29-10-2005, 01:59

Kad es domāju, ka ļaunākais ir piedzīvots, čīteri mūsu prestižajā turnīrā atkosti, man tika atsūtīts šis. Kas to būtu domājis - ne tikai koxx ir apklāti ar čītošanas kauna traipa bet arī komanda zem nosaukuma dE (nosaukums man personīgi neliekas īpaši oriģināls - tā pat kā "prefikss" kartēm iekš counter-strike de_dust, de_train utt., bet no otras puses - čīteri nekad nav bijuši īpaši radoši). Šajā mūvijā lieliski redzams ko dE izmanto un kā jūs lieliski redzat viņi šauj pa kubikiem un viņiem raustās mērķis. Nepatīkami, nepatīkami, jau otrais incidents GIGN sarīkotajā cs turnīrā. Skumji kā degradējas mūsdienu cs spēlētāji... tiešām skumji. Labi, ka ir tādi uzņēmīgi jaunieši kā TNT, kuri atklāj mums skarbo patiesību un parāda lietas to īstajā izskatā. Nezinu, ko mēs bez viņiem darītu.
Updated:
Dzīvās šausmas. Izskatās šim murgam gals vēl nav klāt, jo kad es beidzot esmu nomierinājies un domāju - vo, beidzot viss kārtībā, man atsūta vēl vienu filmiņu. Šeit gan tā grūtāk saprast čīto vai ne, bet bažas palielina, ka kaut kāds nepazīstams Lance, vai kā viņu tur, PĒKŠŅI trāpa tik daudz patronas. Filmiņu taisīja puisis ar niku spiker, kurš kā var saprast vēlas tikt Xplsoion klanā. Lai viņam veicas, jo manuprāt filmiņa ir izdevusies.
Updated x2:
Burvīgā turnīra sakarā apdeitota lieliskā tabula, pirmdienas spēļu laiki un ceturtdienas spēļu rezultāti. Iečekojiet un saštukojiet kas un kā.
Read comments (76)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (1)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Fishin' Fever

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN